Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Sorry ze sie wtrace. Ale kupujecie cos a potem pytacie czy bedzie pasowac... Na forum jest kilku ludzi co robi taki swap i dopasuje nam to bez zgrzytu czy podejdzie oraz zalatwi czesci.. Po co strzelac sobie w kolana....
  2. Cena tuli nie jest mila dla portfela ale mam nadzieje ze mala bedzie chciala w tym smigac. Nawet uzywki nie dostaniesz zbyt tanio.. Średnia w chuscie smigala bardzo chetnie. Nawet w cieplejsze dni nie budzila sie przy owijaniu??
  3. Nom wlasnie z tula czekamy bo to tak samo jak z chodakiem... Thx
  4. Od ilu mozemy juz malca w tuli nosić??? Napisz cos wypozyczyl i jak sie sprawowalo.
  5. To ja nie pomoge?
  6. Wcześniej nosiliśmy mała w chuście. Teraz dla nowej kupilismy tule. Niestety jeszcze nie sprawdzona przez nas ale opinie ma dobre.
  7. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie porozumienie z sedzia... Sedzia ma im mecz wygrac.. qr** do lopaty a nie na ms...
  8. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1:2
  9. Mimo tego,ze to 3 dziecko ja jaram sie jak młody?? Dzieki?
  10. Od ostatniej malej minely 4 lata ale cos tam jeszcze pamietam? Swoja droga polecam wszystkim nie zdecydowanym tatusia uczestnictwa w porodzie. Wczoraj moja pani nameczyla sie nie miłosiernie. Na 3 porody ten byl najcięższyc ze wzgledu zmeczenia.brak snu duzo tutaj zrobil.
  11. Dziekuje
  12. I dzis dołączyła do nas Polunia. W piatek wywolywali ja na swiat ale ona miala to w pupie.. Dzis chwile po polnocy polecialy wody i sie zaczelo. Mala dosc duza bynajmniej najwieksza na 15 kidsow w rodzinie. 62cm i prawie 4.5kg? Zalapyla szybciej cyca a jezeli tata wiec na wadze nie poleci?
  13. Wpierw jedz wymien osuszac i dlawik oraz nabij klime. Czy nabijales jakos ostatnio czynnik???
  14. Ta pewnie cala ostatnia strone...
  15. Bledy mogles dostac w spadku z autem. Wazne jest ktory blad powrócił po skasowaniu. Logi i jeszcze raz logi.
  16. Ta to Ci zczytaja z naklejki?
  17. wesz82 odpowiedział(a) na mrowa95 temat w Audi A4 B5
    Wpierw zacznij od sprawdzenia bicia piast.
  18. wesz82 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Mimo to porownaj sobie 320 x 30 do 288x 25 mm... Wolałbym ten 1 szy zestaw nawet jakbym mial doplacic 200zl...
  19. wesz82 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Zmieniles tarcze i klocki przednie tak??? Kosztowało to pewnie 550-650zl. Tyle dalbys za tarcze i klocki pod 320 mm z audi a4b7 a zacisk musialbys dokupic,gdzie idzie wyrwac go za 100 komplet. Tomek dobrze napisal. Co tam masz 312 czy 288????
  20. wesz82 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Nie chodzi o to. Ktos doswiadczony stara sie Ci pomoc bys nie robil tych samych bledow. Ile dales za klocki i tarcze?? Za 100 zl dokupilbys 320 zaciski i miałbyś cos co bedzie hamowalo. Wiem bo popelnilem taki blad nawet 2 razy. Ten Gosciu co tak sie cwaniaczy ma racje....
  21. Znam przypadki w niemcowni gdzie karali za 5km wiecej. Mozliwe ze trafiles na wszystko co mogles...
  22. wesz82 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Pany dajcie spokój. Kolega sam dojdzie do tego. Szkoda mieszac mu w watku... Tematow o hamulcach jest pare wiec tam trza pytac a pyta ten kto potrzebuje informacji...
  23. Moze zalozycie jakiegos bloga,dobrze Wam to idzie Gratki auta i zapalu?
  24. wesz82 odpowiedział(a) na freezblock temat w Audi A4 B5
    Moje juz z 3 rok piszcza. Zima tragedii ni ma zas latem w upaly ludzie na pasach az podskakuja? Uprzedze juz kogos i napisze ze wsio dobrze poskaladane i wyczyszczone. Widocznie klocek ferodo musi dac znac o sobie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.