Treść opublikowana przez wesz82
-
Piłka nożna
Pieknie zagrali po tym golu angoli. W finale bede z nimi sercem ale malo im do Francji. Nic,angole nie stana na pudle tego roku...
-
Piłka nożna
Dokladnie. Mecz o wszystko nie moze byc meczem najslabszym. Z doswiedczenia wiem ze czasem ile bys sie nie staral to nie podolasz lepszemu. Francja ma dobry atak i dobra obrone,i tak bylem w szoku ze pozwolili na pare "achow"kiedy to lukaku prawie dostal pile na noge. Chcialbym aby Cro sie zmierzylo z nimi w finale ale cos czuje ze angole zostawili sobie wiecej energii na te spotkanie.
-
Wypalone gniazdo zaworów przez LPG w 1.8T . Jakie koszty.
Kup cos w granicy 100zl. Ni ma sensu wiecej placic na wlasne potrzeby.
-
Piłka nożna
Fakt,pare pilek poslal w kosmos..
-
Piłka nożna
Bravo. Mbapp troche pojechal z tym przeciaganiem i dostal lepe za to. Belgowie nie potrafili sforsowac obrony chodz mieli pare akcjii.
-
Piłka nożna
Ten kto strzeli wiecej bramek? Jestem za Zabojadami.
-
A4 B5 AFN by Chakus
Nom wlasnie o progach myslalem.
-
A4 B5 AFN by Chakus
Dobry afn nigdy nie jest zly.. Gratki zakupu. Daruj sobie 17 i idz w 18 szkoda kasy na male kolo.nom chyba ze na zime. Jak dadz esowy przod to nie bedzie to gralo z tylem wiec lepiej daj fl na spryskach i bedzie fajniej to wygladalo i ucieszy portwel. Co do mocy to pomysl nad 11 wiem tanio nie jest ale nm bedzie wiecej do tego awx suszarka 216 i juz w miare to bedzie smigac. Jak nie chcesz bawic sie w hebel to zapodaj na przod 312 to chodz bedzie to widac z pod kola,fakt jaj to nie urywa ale lepiej niz seria wyglada. Bezawaryjnosci
-
Avant Kanadyjczyk 2.0T [BPG] Quattro / Gwint / 19" / W drodze do 300HP
Pasazera szyby sa mniej sciemnione czy tylko tak wyszlo zdjecie??? Pupa nie siedzi nizej??? Jak gwint nie jest miekki to zapodaj jakis dystans na tyl??? Tak poza tym miodzio?
-
Rezanie bixenonu
Czy ja dobrze rozumiem ze chcesz wstawic balona do projektora zenonowego??? Pewnie i mozna wstawic zwykle mocowanie na projektor i podpiac przeslone tylko czy to bedzie gralo ladnie to nikt Ci tego nie powie..
-
Pakiet startowy: płukanka vs czyszczenie smoka w Audi A4 B6/B7 1.8T
Jakbyś robil miche w borze lub skodzie to bys przeklinal audi. Nie zniechecam nikogo..
-
Pakiet startowy: płukanka vs czyszczenie smoka w Audi A4 B6/B7 1.8T
Najlepiej jedno i drugie zrobic. Roboty jest troche bo miska w a4 to jest schowana jakby niemcy nie mieli co z nia robic..
-
Wypalone gniazdo zaworów przez LPG w 1.8T . Jakie koszty.
Nom ale jak krecisz pompa podaje paliwo tak i w ten sposob uszczelnia cylinder. Bynajmniej w dislu jest taka potrzeba.
-
Problem z centralnym zamkiem
Ciesze sie ze sie udalo? Wyjmij bebenek tak by nikt nie mogl dostac sie do auta. Pzdr
-
Płyn Hamulcowy
To podjedz niech odp pompe tylko powinni to robic podczas wymiany plynu. Pedal wpada w podl???
-
Płyn Hamulcowy
Ile zrobiles km po wymianie?? Musza tez odp pompe vagiem.
-
Problem z centralnym zamkiem
Tak masz krecic zamkiem jednoczesnie naciskac otworz zamknij w pilocie. Zostaw tylko otwarte szyby by nie bylo niespodzianki.
-
Wypalone gniazdo zaworów przez LPG w 1.8T . Jakie koszty.
Dobre co kazdy pomiar komprecha rosnie.... Stawiam litra ze podczasz pomiaru ktos zapomnial odl zasilanie paliwa i pompa podawala paliwo stad kazdy nast cyl wychodzi wzorowo. Kup zestaw za pare pln i zrob pomiar samemu bo cos mi tu pachnie sciema.. Duzo zlopie Ci oleju???
-
Płyn Hamulcowy
Problemow moze byc kilka. Ale raczej watpie aby to byla wina plyny. Albo ktos tak nie umiejetnie zmienial plyn ze zapowietrzyl uklad-to jest malo prawdopodobne ale mozliwe. Nastepnie ktos moze nie odp pompy abs vagiem o czym Tomek pisal juz nie raz. Innym sprawa jest wymiana tarcz i klockow,czy przestrzegales tego by tarcze dotarly sie ladnie i nie hamowales na pale przez jakies 300km???? Inna sprawa ze hamulce po wymianie zawsze sa slabsze przez jakis czas potem wsio sie układa i gra gitara.. Jaki jest Twoj problem bo napisales tak z pupy troche..
-
Problem z centralnym zamkiem
Jak krecisz bebenkiem zamkiem w drzwiach tak jak pisales wczesniej to wyjmujesz grot z kluczyka wkladasz w stacyjke przekrecasz w poz zaplon a reszte robisz kluczykiem i srubokterem np. No chyba ze nie mozesz przekręcić bebenka np srubokretem to wtedy usun zaladki i mysle ze da rady U mnie jest tak samo wylamany bebenek ktory zdemontowalem i wkladam tylko po to by zaprogramowac raz na 100lat kluczyk..
-
Piłka nożna
Kurek im zakreca?
-
Problem z centralnym zamkiem
Musisz na zaplonie wlozyc kluczyk w drzwi kierowcy i przekrecajac kluczykiem w drzwiach naciskac na pilocie zamknij otwórz. B6 juz mozna kompem ogarnac b5 troche ciala dali.
-
Piłka nożna
Znowu nerwy..
-
Problem z centralnym zamkiem
Tym odbiornikiem jest pompka centarlnego w bagazniku. Odepnij zasialnie z pompki na chwilę moze pomoze. Mowie Ci postaraj sie zaprogramowac pilot od nowa,moze to pomoze.tylko podlacz kabel od bebenka.nie misisz go wlozyc by go zaprogramowac. Ja sciagam boczek wkaldam bebenek,podl kabel i daje kluczyk do stacyjki.nastepnie w bebenku kluczem przekrecam naciskajac zamnkij otworz auto.wsio robie od srodka nic z zewnatrz.
- Piłka nożna