Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Kupisz raczej zamek.tylko lipa bo innym bys musial otwierac a innym odpalac... Jedz do dobrego elektro niech zrobi cos z tym kluczykiem.moze dopasuje go i znow otworzysz z pilota a zamek odczepisz i z glowy.
  2. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic tylko teraz cza zapuscic paznokcie na mecz Francja Belgia ?
  3. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A bramkarz Belgow to jest jakis odlam nietoperza?
  4. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem ze jestem pelen podziwu dla Belgow. Pocisneli od poczatku,narzucili tempo jak Armstrong i sie udalo. Pod koniec tracili poweraale nie dziwie sie czemu. W sumie Brazylia tez juz puchla i podania lecialy do czerwonych.. Myslalem ze w finale ogladne Francje i Brazylie a mimo tego patrzac na tabele nie doszło by do tego... Dalej widze angoli i chorwatow z czego nie mam pojecia kto wyjdzie. Szkoda tylko ze takie dobre teamy spatkaja sie przed finiszem..
  5. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Poza tym Kolumbia bardzo ladnie zagrala w meczu z angolami?
  6. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ? Tak jak myslalem presjii nie podolali. Szkoda. W finale widze zabojadow i Brazyliane chodz jestem za Chorwatami..
  7. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ?
  8. Normalna sprawa. A zapowietrz wysprzeglik a bedzie bralo od samego dolu. Nic tylko jezdzic i nie przejmowac sie tym.audi tak ma i tyle.
  9. Daj znac czy to to.
  10. To ma lezec na srodku. Tak musisz znow proc wsio od nowa. Ale przeczytaj temat czyszczenia nastawnika tam opisalem ten problem. Tez nie moglem dojsc ocb. Ale gdzies w sieci ktos podal takie info i to było to. Nie pamiętam teraz czy mi czasem nie przerywal wtedy,to bylo z 5/6lat temu.
  11. https://docplayer.pl/17401540-Instrukcja-czyszczenia-nastawnika-pompy-typu-vp-37.html Drugie i 3 zdjecie od dolu. Chodzi o ten palec ze sprezynkami lub o elektromagnez juz nie pamietam dokladnie.
  12. Podstawe palca w nastawniku,pisałem o tym w temacie czyszczenia nastawnika.
  13. Mialem to samo. Palec musisz w podstawie dokladnie wysrodkowac. Po tym kontrolka znikla.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ?
  15. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale to nie jest tak ze ja krytykuje naszych za free... Ja nie liczylem nawet ma wyjscie z grupy i tym mnie nie zawiodly nasze orly.Im dluzej ogladam kazdy kolejny mecz to mam wrazenie ze nasi nie powinni w ogole tam sie zjawic. Wiesz co moze i nie mamy super gwiazd i wielu mlodysz grzeje lawe bo dzis gra nazwisko,ale najbardziej wqrwia brak sily walki i jaj w tym zespole. Przyklad Col.gryzla kasala robili co mogli,cisneli dosc dobra obrone angoli i sie udalo bo wierzyli w dana im szanse. Wiesz co by u nas bylo w takim meczu??? Kazdy rozkladal by rece bo co oni moga zrobic,przeciez tak jak piszesz balon pekl... Szkoda mi kibicow.mam szwagra ktory ubral sie chate ozdobil i co z tego??? Nawet psiarnia nie czepiala sie za ozdabianie lusterek ale po wystepie naszych stala i dawala mandaty za zbyt mala widocznosc... A zeby nie bylo to nasi bardzo ladnie graja w reklamach tutaj oglada sie mi ich super. A i jeszcze niemcownia.. Widzisz z jakimi niemcami wygralismy,z takimi co chyba po raz 1szy w zyciu nie wyszli z grupy... Prosze nie psuj mi reszty fajnego dnia i nie przypomonaj o naszych,juz prawie zapomnialem a tu wrrrrr.... ?
  16. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie potrzebne te pajacowanie.. Piekne 20 min ostatnie w wykonaniu col.
  17. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pieknie qr** pieknie...
  18. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chociaz walcza?
  19. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ??
  20. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Napierdzielaja sie jak w okregowce. ?
  21. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obstawiam ze angole wygraja 3:1
  22. Nie za niego 150 z kw...
  23. Ta okolo 350zl.
  24. Nie wiem czy rozkodowany pilot bedzie wysylal sygnal????
  25. Nie koniecznie. Nie raz cieklo ludzia i cisza byla. Magiel daj do roboty zamontuj i daj znac. Moglbys od razu zrobic tez pompe tzn dac uzywke w dobrym stanie ale wtedy jak cos nie bedzie hulac to będzie problem z dojsciem co jest 5.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.