Treść opublikowana przez wesz82
-
Wakacje w Chorwacji
Kupisz u nas wcześniej stan wrzucil stronke. Albo w kraju poprzedzajacym przed granica.
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Ale od taniosci się zaczyna. Teraz co zostaje??? Osuszacz lub sprezarka bo nie wiem czy adaptacja cokolwiek da. Na dlawiku były opilki czy tylko sam syf???
-
[TDI PD] Problem z odpalaniem po wymianie dwumasa
Nie ma takiej możliwości by dm.miał cokolwiek do zapalenia samochodu. Możliwe ze mechanik nie podpial którejś kostki.albo rozlaczyl kostki przy odkrecaniu górnych srob skrzyni.. Jedź do niego niech popatrzy dobrze.
-
A4 b7 1.8t bfb turbina czy tłumik ?
I tu bladzisz... Jak bezcelowe??? Suszarka ma lzej,nie ma już dodatkowego źródła ciepła pod maska.
-
piszczące hamulce
Jak piszczy w takie upaly to nie ma co się dziwić. Polowe aut na mieście podpisuje. Jak szoruje to może oznaczać to ze klocek styka się z tarczą czyli albo jarzmo nie cofa się albo tloczek stoi. Auto na podnośnik naciśnij kilka razy hebel i sprawdz czy koła kręcą się luźno???
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Dlawik czy osuszacz??? Jak nie tykales osuszacza to nie dziw się ze malo zimno jest. Pewnie nikt nie tykal go przed Tobą i wychodzi ze zakładali go w fabryce...
-
[A4B5] Ajm 2000r wymiana sprzęgła a dwumasa
Ajm ma bodajże 5 skrzynie??? Jak tak to będzie 224mm. Sprzeglo 240 mm jest w 6stach. Na forum masz conajmniej 2 zachwalanych sprzedawców tj Tomm 77 i Dzik. Brałem części od obu i mogę polecić z czystym sumieniem.
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Sluchaj u mnie leżą i sie marnuja 2 szt lobro po maleńkim przelocie. Zmienialem kiedys oski na te z ajm zaś po tym zmieniłem hebel i dałem duże przeguby. Strone wewnętrzna przegubu masz na duży wieloklin???
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Który przegub zew czy wew???
-
[A4B5] Ajm 2000r wymiana sprzęgła a dwumasa
Jak nie będziesz koni dodawał to zmień kompletne sprzeglo i styka. Jak cieknie z uszczelniacza wału to zmień go jak nie to zostaw.
-
Wakacje w Chorwacji
Nie wiem skad takie info. Jak jeździmy to nawet czasem bez kamizelek gadnicy itp. Nic następnym razem biorę przyczepke?
-
A4 B5 1.9 TDI . KOMBI , 2000 R.
W b5 musisz włożyć jeden kluczyk w poz zaplonu zaś drugim zamykasz auto manualnie od strony kierowcy (zamek)wciskając na kluczyku w tym ze zamku zamknij otworz.
-
Tacierzyństwo
Dziecko masz w gratisie?
-
Tacierzyństwo
Przy 1 szym zdecydowaliśmy się na jakiś w miarę tani wózek z tego co pamietam to był Taco Jamper. Służył także przy 2 gim bablu. Fakt jest taki ze sie juz sypal. Wymienilem chyba w nim że 4 koła. Teraz zdecydowaliśmy się na Roan Bass jakas konfiguracja własna. Jest wart tej kasy.koszt ok 2 k ale ma dużą gondole jest skretny i bardzo funkcjonalny poza adapterem do fotelika.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Skoro z awx wlecial do afn to i możliwe że ten podejdzie. Można też zastosować uszczelke pod kol taka gruba i tez bedzie wiecej powietrza.
- Wydmuszka z kata zamiast dp
-
A to moja Audi
Dziekuje,może kolega zrozumie o co biega w tym systkim....
-
A to moja Audi
Nom ale to widac. Nie rozumiem o co ci chodzi z tymi felgami... Jak dla mnie pasują lepiej do tego starego kondona a jezeli ten zderzak do b7... Widze następny glupio mądry się odnalazl... Wrzuciles fote. Nawet nie chcialo się Ci napisać nic,doslownie.. Nie dziw się ze nikt się nie podnieca skoro masz takie olewcze podejście do własnego watku...
-
Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
Post nr 13 zawias....?
-
A to moja Audi
- Falujacy kąt wtrysku....
Jak masz gdzies blisko ogarnietego pompiarza to podjedz niech sam to obluka jak nie to będziemy myśleć co dalej.- A to moja Audi
+1 B7 ma smic czy już fmic??? Jak ma śmic lub 2x smic to odkryj chodz te halo i daj odetchnąć temu samochodowi chodz na razie wielka tajemnica jest jaki tak siedzi silnik. Jest tylko zdjęcie dla lansu ale kolega nie trafił w nasze gusta tuż to nie klub omegi... Do tego spasowanie jest tak tragiczne jak sam zderzak. Kolorek na plus?- Buczenie przy skręcaniu najbardziej z hamowaniem
To teraz pomysł ze dając smar zawsze jak prowadniczka się wysuwa lapie kurz pył syf i inne gowno. Po jakimś czasie smar się zastygnie z tym całym gównem i masz efekt przeciwny do zamierzonego... Tez widziałem szkole że ktoś walil smaru do srodka po to by nie było reklamacji niestety to nie jest zgodne ze sztuka..- Żony bliskie spotkanie z drzewem
WYDAJE mi się że nie. Ori powinno wejść bez rozklejania.- Żony bliskie spotkanie z drzewem
Ubezpieczyciel płaci za części zniszczone więc wątpię by nawet za opony zapłacił. Rob ta jedna lampe a jak wyjdzie inna barwa to w starej zmień projektor i po sprawie. - Falujacy kąt wtrysku....