Treść opublikowana przez wesz82
-
a4b5czy wejdą 17 ET56?
Nie pamietam jakie ja dawalem ale miecha bylo dosc duzo na pewno rozne byly na przod i tyl. Moze na weekend poszukam ale mysle ze 20mm bedzie dobrym kompromisem.
-
a4b5czy wejdą 17 ET56?
Na czym Ci zalezy???
-
a4b5czy wejdą 17 ET56?
Mialem takie u siebie na 1be i powiem Ci tak ze opona 225 45 i wadzilo czasem o zwrotke. Jak mozesz to poszukaj innych felg bo szkoda kasy do tego dystans i bedzie z 350zl wiecej..
-
Wymiana płynu wspomagania
Wykrec cały zbiornik umyj go zaslep powrot w zbiorniczku tj ten przewod z zmagla tak jak piszesz 1 szy od grodzi. Nastepnie przykrec zbiorniczek do niego podepnij przewod od zasilania tj zbiorniczek pompa. Przewod powrotny z magla do zbiorniczka wloz do butelki. Podnies auto tj caly przod i dolej plynu do zbiorniczka nastepnie krec kiera ibtak az plyn bedzie zlatywal taki sam jak jak wlewasz tzn kolor. Podepnij powrot do zbiorniczka dolej do stanu,odpal auto i krec kiera az przestanie sie pietrzyc w zbiorniczku to tyle. Max pol godz roboty.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
?
-
Swap hamulcy, problem
Pisz ze zrozumieniem. Zrobiles swap tylu oraz przodu na raz??? Jezeli rozebrales tyl to pewnie w nim lezy problem.. Tylne zaciski nie sa fajne do odp i bez odp wiedzy mozesz sobie odpowietrzac ile tylko chcesz. Tymbardziej ze tyl z t5 bodajrze dajesz odpowietrznikiem w dol???
-
Wyciek płynu hamulcowego tył
Nic nie popsules. Zacisk sie blokuje bo reczny nie odbija dlatego ze sworzen o którym pisal kolega wyzej moze miec wzery stad cieknie. Zacisk do rozebrania w mak i wtedy wyjdzie co do wymiany..
-
Wyciek płynu hamulcowego tył
Moim zdaniem zacisk do rozbiorki.
-
Wspomaganie
Dzwon po tych co robia magle..
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Mogles chodz jakis prowizoryczny oct zrobic a nie weza pod dupe...
-
Wakacje w Chorwacji
Wloz koleczek pod pedal o bedzie ok? My ktoregos razu tez mielismy takie pamiatki. Do cro ja a w powrocie moja. Razem 200zl wiec nie bylo zle..
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Teraz to bedzie zapierdzielac az milo.
-
Wakacje w Chorwacji
Pieknie w ciul?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ori lub lhm jak masz zielony korek to plyn mineralny.
-
Wspomaganie
Sluchaj nie wiem jakie masz zdolnosci manualne. Poszukaj w moim profilu brałem udział w takim watku o tym zaworze. Ja go wykrycilem bez stresu ale magiel mialem na wierzchu a ponoc to nie stanowi bo i z kanalu da rady to ogarnąć.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Nie.
-
Wspomaganie
Ori uzywka a ciśnienie to poszukaj ale jak sie nie myle 130bar
-
Swap na 320/345mm - przewody hamulce z 288/312
Bladzisz... Kolo masz odp.wiec dawaj 345. Do zacisku moze doplacisz 100 jak trafisz dobrze a i tak musisz dawac nowe klocki i tarcze wiec. Policz ile stoi zestaw na 320 tj tarcza i klocek. Za 345 musisz zostawisz ok 700 u Tomka wiec jak trafisz z zaciskiem dobrze to tys zostawisz. Masz 18,320 zginie w tym kole. Mimo to musisz i tak robic tyl wiec ja bym dal 345 a 312 zostawil jak pogonisz samochod. Takie moje zdanie...
-
Wspomaganie
Nowa pompa nie koniecznie oznacza ze jest dobra.. W sieci jest mase o nowych nie dajacych rady pompach.. Jak wyje to jej ciezko lub nie daje rady przez magiel. Teraz to loteria co jest do wymiany. Moze zacznij od wymiany pompy na uzywke i szukaj tej z wiekszym ciśnieniem. Jak znajdziesz pompe to daj znac powiem jak wymienic by jej nie uszkodzic. A co dzialo sie ze poprzednik ja wymienil,cos wspominał o tym???
-
Wspomaganie
W maglu jest taki zawór który przekierowuje ciśnienie na dana stronę. Ten zawór nie spełnia swojej roli. Oddaj magiel do roboty.tu raczej żadna wymiana płynu nie pomoże. Mozesz spróbować kupic 2 litry płynu lhm zielonego,poszukaj jak wymienia się płyn i spróbuj to zrobić zgodnie ze sztuka tj wyciągnąć zbiorniczek i wymyć go i dopiero brać sie za czyszczenie układu. Moze stara pompa sie zesra..i poszły opilki na magiel stad taki stan rzeczy,albo sciemnia ze wymieniał pompe.
-
Swap na 320/345mm - przewody hamulce z 288/312
Miałem 288 dałem 312 jakos specjalnie to nie zrobiło łał. Po 312x25 przyszło 333x30 jest czuć różnice. Jak masz 17 koło to pakuj 345 i tyle w temacie. Pamietaj ze tył tez trzeba powiększyć..
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Czyli nie jest tak ze mam juz pocignieta instalacje do elektro jak mam np sama regulacje elekt ledzwia???
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Nie widze sensu malowania szprejem. Jak juz rozbierzesz zacisk,wrzucisz go w piach to tylko proch potem,no chyba ze kolor tylko w puszcze.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pany a co polecicie do ogladania za strone? Cda hd ostatnio zdycha i nic nie poleci tam. Tak samo zwykle cda..wrrr..