Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Nie pamietam jakie ja dawalem ale miecha bylo dosc duzo na pewno rozne byly na przod i tyl. Moze na weekend poszukam ale mysle ze 20mm bedzie dobrym kompromisem.
  2. Na czym Ci zalezy???
  3. Mialem takie u siebie na 1be i powiem Ci tak ze opona 225 45 i wadzilo czasem o zwrotke. Jak mozesz to poszukaj innych felg bo szkoda kasy do tego dystans i bedzie z 350zl wiecej..
  4. wesz82 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Wykrec cały zbiornik umyj go zaslep powrot w zbiorniczku tj ten przewod z zmagla tak jak piszesz 1 szy od grodzi. Nastepnie przykrec zbiorniczek do niego podepnij przewod od zasilania tj zbiorniczek pompa. Przewod powrotny z magla do zbiorniczka wloz do butelki. Podnies auto tj caly przod i dolej plynu do zbiorniczka nastepnie krec kiera ibtak az plyn bedzie zlatywal taki sam jak jak wlewasz tzn kolor. Podepnij powrot do zbiorniczka dolej do stanu,odpal auto i krec kiera az przestanie sie pietrzyc w zbiorniczku to tyle. Max pol godz roboty.
  5. Pisz ze zrozumieniem. Zrobiles swap tylu oraz przodu na raz??? Jezeli rozebrales tyl to pewnie w nim lezy problem.. Tylne zaciski nie sa fajne do odp i bez odp wiedzy mozesz sobie odpowietrzac ile tylko chcesz. Tymbardziej ze tyl z t5 bodajrze dajesz odpowietrznikiem w dol???
  6. Nic nie popsules. Zacisk sie blokuje bo reczny nie odbija dlatego ze sworzen o którym pisal kolega wyzej moze miec wzery stad cieknie. Zacisk do rozebrania w mak i wtedy wyjdzie co do wymiany..
  7. Moim zdaniem zacisk do rozbiorki.
  8. wesz82 odpowiedział(a) na M@riusz97 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzwon po tych co robia magle..
  9. Mogles chodz jakis prowizoryczny oct zrobic a nie weza pod dupe...
  10. Wloz koleczek pod pedal o bedzie ok? My ktoregos razu tez mielismy takie pamiatki. Do cro ja a w powrocie moja. Razem 200zl wiec nie bylo zle..
  11. Teraz to bedzie zapierdzielac az milo.
  12. Pieknie w ciul?
  13. Ori lub lhm jak masz zielony korek to plyn mineralny.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na M@riusz97 temat w Audi A4 B6/B7
    Sluchaj nie wiem jakie masz zdolnosci manualne. Poszukaj w moim profilu brałem udział w takim watku o tym zaworze. Ja go wykrycilem bez stresu ale magiel mialem na wierzchu a ponoc to nie stanowi bo i z kanalu da rady to ogarnąć.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na M@riusz97 temat w Audi A4 B6/B7
    Ori uzywka a ciśnienie to poszukaj ale jak sie nie myle 130bar
  16. Bladzisz... Kolo masz odp.wiec dawaj 345. Do zacisku moze doplacisz 100 jak trafisz dobrze a i tak musisz dawac nowe klocki i tarcze wiec. Policz ile stoi zestaw na 320 tj tarcza i klocek. Za 345 musisz zostawisz ok 700 u Tomka wiec jak trafisz z zaciskiem dobrze to tys zostawisz. Masz 18,320 zginie w tym kole. Mimo to musisz i tak robic tyl wiec ja bym dal 345 a 312 zostawil jak pogonisz samochod. Takie moje zdanie...
  17. wesz82 odpowiedział(a) na M@riusz97 temat w Audi A4 B6/B7
    Nowa pompa nie koniecznie oznacza ze jest dobra.. W sieci jest mase o nowych nie dajacych rady pompach.. Jak wyje to jej ciezko lub nie daje rady przez magiel. Teraz to loteria co jest do wymiany. Moze zacznij od wymiany pompy na uzywke i szukaj tej z wiekszym ciśnieniem. Jak znajdziesz pompe to daj znac powiem jak wymienic by jej nie uszkodzic. A co dzialo sie ze poprzednik ja wymienil,cos wspominał o tym???
  18. wesz82 odpowiedział(a) na M@riusz97 temat w Audi A4 B6/B7
    W maglu jest taki zawór który przekierowuje ciśnienie na dana stronę. Ten zawór nie spełnia swojej roli. Oddaj magiel do roboty.tu raczej żadna wymiana płynu nie pomoże. Mozesz spróbować kupic 2 litry płynu lhm zielonego,poszukaj jak wymienia się płyn i spróbuj to zrobić zgodnie ze sztuka tj wyciągnąć zbiorniczek i wymyć go i dopiero brać sie za czyszczenie układu. Moze stara pompa sie zesra..i poszły opilki na magiel stad taki stan rzeczy,albo sciemnia ze wymieniał pompe.
  19. Miałem 288 dałem 312 jakos specjalnie to nie zrobiło łał. Po 312x25 przyszło 333x30 jest czuć różnice. Jak masz 17 koło to pakuj 345 i tyle w temacie. Pamietaj ze tył tez trzeba powiększyć..
  20. Czyli nie jest tak ze mam juz pocignieta instalacje do elektro jak mam np sama regulacje elekt ledzwia???
  21. Nie widze sensu malowania szprejem. Jak juz rozbierzesz zacisk,wrzucisz go w piach to tylko proch potem,no chyba ze kolor tylko w puszcze.
  22. Pany a co polecicie do ogladania za strone? Cda hd ostatnio zdycha i nic nie poleci tam. Tak samo zwykle cda..wrrr..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.