Treść opublikowana przez wesz82
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sorry ze sie wtrace. Ale kupujecie cos a potem pytacie czy bedzie pasowac... Na forum jest kilku ludzi co robi taki swap i dopasuje nam to bez zgrzytu czy podejdzie oraz zalatwi czesci.. Po co strzelac sobie w kolana....
-
Tacierzyństwo
- Tacierzyństwo
Cena tuli nie jest mila dla portfela ale mam nadzieje ze mala bedzie chciala w tym smigac. Nawet uzywki nie dostaniesz zbyt tanio.. Średnia w chuscie smigala bardzo chetnie. Nawet w cieplejsze dni nie budzila sie przy owijaniu??- Tacierzyństwo
Nom wlasnie z tula czekamy bo to tak samo jak z chodakiem... Thx- Tacierzyństwo
Od ilu mozemy juz malca w tuli nosić??? Napisz cos wypozyczyl i jak sie sprawowalo.- Tacierzyństwo
To ja nie pomoge?- Tacierzyństwo
Wcześniej nosiliśmy mała w chuście. Teraz dla nowej kupilismy tule. Niestety jeszcze nie sprawdzona przez nas ale opinie ma dobre.- Piłka nożna
Nie porozumienie z sedzia... Sedzia ma im mecz wygrac.. qr** do lopaty a nie na ms...- Piłka nożna
- Tacierzyństwo
Mimo tego,ze to 3 dziecko ja jaram sie jak młody?? Dzieki?- Tacierzyństwo
Od ostatniej malej minely 4 lata ale cos tam jeszcze pamietam? Swoja droga polecam wszystkim nie zdecydowanym tatusia uczestnictwa w porodzie. Wczoraj moja pani nameczyla sie nie miłosiernie. Na 3 porody ten byl najcięższyc ze wzgledu zmeczenia.brak snu duzo tutaj zrobil.- Tacierzyństwo
Dziekuje- Tacierzyństwo
I dzis dołączyła do nas Polunia. W piatek wywolywali ja na swiat ale ona miala to w pupie.. Dzis chwile po polnocy polecialy wody i sie zaczelo. Mala dosc duza bynajmniej najwieksza na 15 kidsow w rodzinie. 62cm i prawie 4.5kg? Zalapyla szybciej cyca a jezeli tata wiec na wadze nie poleci?- Zacinająca się klimatyzacja
Wpierw jedz wymien osuszac i dlawik oraz nabij klime. Czy nabijales jakos ostatnio czynnik???- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ta pewnie cala ostatnia strone...- [B6 AWX] Nagła utrata mocy, błędy.
Bledy mogles dostac w spadku z autem. Wazne jest ktory blad powrócił po skasowaniu. Logi i jeszcze raz logi.- Wakacje w Chorwacji
Ta to Ci zczytaja z naklejki?- Trzęsienie przy hamowaniu
Wpierw zacznij od sprawdzenia bicia piast.- A4 b6 1.8t
Mimo to porownaj sobie 320 x 30 do 288x 25 mm... Wolałbym ten 1 szy zestaw nawet jakbym mial doplacic 200zl...- A4 b6 1.8t
Zmieniles tarcze i klocki przednie tak??? Kosztowało to pewnie 550-650zl. Tyle dalbys za tarcze i klocki pod 320 mm z audi a4b7 a zacisk musialbys dokupic,gdzie idzie wyrwac go za 100 komplet. Tomek dobrze napisal. Co tam masz 312 czy 288????- A4 b6 1.8t
Nie chodzi o to. Ktos doswiadczony stara sie Ci pomoc bys nie robil tych samych bledow. Ile dales za klocki i tarcze?? Za 100 zl dokupilbys 320 zaciski i miałbyś cos co bedzie hamowalo. Wiem bo popelnilem taki blad nawet 2 razy. Ten Gosciu co tak sie cwaniaczy ma racje....- Wakacje w Chorwacji
Znam przypadki w niemcowni gdzie karali za 5km wiecej. Mozliwe ze trafiles na wszystko co mogles...- A4 b6 1.8t
Pany dajcie spokój. Kolega sam dojdzie do tego. Szkoda mieszac mu w watku... Tematow o hamulcach jest pare wiec tam trza pytac a pyta ten kto potrzebuje informacji...- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Moze zalozycie jakiegos bloga,dobrze Wam to idzie Gratki auta i zapalu?- Piszczące hamulce
Moje juz z 3 rok piszcza. Zima tragedii ni ma zas latem w upaly ludzie na pasach az podskakuja? Uprzedze juz kogos i napisze ze wsio dobrze poskaladane i wyczyszczone. Widocznie klocek ferodo musi dac znac o sobie.. - Tacierzyństwo