Treść opublikowana przez wesz82
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Po kij takie mocarne sprzeglo w pb??? Byś musiał mieć najmocniejsze 1.8 t na świecie by te sprzeglo mogło sobie powalczyć w aucie. Tarcza 240 skoro jest swap skrzyni. Pietrek a jak cenowo wychodzi taki zestaw sprzegla???
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Grubo to juz bylo jakieś 10 stron wczesniej?
-
Odpowietrzanie ukladu
Kiedyś jeden mechanik podał mi takie info że wtedy obieg jest naj do odpowietrzenia. Nawet nigdy ww mechanik nie sciagal tego węża tylko nagrzal auto a następnie dawał nawiew na szybę i jezdzil i niby samo się odpowietrzy... Jeżeli nikt nie robil nic tak jak pisze kolega to problem nie ustanie po odpowietrzeniu. Bardzo zapowietrzony układ skutkuje podwyzszona temp.
-
Odpowietrzanie ukladu
Poczytaj podstawy.. Tak nagrzej fure i daj nawiew na szybę na maxa.
-
[B7 BRB] Świerszczenie w tle jak zimny silnik
Nie no rozrzad się zbliża wolę już pasek zmienic?? Poleje i będę pewny czy to on.
-
Odpowietrzanie ukladu
Ja robiłem na zakręconym.zbiorniczek daj wyżej tak wysoko jak się da.
-
Skrzynia biegów problem??
Pompka wysprzeglik wyciek tu może siedzieć zgrzyt. Sprawdź stan oleju.
-
[B6] Stuki przy skręcie
Drążki ,końcówki i tulejka wypadajaca w zwrotnicy..
-
[B7 BRB] Świerszczenie w tle jak zimny silnik
Się dołączę bo w sharanie mamy taki sam objaw tylko na rozgrzanym silniku też wystepuje.. Duzo tej wody siknac na pasek????
-
Skrzynia biegów problem??
Jeżeli przy zgaszonym możesz wbić bieg a przy odpalonym nie to; Sprzeglo do wymiany. Juz nie pamietam albo tarcza za cienka albo docisk już zjechany ale chyba ta wina docisku..
-
Odpowietrzanie ukladu
Kolo aku masz dwa węże w przegrodzie. Na jednym bodajże lewym znajduje się dziurką tak mniej więcej przy końcu tego przewodu. Musisz przewod gumowy zsunac tak by nie spadł a ta dziurką będzie uciekalo powietrze.oczywiście na odp silniku. Ale stawiam litra dobrej zupy że to nie pomoże zbyt.
-
1.9 TDI AFN szczelność dolotu
Niech kolega obluka dobrze smic tam często lubią pojawiać się dziury.
-
Termometr-znaczenie ikonki
Dokładnie
-
Termometr-znaczenie ikonki
Auto zmarzlo i daje znać o tym?? Oczywiscie kolega ma racje ze jest to ostrzeżenie o spadku temp bodajże ok 5 st. Czasem podczas jazdy też się zaswieci.w nowszych autach jest dodatkowo sygnalizowane to sygn dzwiekowym..
-
Zapadnięty pedał sprzęgła
Po kij pytasz jak wiesz lepiej...
-
ZAkupiłem A6 C6, na tym koniec przyjemnych informacji
Takie numery to robią Janusze a nie jakiś komis nom chyba że komis to same Janusze.. Idz na razie na spokojnie porozmawiaj. Jak sie nie uda to wtedy walka. Juz sciagnij screnny z aukcji jeżeli stało to na internecie..
-
Wysokie obroty po odpaleniu na ciepłym silniku
Swiece to zly trop. Proponuję przełożyć nastawnik i wtedy sprawdzić.
-
Zapadnięty pedał sprzęgła
Nie ta,przy pedałe sprzegla. Poszukaj sobie jak się wymienia plyn w układzie hamulcowym.
-
Zapadnięty pedał sprzęgła
Szukaj wycieku. Plyn zmień tylko tak byś nie zapowietrzyl hebla. Na 98%masz pompke sprzegla do wymiany.
-
Zakup AUDI a6 c6
Dokładnie napinacze w tym aucie potrafią nie jednemu przysporzyć wrzodow żołądka.. Koles kupił u nas w robocie od drugiego kolegi który sprowadził ja dla siebie.Wsio pewne aż tu nagle po 2 latach użytkowania coś zaczęło sobie stukac z rana po odpaleniu. Niby lepek poleciał po kosztach w co nie chce mi się wierzyć ale na naprawę wydal ok 1k euro. Auto stało u mechanika około pół roku bo nikt nie chciał się wziąść za to. Ostatnio padła mu pompa wody a tak nic się nie dzieje przez ok 5-6latek. Nie jeździłem nigdy takim silnikiem ale ponoć radzi sobie dobrze tzn wystarczy by czasem wyprzedzić coś spokojnego na drodze. Poczytaj przeto na forum nie jeden wątek jest o tym silniku.
-
Wymiana turbiny
Popytaj tutaj chłopaków. Znam gostka co robi takie coś ale nigdy nie pytałem o pb bo nie było potrzeby. Może ktoś z forum ma kogoś obcykanego???
-
Wymiana turbiny
Zrob hybryde z tego co masz na przyszłość będzie zapas...
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Zmień na polecany olej z wymienionych wyżej bo zima będzie płacz i czekanie aż silnik nagrzeje olej.
-
1,8T AEB wyciek oleju w okolicy filtra oleju oraz żółta lampka OIL MIN
?
-
[B6 AWX] Plan podniesienia mocy
Ta i mechanik powie mu jaka ma hybryde zalozona??? Wpierw jedz na hamownie i potem chwal się wynikiem. Jak to jest seria turbo to nie ma prawa kręcić takich mocy.