Treść opublikowana przez wesz82
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej
Jak silnik dobry nie ma prawa brac oleju... Mielismy ibi 1.2 12v i przez 100tys km zmiana co 10 tys km i na bagnecie zawsze to samo.ten motor latal zawsze cos 150km/h co na taka pojemnosc jest duzo. Mielismy tez ibi 1.6 16v i ona brala jak porypana bo z predosciami jak wyzej potrafila wciagnac pol litra na 800km. Takze nie pisac ze zawsze musi brac..
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
No ale tam nie można nic pomieszac. Moze syf ze zbiorniczka przytkał cos bo innej opcji nie ma. Dlatego przed powinno się namiętnie umyć zbiorniczek ..
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
dolej plynu na maxa i odpal na 3 sek auto moze poleci.
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Jak znam zycie to pewnie ze ON?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcza z a6 nie podejdzie.
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Przod 312??
-
Zawieszenie
Szukaj 2 giej belki. W ogole zmien zaklad bo skasowali za usluge a nie powiedzieli ze to nic nie da..
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Akurat mialem na mysli ludzi co nie trzepia walkow ala doktor itp.. Dobra to tylko potwierdza to ze w dzisiejszych czasach trzeba sie naszukac dobrego mechanika.. Do autora; Sorki za wprowadzenie w blad..
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Piotrek masz racje co do zakladania uszczelki przez fabryke. Swego czasu bylem zdziwiony dlaczego mam uszczelke z 3 kropkami czyzby ktos juz tyle razy glowice robil... Pojezdzilem po tych co robia juz pare dziesiat lat przy tym i dowiedzialem sie tego co Ty piszesz tzn w zaleznosci od polozenia tlokow. Ale zaraz zadalem pytanie to jaka mam dawac nastepna uszczelke jakbym musial i usłyszałem ze o oczko wieksza a ze mam juz max to mam przy niej zostac.. Duzo czytalem ze specjalnie daja wieksza uszczelke dla tego by zwiekszyc kompreche,nawet daja dwie na klej. U mnie stopien jest o 2 bary wiekszy od tego co podaje fabryka wiec juz zglupialem..
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Tak.
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Umyj to dobrze o wtedy lukaj skad dokladnie leci. Jak myslisz zdjac czapke a nie liznac jej to od razu odpusc sobie ta robote... Tak uszczelke daj grubsza z 3 otworami.
-
rozbiórka / malowanie 320
Rozbierz to i wyczysc amelinium a zlom pomaluj. Przygotuj sie na to ze latwo moze nie pojdzie i bez przedluzki sie nie obejdzie..
-
Silnik na made in wy*eb???
Mysle ze raczej nie powinno sie chwalic takim czyms na prawo i lewo....
-
Silnik na made in wy*eb???
Puki nie sprawdzisz cisnienia na cylindrach mozesz sobie strzelac w jakim stanie jest silnik...
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
No to pojechales.. Szacunek za to co Ci wyszlo... Teraz hebel dzialaj i bedzie malina..
-
Przesunięcie koła w nadkolu
A jak 2gie kolo??? Ktos moze rozbieral sanki. Od kraweznika byloby do środka przesuniete. Albo zwrotka krzywa.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatni z L dal d*py i tyle. Brama z przezutki przypomniala mi o mlodych latach? Bez 2 zdan RM byl lepsiejszy...
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Przez jakis czas wzrosnie potem jak nauczysz sie jezdzic i oswoisz sie z nm to spadnie albo zostanie takie samo...
-
Passat b5 grucha stop
Trzeba bylo dolot ogarnąć...
-
a4b5czy wejdą 17 ET56?
Bedzie ok.
-
a4b5czy wejdą 17 ET56?
Wsio juz napisalem wyzej...
-
Passat b5 grucha stop
Wlacz 13 bs I sprawdz ile daje podcisnienie vacuometrem... Kup strzykawke 100ml i zassaj nia gruszke i sprawdz czy w ogole chodzi ramie gruszki podczas zassysania...
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Nie wiem czy nie gra roli. Mowie o tym jak bylo u kolesia w a8.
-
a4b5czy wejdą 17 ET56?
Ja dawalem 20 i 25 mm.
-
Passat b5 grucha stop
A idzie w ogole podcisnienie na gruche???