Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Trzeba bylo debilowi powiedziec "Panie to tylko zeby" Kretynstwa u nas nie brakuje. U nas na osiedlu goscie napierdzielaja dzwiami masowo. Daleko nam do normalności niestety. A Laguna jest duza. Koles w pracy ma ale chyba 3 litry nie jestem pewny. Graty niech sluzy jak najdluzej.
  2. Nice. A jak jest z elektryka tzn wsio dziala i czy ori kostki stykna????
  3. A po to ze w zbiorniczku jest syf ktory teraz Tobie krazy w ukladzie.. Zbiorniczek mogles wyciagnac i umyc.
  4. wesz82 odpowiedział(a) na PaSSiO temat w 1.6
    Za duzo kasy bys musial wrypac takie mam przeczucie. Troche za pozno na zale. Moze jakby pomierzyl czy kompreche trzyma warto byloby sie pobawic w naprawe a tak wlozysz duza kase potem zagazujesz i moze bedzie jezdzic a moze nie. Pamietaj ze gaz potrzebuje zdrowego osprzetu a tu nie pali a jak zapali to tylko ciac zyly... Jak chcesz to jedz do elektro niech oganie to by to smigala na 4 cylindry.jak bedzie w miare jezdzil to dostaniesz lepsza kase za to.
  5. wesz82 odpowiedział(a) na PaSSiO temat w 1.6
    Gdyby to bylo cos z turbo to moze mialoby to sens a tak to dawaj to na zyletki lub sprzedaj za niska kase. Takie moje zdanie. Jak sie dba tak sie ma..
  6. wesz82 odpowiedział(a) na Tomddz temat w Audi A4 B5
    No raczej samo nie wypadlo.
  7. Ja bym to wlasnie jako ironie potraktowal. Pompa jest odporna na wycieki i zmiane plynu gorzej z maglem. Po regeneracjii przekladni zalecaja zalac syntetykiem ba nawet jak zalejesz mineralnym tracisz gwarancje wiec ja pytam majstow a co z pompa? Oni na to ze pompie zmiana plynu nie zrobi kuku..
  8. Ta kolega narobi a potem bedzie trzymal to bo nikt tego nie kupi. Ale fakt auto zapowiada sie grubasno?
  9. Moze w 2 osoby by zdarzyl nalac ale ja bym nie ryzykowal. Podnies auto i krec kiera.
  10. To ja powodzenia zycze w dolewaniu plynu przy odpalonym aucie.. Podloz cos pod kola lub podnies auto i krec kiera bez odpalania. Ja byl dal zielonego i tyle.
  11. Od 17 juz odchodza bo to staroc jest.
  12. Prawda jest taka ze jak jezdzisz hebel gaz hebel itc to zajezdzis prawie wszystko. 320 ma tez duzy plus tj wyglad. Juz za 50zl idzie dorwac zdrowy zacisk. 312 slabo sie prezentuje ale swap faktycznie bardzo prosty.
  13. wesz82 odpowiedział(a) na kosacki temat w Audi A4 B5
    To wepnij to...
  14. Wiesz kwestia kasy. Takie gtb 2 k musisz postawic. Nie wspomne o gtd zas takie gtc idzie wyrwac za 500zl splyw oleju robisz jak w kazdym gtb i z flansza za 600zl masz cos co dmucha 1.8 z zajebist...dolem. Brd to loteria. Winna niby temu jest zmienna geometria wiec nawet jak kupisz ospale brd i kupisz nowa geo to wyjdzie w ciul drogo.
  15. Te turbo jest z a4 a5 i Q Jest to gtc 1549vz. Tylko sa dwie wersje 140 i chyba 170koni oczywiscie szukamy tej wiekszej.Luknij sobie. Reszte napisze Ci na pv.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    Po olej uderz do dzikusa. Doradzi co i jak i posiada olej.
  17. Mi pada awx i stoje przed wyborem podobnym tylko ja tam wiecej jak 1tys nie chce wydac. Gtb 20 to patrz dobrze od kogo bierzesz zebys po jakims czasie nie psioczyl. Brd jak trafisz zdrowo sztunie to ok jest p&p zas jak trafisz zla sztunie to bedziesz mial tzw kopa od 2.3tys obr... Zostaje hybryd i tu znam Pana co robi turbo na moce 200,230 za ok 700 zl. Juz paru zrobil i nikt nie psioczyl chodz na tym forum jeden cos pisal ale on tez to robi wiec jego zdanie jest nie brane nawet pod uwage. Jest jeszcze gtc z cgl ale musisz zmieniac flansze w dp. Ogolnie dobry kolezka mial gtc i mowil ze na 3 biegu ciezko bylo o trakcje..
  18. Nie ma sie co dziwic bo 1 byl dobry a teksty byly przezajebiste.
  19. Lepsiejszy niz 1 ???
  20. Co znaczy ze chodzi na 1.2 obr??? Ustaw kat i dawke paliwa na 5mg i daj znac.
  21. Sluchaj zonka miala juz dwie ibi. Pierwsza kupilismy 2004r z przebiegiem 60tys km 1.2 12V. Zrobilismy 110 tys km na podtenku gazu. Wymienilem amorki z tylu bo jeden wylal,klapke od nawiewu(bardzo latwy dostep)gumy na wahaczach 2 razy klocki swiece i tarcze tego nie licze. Auto super sie prowadzi bo ma elektro wspomaganie. Dosc sztywne i zakrety lyka bardzo milo. Spalanie lpg max 8L. Ktos pisze ze za male male na 3 osoby.. Myslmy jezdzili w 3 dorosle i babel w foteliku.Maly na 3 osoby to jest crx? Tamta ibi poszla w swiat kupilismy 2008 i tam juz byl problem z silnikiem byla to wersja 1.6 16v 105 koni. Silnik bral olej. Podejrzewam ze ktos go zdrowo przegrzal stad taki ambaras. Rozrzad na lancuchu ktos ustawial tak ze mechanik jak to zobaczyl to mowil ze takiego debila nie widzial w zyciu.ok 15 znakow.... Ta ibi zrobilismy ok 50 tys na lpg. Wymienione lozysko przod kilka zarowek bo ibi miala problem z masa (później to zrobilem)aku ale winne okazaly sie szczotki altka i to wszystko. Moim zdaniem polo jest tym samym a w 5 furtkach jest to normalne funkcionalne auto za mala kase.Czesci kosztuja grosze. Honda tez dobre auto taki accord 1.8 piekna sprawa ale ciezko by nie podjadala go ruda...
  22. wesz82 odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    Nie ma sensu. Zostaw to przed zima.
  23. Mam 7J na zime i 8j na lato. Moim zdaniem szukaj czegos 8j do tego opona 225 i jest w miare ladnie. Co do pytania to jak masz ori zawias tj nawet be nic nie bedzie haczyc trzec itd. Gorzej byloby np przy et blizej 60..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.