Treść opublikowana przez wesz82
-
Wakacje w Chorwacji
Swoja droga pierwszy raz slysze a zeby ktos tak duzo"wychaczyl"w drodze do cro.. To juz lepiej wyszalec sie w niemcowni gdzie czasem nie ma ograniczen na auto a reszte jechac w miare przepisowo.. Piszesz ze ujelo Twoj przejazd na ograniczeniu 130 zlapalo Cie na 142 co w przelozeniu na licznik w aucie bedzie blizej 150.. 700 setek to juz dosc duzo. Dobrze ze punktow nie doliczaja?
- A4 b6 1.8t
-
B5 Biturbo
Oj cos czuje ze duzo osob by moglo tak napisac
-
wysoka temperatura
To raczej bedzie albo czujnik albo zegary. Elektro musi sie tym zająć.
-
wysoka temperatura
Spróbuj dobrze odp układ. Jak nie to termostat pompa wody lub czujnik. Z kierunkami udaj sie do elektryka.
-
Wakacje w Chorwacji
Jak wybierasz z bankomatu to bierz ile sie da na maxa. Pierwsze to ze bankomaty czesto sa puste a drugie to prowizja.. Na bramkach na auto w cro plac karta lub drobnym euro bo cwaniaki wydaja kuny zamiast euro..
-
Wakacje w Chorwacji
+1
- Wakacje w Chorwacji
-
luz pedału sprzęgła po postoju
Albo pompka sprzegla albo rozwarstwiomy przewod ze zbiorniczka do pompki sprzegla. Nawet jest taki sposób na odp ukladu ze z lewego zaciski odkrecasz odp laczysz się przewodem z wysprzeglikiem i naciskajac hamulec tym samym odpowietrzasz sprzeglo.
-
luz pedału sprzęgła po postoju
Tak
-
Stuki przy hamowaniu, czy to magiel?
Mozesz dac zielony ale daj ori lub lhm.
-
Stuki przy hamowaniu, czy to magiel?
Zapytaj dobrze jaki plyn zalac syntetyk czy minrmeralny..
-
Stuki przy hamowaniu, czy to magiel?
Daj znac kto taki "miły "jest. Komu dajesz do roboty magiel???
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Thx?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Mysle ze jak esa wruci do zycia to bedzie ladna zabawa. Podlinkujesz te czyscidlo???
-
Stuki przy hamowaniu, czy to magiel?
I pewnie kolega o tym nie wiedzial...
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Mozesz blizej podac jego działanie??? Esa dostaje po pupie od poprzedniej czy jakos sobie radzi???
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Makland z tego co pamiętam daje czysty kewlar. Mozesz odeslac ale roznie z regeneracja..
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Sluchaj problemem byłoby dostać jakis wsad zrobiony tj cos z podniesieniem mocy. Mysle ze jakbys zalatwil sobie kabelek i lapka to bez problemu ktos Ci podesle ori wsad z avf a nawet w sieci znajdziesz takowy. Wiem ze dm to duzy koszt ale masz duze sprzeglo co wytrzyma wieksze moce niz te malutkie. Nie musisz jezdzic autem. Dobry kierownik po dostaniu tego wsady dojdzie co jest nie halo.. Co bym radzil to ogarnac kogos kto ma program i lapka zgrac ten wsad i poszukac kogos kto to obluka i powie czy program nie jest zbyt naciagniety. Ewentualnie zrobi korekte a wtedy mozesz spokojnie wybierac co dalej...
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Ta tarcza i doscisk nie podejdzie do sztywnego. Mozliwe ze za duzy nm.jest i zabil kolo. Kolego masz wykres jakiś tego programu???
-
CIągle świecący się panel klimatroniku.
Co robil mechanik??? Nie widze potrzeby meczenia sie skoro oddales to w rece majstra to niech on to poprawia... Ja mialem tak ze po zamknieciu auta świecił sie panel,podswietlenie kratek oraz podswietlenie lampki i szybra.. Juz ustawilem sie do elektro bo nie znalazlem przyczyny.. Chcac posprzatac dywan przed oddaniem auta podnosze go a pod spodem mokro.. Wyszlo ze puscila zlaczka od sprysku tylnej klapy w awancie i jak psikalem to plyn pieknie sobie lecial na wszystkie kostki obok podnozka. Po wysuszeniu jest ok.
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
Objechanego imbusa mozna zastapic wiekszym o jeden nr troxem. Dobrze to spsikaj wd na pare godzin przed odkreceniem. Nabij prosto i do konca troxa i powinno puscic.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Poka?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Predzej rozwarstwiony.
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej
Musisz oblukac czy to nie jest turbo. Strona goraca jak i zimna do obejrzenia. Zdejmij waz i sprawdz ile jest w dolocie oliwy.tutaj akurat tez zawor odmy moze nie trzymac wiec troche to utrudnia. Odkrec wydech zaraz za turbo i sorawdz czy tam nie widac sladow oliwy tzn nie szukaj samej oliwy lec nagaru po przepalonym oleju(taki lepki osad) I oczywiscie pomiar cisnienia na cylindrach by sie przydal ale tego nie zrobisz tak szybko(chodz w sumie nie wiem jakie masz zdolnosci i zaplecze?) Co do oleju to nigdy w zyciu nie zmieniaj na 10w jak jezdziles na 10w to zrob plukanke i zalej 5w..