Treść opublikowana przez wesz82
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Trzeba bylo debilowi powiedziec "Panie to tylko zeby" Kretynstwa u nas nie brakuje. U nas na osiedlu goscie napierdzielaja dzwiami masowo. Daleko nam do normalności niestety. A Laguna jest duza. Koles w pracy ma ale chyba 3 litry nie jestem pewny. Graty niech sluzy jak najdluzej.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nice. A jak jest z elektryka tzn wsio dziala i czy ori kostki stykna????
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
A po to ze w zbiorniczku jest syf ktory teraz Tobie krazy w ukladzie.. Zbiorniczek mogles wyciagnac i umyc.
-
Co się dzieje!?
Za duzo kasy bys musial wrypac takie mam przeczucie. Troche za pozno na zale. Moze jakby pomierzyl czy kompreche trzyma warto byloby sie pobawic w naprawe a tak wlozysz duza kase potem zagazujesz i moze bedzie jezdzic a moze nie. Pamietaj ze gaz potrzebuje zdrowego osprzetu a tu nie pali a jak zapali to tylko ciac zyly... Jak chcesz to jedz do elektro niech oganie to by to smigala na 4 cylindry.jak bedzie w miare jezdzil to dostaniesz lepsza kase za to.
-
Co się dzieje!?
Gdyby to bylo cos z turbo to moze mialoby to sens a tak to dawaj to na zyletki lub sprzedaj za niska kase. Takie moje zdanie. Jak sie dba tak sie ma..
-
łożysko od a4 b5?
No raczej samo nie wypadlo.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ja bym to wlasnie jako ironie potraktowal. Pompa jest odporna na wycieki i zmiane plynu gorzej z maglem. Po regeneracjii przekladni zalecaja zalac syntetykiem ba nawet jak zalejesz mineralnym tracisz gwarancje wiec ja pytam majstow a co z pompa? Oni na to ze pompie zmiana plynu nie zrobi kuku..
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Ta kolega narobi a potem bedzie trzymal to bo nikt tego nie kupi. Ale fakt auto zapowiada sie grubasno?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
+1
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Moze w 2 osoby by zdarzyl nalac ale ja bym nie ryzykowal. Podnies auto i krec kiera.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
To ja powodzenia zycze w dolewaniu plynu przy odpalonym aucie.. Podloz cos pod kola lub podnies auto i krec kiera bez odpalania. Ja byl dal zielonego i tyle.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Tak albo gtc.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Od 17 juz odchodza bo to staroc jest.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Prawda jest taka ze jak jezdzisz hebel gaz hebel itc to zajezdzis prawie wszystko. 320 ma tez duzy plus tj wyglad. Juz za 50zl idzie dorwac zdrowy zacisk. 312 slabo sie prezentuje ale swap faktycznie bardzo prosty.
- Kostka
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Wiesz kwestia kasy. Takie gtb 2 k musisz postawic. Nie wspomne o gtd zas takie gtc idzie wyrwac za 500zl splyw oleju robisz jak w kazdym gtb i z flansza za 600zl masz cos co dmucha 1.8 z zajebist...dolem. Brd to loteria. Winna niby temu jest zmienna geometria wiec nawet jak kupisz ospale brd i kupisz nowa geo to wyjdzie w ciul drogo.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Te turbo jest z a4 a5 i Q Jest to gtc 1549vz. Tylko sa dwie wersje 140 i chyba 170koni oczywiscie szukamy tej wiekszej.Luknij sobie. Reszte napisze Ci na pv.
-
Wymiana filtra paliwa
Po olej uderz do dzikusa. Doradzi co i jak i posiada olej.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Mi pada awx i stoje przed wyborem podobnym tylko ja tam wiecej jak 1tys nie chce wydac. Gtb 20 to patrz dobrze od kogo bierzesz zebys po jakims czasie nie psioczyl. Brd jak trafisz zdrowo sztunie to ok jest p&p zas jak trafisz zla sztunie to bedziesz mial tzw kopa od 2.3tys obr... Zostaje hybryd i tu znam Pana co robi turbo na moce 200,230 za ok 700 zl. Juz paru zrobil i nikt nie psioczyl chodz na tym forum jeden cos pisal ale on tez to robi wiec jego zdanie jest nie brane nawet pod uwage. Jest jeszcze gtc z cgl ale musisz zmieniac flansze w dp. Ogolnie dobry kolezka mial gtc i mowil ze na 3 biegu ciezko bylo o trakcje..
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie ma sie co dziwic bo 1 byl dobry a teksty byly przezajebiste.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Lepsiejszy niz 1 ???
-
Twarda i nierówna praca silnika na wysokich obrotach
Co znaczy ze chodzi na 1.2 obr??? Ustaw kat i dawke paliwa na 5mg i daj znac.
-
Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
Sluchaj zonka miala juz dwie ibi. Pierwsza kupilismy 2004r z przebiegiem 60tys km 1.2 12V. Zrobilismy 110 tys km na podtenku gazu. Wymienilem amorki z tylu bo jeden wylal,klapke od nawiewu(bardzo latwy dostep)gumy na wahaczach 2 razy klocki swiece i tarcze tego nie licze. Auto super sie prowadzi bo ma elektro wspomaganie. Dosc sztywne i zakrety lyka bardzo milo. Spalanie lpg max 8L. Ktos pisze ze za male male na 3 osoby.. Myslmy jezdzili w 3 dorosle i babel w foteliku.Maly na 3 osoby to jest crx? Tamta ibi poszla w swiat kupilismy 2008 i tam juz byl problem z silnikiem byla to wersja 1.6 16v 105 koni. Silnik bral olej. Podejrzewam ze ktos go zdrowo przegrzal stad taki ambaras. Rozrzad na lancuchu ktos ustawial tak ze mechanik jak to zobaczyl to mowil ze takiego debila nie widzial w zyciu.ok 15 znakow.... Ta ibi zrobilismy ok 50 tys na lpg. Wymienione lozysko przod kilka zarowek bo ibi miala problem z masa (później to zrobilem)aku ale winne okazaly sie szczotki altka i to wszystko. Moim zdaniem polo jest tym samym a w 5 furtkach jest to normalne funkcionalne auto za mala kase.Czesci kosztuja grosze. Honda tez dobre auto taki accord 1.8 piekna sprawa ale ciezko by nie podjadala go ruda...
-
Wymiana filtra paliwa
Nie ma sensu. Zostaw to przed zima.
-
a4 b5 1.8 avant alufelga 17x7,5j ET38
Mam 7J na zime i 8j na lato. Moim zdaniem szukaj czegos 8j do tego opona 225 i jest w miare ladnie. Co do pytania to jak masz ori zawias tj nawet be nic nie bedzie haczyc trzec itd. Gorzej byloby np przy et blizej 60..