Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda tylko ze japończycy grali na przetrwanie.. Chcialbym zeby nasi wbili 2 brame to wtedy mozliwe ze poszliby w dluga. Ale jak my mamy sypnac brame jak nasza gwiazda z reklam nie moze wykorzystac NIC..
  2. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Szumi gwizda bo wirnik traci wywazenie albo przez zajechany wirnil lub olej na nim. A jak luzy????
  3. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Rura od strony zimnej jedna sprawa druga to strona goraca ona tez moze puszczać. Musisz tez odkrecic wydech od strony goracej za turbo i popatrzec czy nie ma sladow spalonego oleju.
  4. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nom ja nie wiem ktora grupa nie bylaby grupa smierci... Jestesmy najslabszym zespolem i nikt tego nie zmieni. Brak nam kondycji,pomyslu,umiejetnosci,agresji przede wszystkim walecznosci.Mamy za male jaja by grac o cos wazniejszego...
  5. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Czasy sie zmianiaja. Pamiatacie jak w meczu z Kolumbia bramkarz strzelil nam brame przez cale boisko????? Wtedy gosc wyskoczyl przez okno a dzis leca pudla...?
  6. Pedal wpada w podloge dalej tak.jak wczesniej???? Zmieniaja hebel na wiekszy w b6/7 i nikt nie zmienia zadnej pompy przy tym. Mi sie zdaje ze kodowanie potrzebne albo dalej powietrze. Zadzwon do kotka i zapytaj go co on mysli..
  7. Zacznij nowy temacik a tu zapodaj linkiem? Ciekaw jestem cos tupil???
  8. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Moze po meczu z Kolumbia nasi dostali troche magicznego proszku?
  9. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nasze orly?
  10. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  11. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest dokladnie tak jak piszesz...
  12. Zmienilem suszarke i siebie. Model to gtc 1549vz od cgla. Sytuacja wyglada tak ze auto zapierdziela jak wsciekle z dolu tj na 2/3 biegu. Zas na 4/5 biegu turbo laduje piknie do zadanego cisnienie i nie potrafi tego utrzymac tzn doladowanie spada z 1.5b na 0.5. Nie ma awaryjnego bo po chwili moge dac mu znow w palinik i tak ciagle tzn odcinka czarny dym.. Gdzie szukac przyczyn?? Nieszczelnosci nie stwierdzam w dolocie. Czuje jak pryka mi wydech tj na polaczeniu zaraz za skrzynia [poprostu nie dalem pasty na zlaczke] Mozliwe ze nka tak sobie z dnia na dzien zdechla???
  13. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale z czym do ludzi??? Nasi byli jak kroliczek na zwyklej baterii... Nie jest mi szkoda ich,ba nawet zastanawiam sie czy z Panama dali by rady.. Szkoda tylko naszych podatkow na ten cyrk..
  14. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pieknie daja d*py...
  15. Wysprzeglik w bx jest chyba taki sam jak w b5 tzn plastik. Od gofra nie podejdzie bo inaczej silnik leci... Sztywne z 80 idzie dostac bez problemu. Nawet za 30zl.juz..
  16. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiesz tu nie chodzi o to ze mamy slaby team.. Wsio robi glowa. Dla przykladu masz z Senegalem mial byc latwy mecz nasi podesli do tego na luzie. I co bylo jak nie bylo stresu??? Bledy jak w okregowce gdzie polowa ludzi biega na cyku... Tutaj od poczatku musza cos robic napierac jak wczoraj niemcy od poczatku spotkania. Swoja droga sedzia(polski sedzia) wczoraj dal d*py bo powinna byc 11 ale widac nie tylko nasza reprezentacja nie nadąża...
  17. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stawiam 1:1. Albo bezbramkowy remis.
  18. Pompa na pewno nie bedzie zla. Problem lezy albo w powietrzu albo w kodowaniu tak jak piszesz. Tomek tutaj potrzeba kodowac na wiekszy hebel czy nie??? Stawiam litra ze tyl jest zapowietrzony..
  19. Dokladnie..
  20. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niemcy pojechali. Bardzo ladnie zalatwili sobie wyjscie z grupa.
  21. 11 osobno 3i4 gang.
  22. Wchodzisz w engine potem w bloki pomiarowe ms tam dajesz 03 na dole bedzie napis log klikasz w niego pojawi sie start. Wbijasz 3 bieg obroty na 1 tys i w momencie wcisniecia pedalu w podloge dajesz start. Pedal trzymasz az do 4 tys i po wciśnięciu stop puszczasz pedal. O11 zrob na 3 i 4 biegu. Silnik rozgrzej dobrze i znajdz odp dlugi odcinek na 4 bieg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.