Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Ktore przeguby wymieniles?? Wszystkie 4 czy tylko zewnetrzne??? Tripoda masz w wew przegubie. Musisz wejsc pod auto i poruszac gora dol oske przy przegubie. Naj jest zdjac oske i sprzawdzac wewnetrzne w dloni.
  2. Ori albo lhm inne to lajno.
  3. Mogles juz szklanki powymieniac,no chyba ze ktos juz wczesniej to zrobil??
  4. Mnie tam jakos nie ujął. Wlasnie uwazam ze troche ten caly syf wyolbrzymili.
  5. Z czasem brud zbiera sie w manetce i jest problem z obsluga. Np mi po czasie fix lapal jak chcial tak samo przyspieszanie. Soul gdzies zapodal fajny opis. Nie pamietam ale chyba na aucie tez mozna to zrobic ale wygodniej jest na stole.
  6. Czysciles go przed montażem???. U mnie tez fajnie posmigal ale po okolo 1 roku zawieszal sie fix po czyszczeniu hula az milo.
  7. Spoko. Zapytaj ale wiem ze chlopaki dawali oleje polsyntetyczne i nie bylo problemow.
  8. Wsio fajnie. Tylko auto tj przod trzeba bylo podniesc na kobylkach by nie zabic przekładni. Plyn dal Ci syntetyk lub pol syntetyk oby tylko z czasem magiel nie puscil. Tsk poza tym to ksiazkowa wymiana plynu
  9. Prowadnic z przodu tez sie nie smaruje.
  10. wesz82 odpowiedział(a) na andre44 temat w 1.8T
    Dobrze ze pomagasz majac odpowiednia wiedze. Temat ten jest o plukance.. Dawaj do watku o oleju?
  11. wesz82 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B6/B7
    Ta reklamuj o szukaj zdrowej uzywki. Poczytaj dobrze o wymianie pompy. Sprawdz czy przewod od pompy do magla nie jest rozwarstwiony.
  12. Hehe. Samo sie gryzie ladna 16? Bierz kola i dygaj do gumolajzy inaczej tylko mozna gdybac ze to duzo olowiu itd itd.
  13. Te drugie raczej.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B6/B7
    Juz nie raz bylo. Pompe tylko uzywke w dobrym stanie inaczej bedzie lipa. Szukaj wydajniejszej pompy tj 120 bar.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na andre44 temat w 1.8T
    Wal motula.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na Musafa temat w 1.9TDI
    Poszukaj jak go wyczyscic bo głównie tu jest problem zaraz za okablowaniem.
  17. wesz82 odpowiedział(a) na Musafa temat w 1.9TDI
    Lenistwo sie szerzy... https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1980451.html
  18. wesz82 odpowiedział(a) na andre44 temat w 1.8T
    Tutaj masz racje ze plukanka smoka mu nie umyje.. Wpierw niech zmierzy cisnienie i bedzie wiadomo co dalej. Do autora. Nie obawiaj sie. Ja tez bylem osrany ze taki przebieg tymbardziej ze ktos tez lal 10w. Nic sie nie stanie.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na andre44 temat w 1.8T
    Dobra ale to styka zmierzyc cisnienie po wszystkim bo okaze sie ze pompa nie daje rady przez przytkanego smoka i kase za pompe na darmo sie da. Jak zrobi płukanke to olej po tym tez mu troche przeplucze silnik.
  20. wesz82 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokladnie. Mozesz samemu wejść w kanal i odkrecic śrubę o 1.2 obrotu.
  21. Zawsze uczono mnie ze kolor podk ma byc taki aby bylo widac jak kladziesz baze. Mozesz dac siwy do czarnej bazy.
  22. wesz82 odpowiedział(a) na andre44 temat w 1.8T
    Plukanie nastepnie olej 5w potem przejedz 10 tys no chyba ze malo jezdzisz to 5 tys i sciagnij miche i wyczyść smoka zalej swierzy olej itp.
  23. wesz82 odpowiedział(a) na Musafa temat w 1.9TDI
    Ogarnij kompa inaczej to loteria.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.