Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Po kij takie mocarne sprzeglo w pb??? Byś musiał mieć najmocniejsze 1.8 t na świecie by te sprzeglo mogło sobie powalczyć w aucie. Tarcza 240 skoro jest swap skrzyni. Pietrek a jak cenowo wychodzi taki zestaw sprzegla???
  2. Grubo to juz bylo jakieś 10 stron wczesniej?
  3. wesz82 odpowiedział(a) na Pelcu451 temat w Audi A4 B5
    Kiedyś jeden mechanik podał mi takie info że wtedy obieg jest naj do odpowietrzenia. Nawet nigdy ww mechanik nie sciagal tego węża tylko nagrzal auto a następnie dawał nawiew na szybę i jezdzil i niby samo się odpowietrzy... Jeżeli nikt nie robil nic tak jak pisze kolega to problem nie ustanie po odpowietrzeniu. Bardzo zapowietrzony układ skutkuje podwyzszona temp.
  4. wesz82 odpowiedział(a) na Pelcu451 temat w Audi A4 B5
    Poczytaj podstawy.. Tak nagrzej fure i daj nawiew na szybę na maxa.
  5. Nie no rozrzad się zbliża wolę już pasek zmienic?? Poleje i będę pewny czy to on.
  6. wesz82 odpowiedział(a) na Pelcu451 temat w Audi A4 B5
    Ja robiłem na zakręconym.zbiorniczek daj wyżej tak wysoko jak się da.
  7. wesz82 odpowiedział(a) na wojtlus temat w Audi A4 B5
    Pompka wysprzeglik wyciek tu może siedzieć zgrzyt. Sprawdź stan oleju.
  8. wesz82 odpowiedział(a) na Davee temat w Audi A4 B6/B7
    Drążki ,końcówki i tulejka wypadajaca w zwrotnicy..
  9. Się dołączę bo w sharanie mamy taki sam objaw tylko na rozgrzanym silniku też wystepuje.. Duzo tej wody siknac na pasek????
  10. wesz82 odpowiedział(a) na wojtlus temat w Audi A4 B5
    Jeżeli przy zgaszonym możesz wbić bieg a przy odpalonym nie to; Sprzeglo do wymiany. Juz nie pamietam albo tarcza za cienka albo docisk już zjechany ale chyba ta wina docisku..
  11. wesz82 odpowiedział(a) na Pelcu451 temat w Audi A4 B5
    Kolo aku masz dwa węże w przegrodzie. Na jednym bodajże lewym znajduje się dziurką tak mniej więcej przy końcu tego przewodu. Musisz przewod gumowy zsunac tak by nie spadł a ta dziurką będzie uciekalo powietrze.oczywiście na odp silniku. Ale stawiam litra dobrej zupy że to nie pomoże zbyt.
  12. Niech kolega obluka dobrze smic tam często lubią pojawiać się dziury.
  13. wesz82 odpowiedział(a) na Shuffle temat w Audi A4 B5
    Dokładnie
  14. wesz82 odpowiedział(a) na Shuffle temat w Audi A4 B5
    Auto zmarzlo i daje znać o tym?? Oczywiscie kolega ma racje ze jest to ostrzeżenie o spadku temp bodajże ok 5 st. Czasem podczas jazdy też się zaswieci.w nowszych autach jest dodatkowo sygnalizowane to sygn dzwiekowym..
  15. Po kij pytasz jak wiesz lepiej...
  16. Takie numery to robią Janusze a nie jakiś komis nom chyba że komis to same Janusze.. Idz na razie na spokojnie porozmawiaj. Jak sie nie uda to wtedy walka. Juz sciagnij screnny z aukcji jeżeli stało to na internecie..
  17. Swiece to zly trop. Proponuję przełożyć nastawnik i wtedy sprawdzić.
  18. Nie ta,przy pedałe sprzegla. Poszukaj sobie jak się wymienia plyn w układzie hamulcowym.
  19. Szukaj wycieku. Plyn zmień tylko tak byś nie zapowietrzyl hebla. Na 98%masz pompke sprzegla do wymiany.
  20. Dokładnie napinacze w tym aucie potrafią nie jednemu przysporzyć wrzodow żołądka.. Koles kupił u nas w robocie od drugiego kolegi który sprowadził ja dla siebie.Wsio pewne aż tu nagle po 2 latach użytkowania coś zaczęło sobie stukac z rana po odpaleniu. Niby lepek poleciał po kosztach w co nie chce mi się wierzyć ale na naprawę wydal ok 1k euro. Auto stało u mechanika około pół roku bo nikt nie chciał się wziąść za to. Ostatnio padła mu pompa wody a tak nic się nie dzieje przez ok 5-6latek. Nie jeździłem nigdy takim silnikiem ale ponoć radzi sobie dobrze tzn wystarczy by czasem wyprzedzić coś spokojnego na drodze. Poczytaj przeto na forum nie jeden wątek jest o tym silniku.
  21. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Popytaj tutaj chłopaków. Znam gostka co robi takie coś ale nigdy nie pytałem o pb bo nie było potrzeby. Może ktoś z forum ma kogoś obcykanego???
  22. wesz82 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrob hybryde z tego co masz na przyszłość będzie zapas...
  23. Zmień na polecany olej z wymienionych wyżej bo zima będzie płacz i czekanie aż silnik nagrzeje olej.
  24. wesz82 odpowiedział(a) na s1Nn temat w 1.9TDI
    Ta i mechanik powie mu jaka ma hybryde zalozona??? Wpierw jedz na hamownie i potem chwal się wynikiem. Jak to jest seria turbo to nie ma prawa kręcić takich mocy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.