Treść opublikowana przez wesz82
-
Piłka nożna
Szkoda tylko ze japończycy grali na przetrwanie.. Chcialbym zeby nasi wbili 2 brame to wtedy mozliwe ze poszliby w dluga. Ale jak my mamy sypnac brame jak nasza gwiazda z reklam nie moze wykorzystac NIC..
-
Zbyt duży pobór oleju
Szumi gwizda bo wirnik traci wywazenie albo przez zajechany wirnil lub olej na nim. A jak luzy????
-
Zbyt duży pobór oleju
Rura od strony zimnej jedna sprawa druga to strona goraca ona tez moze puszczać. Musisz tez odkrecic wydech od strony goracej za turbo i popatrzec czy nie ma sladow spalonego oleju.
-
Piłka nożna
Nom ja nie wiem ktora grupa nie bylaby grupa smierci... Jestesmy najslabszym zespolem i nikt tego nie zmieni. Brak nam kondycji,pomyslu,umiejetnosci,agresji przede wszystkim walecznosci.Mamy za male jaja by grac o cos wazniejszego...
-
Piłka nożna
Czasy sie zmianiaja. Pamiatacie jak w meczu z Kolumbia bramkarz strzelil nam brame przez cale boisko????? Wtedy gosc wyskoczyl przez okno a dzis leca pudla...?
-
Miękki pedal hamulca po montażu zaciskow S4
Dev.
-
Miękki pedal hamulca po montażu zaciskow S4
Pedal wpada w podloge dalej tak.jak wczesniej???? Zmieniaja hebel na wiekszy w b6/7 i nikt nie zmienia zadnej pompy przy tym. Mi sie zdaje ze kodowanie potrzebne albo dalej powietrze. Zadzwon do kotka i zapytaj go co on mysli..
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Pokaz panie te cudo?- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Zacznij nowy temacik a tu zapodaj linkiem? Ciekaw jestem cos tupil???- Piłka nożna
Moze po meczu z Kolumbia nasi dostali troche magicznego proszku?- Piłka nożna
Nasze orly?- Piłka nożna
- Piłka nożna
Jest dokladnie tak jak piszesz...- Turbo nie potrafi utrzymac zadanego ciśnienia.
Zmienilem suszarke i siebie. Model to gtc 1549vz od cgla. Sytuacja wyglada tak ze auto zapierdziela jak wsciekle z dolu tj na 2/3 biegu. Zas na 4/5 biegu turbo laduje piknie do zadanego cisnienie i nie potrafi tego utrzymac tzn doladowanie spada z 1.5b na 0.5. Nie ma awaryjnego bo po chwili moge dac mu znow w palinik i tak ciagle tzn odcinka czarny dym.. Gdzie szukac przyczyn?? Nieszczelnosci nie stwierdzam w dolocie. Czuje jak pryka mi wydech tj na polaczeniu zaraz za skrzynia [poprostu nie dalem pasty na zlaczke] Mozliwe ze nka tak sobie z dnia na dzien zdechla???- Piłka nożna
Ale z czym do ludzi??? Nasi byli jak kroliczek na zwyklej baterii... Nie jest mi szkoda ich,ba nawet zastanawiam sie czy z Panama dali by rady.. Szkoda tylko naszych podatkow na ten cyrk..- Piłka nożna
Pieknie daja d*py...- Jednomas od Golf IV do BEX'a
Wysprzeglik w bx jest chyba taki sam jak w b5 tzn plastik. Od gofra nie podejdzie bo inaczej silnik leci... Sztywne z 80 idzie dostac bez problemu. Nawet za 30zl.juz..- Piłka nożna
Wiesz tu nie chodzi o to ze mamy slaby team.. Wsio robi glowa. Dla przykladu masz z Senegalem mial byc latwy mecz nasi podesli do tego na luzie. I co bylo jak nie bylo stresu??? Bledy jak w okregowce gdzie polowa ludzi biega na cyku... Tutaj od poczatku musza cos robic napierac jak wczoraj niemcy od poczatku spotkania. Swoja droga sedzia(polski sedzia) wczoraj dal d*py bo powinna byc 11 ale widac nie tylko nasza reprezentacja nie nadąża...- Piłka nożna
Stawiam 1:1. Albo bezbramkowy remis.- Miękki pedal hamulca po montażu zaciskow S4
Pompa na pewno nie bedzie zla. Problem lezy albo w powietrzu albo w kodowaniu tak jak piszesz. Tomek tutaj potrzeba kodowac na wiekszy hebel czy nie??? Stawiam litra ze tyl jest zapowietrzony..- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Dokladnie..- Piłka nożna
Niemcy pojechali. Bardzo ladnie zalatwili sobie wyjscie z grupa.- Problem z przeładowaniem A4 B5 FL 1.9TDI 90hp
11 osobno 3i4 gang.- Problem z przeładowaniem A4 B5 FL 1.9TDI 90hp
Wchodzisz w engine potem w bloki pomiarowe ms tam dajesz 03 na dole bedzie napis log klikasz w niego pojawi sie start. Wbijasz 3 bieg obroty na 1 tys i w momencie wcisniecia pedalu w podloge dajesz start. Pedal trzymasz az do 4 tys i po wciśnięciu stop puszczasz pedal. O11 zrob na 3 i 4 biegu. Silnik rozgrzej dobrze i znajdz odp dlugi odcinek na 4 bieg. - SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...