Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Kupisz u nas wcześniej stan wrzucil stronke. Albo w kraju poprzedzajacym przed granica.
  2. Ale od taniosci się zaczyna. Teraz co zostaje??? Osuszacz lub sprezarka bo nie wiem czy adaptacja cokolwiek da. Na dlawiku były opilki czy tylko sam syf???
  3. Nie ma takiej możliwości by dm.miał cokolwiek do zapalenia samochodu. Możliwe ze mechanik nie podpial którejś kostki.albo rozlaczyl kostki przy odkrecaniu górnych srob skrzyni.. Jedź do niego niech popatrzy dobrze.
  4. I tu bladzisz... Jak bezcelowe??? Suszarka ma lzej,nie ma już dodatkowego źródła ciepła pod maska.
  5. wesz82 odpowiedział(a) na Krzywuz temat w Audi A4 B5
    Jak piszczy w takie upaly to nie ma co się dziwić. Polowe aut na mieście podpisuje. Jak szoruje to może oznaczać to ze klocek styka się z tarczą czyli albo jarzmo nie cofa się albo tloczek stoi. Auto na podnośnik naciśnij kilka razy hebel i sprawdz czy koła kręcą się luźno???
  6. Dlawik czy osuszacz??? Jak nie tykales osuszacza to nie dziw się ze malo zimno jest. Pewnie nikt nie tykal go przed Tobą i wychodzi ze zakładali go w fabryce...
  7. Ajm ma bodajże 5 skrzynie??? Jak tak to będzie 224mm. Sprzeglo 240 mm jest w 6stach. Na forum masz conajmniej 2 zachwalanych sprzedawców tj Tomm 77 i Dzik. Brałem części od obu i mogę polecić z czystym sumieniem.
  8. Sluchaj u mnie leżą i sie marnuja 2 szt lobro po maleńkim przelocie. Zmienialem kiedys oski na te z ajm zaś po tym zmieniłem hebel i dałem duże przeguby. Strone wewnętrzna przegubu masz na duży wieloklin???
  9. Jak nie będziesz koni dodawał to zmień kompletne sprzeglo i styka. Jak cieknie z uszczelniacza wału to zmień go jak nie to zostaw.
  10. Nie wiem skad takie info. Jak jeździmy to nawet czasem bez kamizelek gadnicy itp. Nic następnym razem biorę przyczepke?
  11. wesz82 odpowiedział(a) na rtty temat w 1.9TDI
    W b5 musisz włożyć jeden kluczyk w poz zaplonu zaś drugim zamykasz auto manualnie od strony kierowcy (zamek)wciskając na kluczyku w tym ze zamku zamknij otworz.
  12. Dziecko masz w gratisie?
  13. Przy 1 szym zdecydowaliśmy się na jakiś w miarę tani wózek z tego co pamietam to był Taco Jamper. Służył także przy 2 gim bablu. Fakt jest taki ze sie juz sypal. Wymienilem chyba w nim że 4 koła. Teraz zdecydowaliśmy się na Roan Bass jakas konfiguracja własna. Jest wart tej kasy.koszt ok 2 k ale ma dużą gondole jest skretny i bardzo funkcjonalny poza adapterem do fotelika.
  14. Skoro z awx wlecial do afn to i możliwe że ten podejdzie. Można też zastosować uszczelke pod kol taka gruba i tez bedzie wiecej powietrza.
  15. +1
  16. Dziekuje,może kolega zrozumie o co biega w tym systkim....
  17. Nom ale to widac. Nie rozumiem o co ci chodzi z tymi felgami... Jak dla mnie pasują lepiej do tego starego kondona a jezeli ten zderzak do b7... Widze następny glupio mądry się odnalazl... Wrzuciles fote. Nawet nie chcialo się Ci napisać nic,doslownie.. Nie dziw się ze nikt się nie podnieca skoro masz takie olewcze podejście do własnego watku...
  18. Post nr 13 zawias....?
  19. wesz82 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w 1.9TDI
    Jak masz gdzies blisko ogarnietego pompiarza to podjedz niech sam to obluka jak nie to będziemy myśleć co dalej.
  20. +1 B7 ma smic czy już fmic??? Jak ma śmic lub 2x smic to odkryj chodz te halo i daj odetchnąć temu samochodowi chodz na razie wielka tajemnica jest jaki tak siedzi silnik. Jest tylko zdjęcie dla lansu ale kolega nie trafił w nasze gusta tuż to nie klub omegi... Do tego spasowanie jest tak tragiczne jak sam zderzak. Kolorek na plus?
  21. To teraz pomysł ze dając smar zawsze jak prowadniczka się wysuwa lapie kurz pył syf i inne gowno. Po jakimś czasie smar się zastygnie z tym całym gównem i masz efekt przeciwny do zamierzonego... Tez widziałem szkole że ktoś walil smaru do srodka po to by nie było reklamacji niestety to nie jest zgodne ze sztuka..
  22. WYDAJE mi się że nie. Ori powinno wejść bez rozklejania.
  23. Ubezpieczyciel płaci za części zniszczone więc wątpię by nawet za opony zapłacił. Rob ta jedna lampe a jak wyjdzie inna barwa to w starej zmień projektor i po sprawie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.