Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Jak silnik dobry nie ma prawa brac oleju... Mielismy ibi 1.2 12v i przez 100tys km zmiana co 10 tys km i na bagnecie zawsze to samo.ten motor latal zawsze cos 150km/h co na taka pojemnosc jest duzo. Mielismy tez ibi 1.6 16v i ona brala jak porypana bo z predosciami jak wyzej potrafila wciagnac pol litra na 800km. Takze nie pisac ze zawsze musi brac..
  2. No ale tam nie można nic pomieszac. Moze syf ze zbiorniczka przytkał cos bo innej opcji nie ma. Dlatego przed powinno się namiętnie umyć zbiorniczek ..
  3. dolej plynu na maxa i odpal na 3 sek auto moze poleci.
  4. Tarcza z a6 nie podejdzie.
  5. wesz82 odpowiedział(a) na Jacobs11 temat w Audi A4 B5
    Szukaj 2 giej belki. W ogole zmien zaklad bo skasowali za usluge a nie powiedzieli ze to nic nie da..
  6. Akurat mialem na mysli ludzi co nie trzepia walkow ala doktor itp.. Dobra to tylko potwierdza to ze w dzisiejszych czasach trzeba sie naszukac dobrego mechanika.. Do autora; Sorki za wprowadzenie w blad..
  7. Piotrek masz racje co do zakladania uszczelki przez fabryke. Swego czasu bylem zdziwiony dlaczego mam uszczelke z 3 kropkami czyzby ktos juz tyle razy glowice robil... Pojezdzilem po tych co robia juz pare dziesiat lat przy tym i dowiedzialem sie tego co Ty piszesz tzn w zaleznosci od polozenia tlokow. Ale zaraz zadalem pytanie to jaka mam dawac nastepna uszczelke jakbym musial i usłyszałem ze o oczko wieksza a ze mam juz max to mam przy niej zostac.. Duzo czytalem ze specjalnie daja wieksza uszczelke dla tego by zwiekszyc kompreche,nawet daja dwie na klej. U mnie stopien jest o 2 bary wiekszy od tego co podaje fabryka wiec juz zglupialem..
  8. Umyj to dobrze o wtedy lukaj skad dokladnie leci. Jak myslisz zdjac czapke a nie liznac jej to od razu odpusc sobie ta robote... Tak uszczelke daj grubsza z 3 otworami.
  9. Rozbierz to i wyczysc amelinium a zlom pomaluj. Przygotuj sie na to ze latwo moze nie pojdzie i bez przedluzki sie nie obejdzie..
  10. wesz82 odpowiedział(a) na Malinowa mamba temat w 1.8
    Mysle ze raczej nie powinno sie chwalic takim czyms na prawo i lewo....
  11. wesz82 odpowiedział(a) na Malinowa mamba temat w 1.8
    Puki nie sprawdzisz cisnienia na cylindrach mozesz sobie strzelac w jakim stanie jest silnik...
  12. No to pojechales.. Szacunek za to co Ci wyszlo... Teraz hebel dzialaj i bedzie malina..
  13. A jak 2gie kolo??? Ktos moze rozbieral sanki. Od kraweznika byloby do środka przesuniete. Albo zwrotka krzywa.
  14. Ostatni z L dal d*py i tyle. Brama z przezutki przypomniala mi o mlodych latach? Bez 2 zdan RM byl lepsiejszy...
  15. Przez jakis czas wzrosnie potem jak nauczysz sie jezdzic i oswoisz sie z nm to spadnie albo zostanie takie samo...
  16. Trzeba bylo dolot ogarnąć...
  17. Wsio juz napisalem wyzej...
  18. Wlacz 13 bs I sprawdz ile daje podcisnienie vacuometrem... Kup strzykawke 100ml i zassaj nia gruszke i sprawdz czy w ogole chodzi ramie gruszki podczas zassysania...
  19. Nie wiem czy nie gra roli. Mowie o tym jak bylo u kolesia w a8.
  20. Ja dawalem 20 i 25 mm.
  21. A idzie w ogole podcisnienie na gruche???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.