Treść opublikowana przez wesz82
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
Ktore przeguby wymieniles?? Wszystkie 4 czy tylko zewnetrzne??? Tripoda masz w wew przegubie. Musisz wejsc pod auto i poruszac gora dol oske przy przegubie. Naj jest zdjac oske i sprzawdzac wewnetrzne w dloni.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ori albo lhm inne to lajno.
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
- [A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Mogles juz szklanki powymieniac,no chyba ze ktos juz wczesniej to zrobil??- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie tam jakos nie ujął. Wlasnie uwazam ze troche ten caly syf wyolbrzymili.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Z czasem brud zbiera sie w manetce i jest problem z obsluga. Np mi po czasie fix lapal jak chcial tak samo przyspieszanie. Soul gdzies zapodal fajny opis. Nie pamietam ale chyba na aucie tez mozna to zrobic ale wygodniej jest na stole.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Czysciles go przed montażem???. U mnie tez fajnie posmigal ale po okolo 1 roku zawieszal sie fix po czyszczeniu hula az milo.- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Spoko. Zapytaj ale wiem ze chlopaki dawali oleje polsyntetyczne i nie bylo problemow.- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Wsio fajnie. Tylko auto tj przod trzeba bylo podniesc na kobylkach by nie zabic przekładni. Plyn dal Ci syntetyk lub pol syntetyk oby tylko z czasem magiel nie puscil. Tsk poza tym to ksiazkowa wymiana plynu- [B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Po raz kolejny powiem ze auto sztos- Hamulce raz zylety, raz słabe.
Prowadnic z przodu tez sie nie smaruje.- Płukanie silnika
Dobrze ze pomagasz majac odpowiednia wiedze. Temat ten jest o plukance.. Dawaj do watku o oleju?- Wycie wspomagania
Ta reklamuj o szukaj zdrowej uzywki. Poczytaj dobrze o wymianie pompy. Sprawdz czy przewod od pompy do magla nie jest rozwarstwiony.- Okazja w zakupie kół-pomóźcie
Hehe. Samo sie gryzie ladna 16? Bierz kola i dygaj do gumolajzy inaczej tylko mozna gdybac ze to duzo olowiu itd itd.- Hamulce raz zylety, raz słabe.
Te drugie raczej.- Wycie wspomagania
Juz nie raz bylo. Pompe tylko uzywke w dobrym stanie inaczej bedzie lipa. Szukaj wydajniejszej pompy tj 120 bar.- Płukanie silnika
- Nie odpala 1.9TDI
Poszukaj jak go wyczyscic bo głównie tu jest problem zaraz za okablowaniem.- Nie odpala 1.9TDI
Lenistwo sie szerzy... https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1980451.html- Płukanie silnika
Tutaj masz racje ze plukanka smoka mu nie umyje.. Wpierw niech zmierzy cisnienie i bedzie wiadomo co dalej. Do autora. Nie obawiaj sie. Ja tez bylem osrany ze taki przebieg tymbardziej ze ktos tez lal 10w. Nic sie nie stanie.- Płukanie silnika
Dobra ale to styka zmierzyc cisnienie po wszystkim bo okaze sie ze pompa nie daje rady przez przytkanego smoka i kase za pompe na darmo sie da. Jak zrobi płukanke to olej po tym tez mu troche przeplucze silnik.- Wycie wspomagania
Dokladnie. Mozesz samemu wejść w kanal i odkrecic śrubę o 1.2 obrotu.- Kolor podkładau pod baze ... ?
Zawsze uczono mnie ze kolor podk ma byc taki aby bylo widac jak kladziesz baze. Mozesz dac siwy do czarnej bazy.- Płukanie silnika
Plukanie nastepnie olej 5w potem przejedz 10 tys no chyba ze malo jezdzisz to 5 tys i sciagnij miche i wyczyść smoka zalej swierzy olej itp.- Nie odpala 1.9TDI
Ogarnij kompa inaczej to loteria. - [A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody