Treść opublikowana przez wesz82
-
Problem z centralnym zamkiem
Kupisz raczej zamek.tylko lipa bo innym bys musial otwierac a innym odpalac... Jedz do dobrego elektro niech zrobi cos z tym kluczykiem.moze dopasuje go i znow otworzysz z pilota a zamek odczepisz i z glowy.
-
Piłka nożna
Nic tylko teraz cza zapuscic paznokcie na mecz Francja Belgia ?
-
Piłka nożna
A bramkarz Belgow to jest jakis odlam nietoperza?
-
Piłka nożna
Powiem ze jestem pelen podziwu dla Belgow. Pocisneli od poczatku,narzucili tempo jak Armstrong i sie udalo. Pod koniec tracili poweraale nie dziwie sie czemu. W sumie Brazylia tez juz puchla i podania lecialy do czerwonych.. Myslalem ze w finale ogladne Francje i Brazylie a mimo tego patrzac na tabele nie doszło by do tego... Dalej widze angoli i chorwatow z czego nie mam pojecia kto wyjdzie. Szkoda tylko ze takie dobre teamy spatkaja sie przed finiszem..
-
Piłka nożna
Poza tym Kolumbia bardzo ladnie zagrala w meczu z angolami?
-
Piłka nożna
? Tak jak myslalem presjii nie podolali. Szkoda. W finale widze zabojadow i Brazyliane chodz jestem za Chorwatami..
- Piłka nożna
-
A4 1.9 Tdi Dziwne zachowanie sprzęgła
Normalna sprawa. A zapowietrz wysprzeglik a bedzie bralo od samego dolu. Nic tylko jezdzic i nie przejmowac sie tym.audi tak ma i tyle.
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
Daj znac czy to to.
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
To ma lezec na srodku. Tak musisz znow proc wsio od nowa. Ale przeczytaj temat czyszczenia nastawnika tam opisalem ten problem. Tez nie moglem dojsc ocb. Ale gdzies w sieci ktos podal takie info i to było to. Nie pamiętam teraz czy mi czasem nie przerywal wtedy,to bylo z 5/6lat temu.
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
https://docplayer.pl/17401540-Instrukcja-czyszczenia-nastawnika-pompy-typu-vp-37.html Drugie i 3 zdjecie od dolu. Chodzi o ten palec ze sprezynkami lub o elektromagnez juz nie pamietam dokladnie.
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
Podstawe palca w nastawniku,pisałem o tym w temacie czyszczenia nastawnika.
-
1.9 AFN po czyszczeniu nastawnika pompy
Mialem to samo. Palec musisz w podstawie dokladnie wysrodkowac. Po tym kontrolka znikla.
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Ale to nie jest tak ze ja krytykuje naszych za free... Ja nie liczylem nawet ma wyjscie z grupy i tym mnie nie zawiodly nasze orly.Im dluzej ogladam kazdy kolejny mecz to mam wrazenie ze nasi nie powinni w ogole tam sie zjawic. Wiesz co moze i nie mamy super gwiazd i wielu mlodysz grzeje lawe bo dzis gra nazwisko,ale najbardziej wqrwia brak sily walki i jaj w tym zespole. Przyklad Col.gryzla kasala robili co mogli,cisneli dosc dobra obrone angoli i sie udalo bo wierzyli w dana im szanse. Wiesz co by u nas bylo w takim meczu??? Kazdy rozkladal by rece bo co oni moga zrobic,przeciez tak jak piszesz balon pekl... Szkoda mi kibicow.mam szwagra ktory ubral sie chate ozdobil i co z tego??? Nawet psiarnia nie czepiala sie za ozdabianie lusterek ale po wystepie naszych stala i dawala mandaty za zbyt mala widocznosc... A zeby nie bylo to nasi bardzo ladnie graja w reklamach tutaj oglada sie mi ich super. A i jeszcze niemcownia.. Widzisz z jakimi niemcami wygralismy,z takimi co chyba po raz 1szy w zyciu nie wyszli z grupy... Prosze nie psuj mi reszty fajnego dnia i nie przypomonaj o naszych,juz prawie zapomnialem a tu wrrrrr.... ?
-
Piłka nożna
Nie potrzebne te pajacowanie.. Piekne 20 min ostatnie w wykonaniu col.
-
Piłka nożna
Pieknie qr** pieknie...
-
Piłka nożna
Chociaz walcza?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Napierdzielaja sie jak w okregowce. ?
-
Piłka nożna
Obstawiam ze angole wygraja 3:1
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Nie za niego 150 z kw...
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Ta okolo 350zl.
-
Problem z centralnym zamkiem
Nie wiem czy rozkodowany pilot bedzie wysylal sygnal????
-
Wycie pompy przy skręcie w lewo
Nie koniecznie. Nie raz cieklo ludzia i cisza byla. Magiel daj do roboty zamontuj i daj znac. Moglbys od razu zrobic tez pompe tzn dac uzywke w dobrym stanie ale wtedy jak cos nie bedzie hulac to będzie problem z dojsciem co jest 5.