Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Nka na podmianke. Kupcie vacuometr podepnijcie przed gruszka potem w kompie ustawiamy 11bs i sprawdzamy ile daje podcisnienie na gruszke??? Jest zasada że turba nie kupuje się po regeneracji wiem niby wsio ok ale przeważnie wychodzą jaja.
  2. Dzien odpoczynku od slonca?
  3. Kup klej do gwintów mocniejszy. Są dwa rodzaje tj słabszy i mocniejszy.czerwony chyba jest mocniejszy [wyszukaj w gogle] Ja gdzieś mam te tuleje z a8d2fla ale nie daje pewności że średnica jest taka sama jak w malyszu.
  4. Zapytam. A nie miałeś czasem b6 na graty???
  5. Szukaj innego mechanika. Koszt magla i pompy po regeneracji to ok 1 tys zl. Płyn max 80zl. To policzyć sobie ile on zarobi na Tobie przez ok 3h max pracy.. Magiel daj uzywke potem jak wyjdą cyrki zmienisz pompe. Tutaj magiel jest na pewno do roboty pilnuj plynu byś miał pełno zawsze. Masz innych mechaników w poblizu????
  6. Tak jak pisalem klejem dwuskladnikowym. Pytałem go wczoraj i ma spokoj już jakieś ok pół roku jak nie wiecej. Chcesz to zapytam jakim konkret.
  7. Misiek z tego co mi wiadomo kolega wkleil je i ma spokoj. Mozliwe ze u Ciebie wyrobilo się mocowanie i tak jak piszesz tylko wymiana pomoże. Skoro pakują zwroty z b6 do b5 to i na odwrót poleci.Dajesz taka zwrote i z glowy tylko wahacze by musial zmienić. Może poszukać na forum kogoś kto handluje gratami przecież nie wszystkie ameliniowa są takie trefne.
  8. Po raz pierwszy nie mijalismy Słowenii.Na granicy zero korka. Winieta na 30 dni koszt ok 30E Tuner w Austrii zrobili już tylko raz płatny bo wcześniej był 2 razy do Cro a z powrotem raz..??? Dosc szybko zlecialo.mala budzila się i trza było ja karmić a to zajmuje najmniej 25min plus pampek? Czas jaki zrobiliśmy to do Splitu ok 19h. Duzo było przystanków najmniej z 5 dla małej i dla mnie na odpoczynek przy okazji. Plus jakiś ok 1.5 godzinny postój w Austrii.Dupsko mam płaskie jak anorektyczka? Moja pani trochę przejęła stery w cro to pospalem z parę min bo wcześniej za ciula nie mogłem. Dzięki raz jeszcze za rady.
  9. Ta kropkę to sobie w pupe wsadzic mozna.. To aku. Ale wpierw zanim go zmienisz sprawdź jakie masz ładowanie pod obciążeniem. Poczytaj o tym jak się to sprawdza i ile powinno byc.. Kontrolka od hamulców oznacza zbyt niski prąd podczas rozruchu zaś po rozruchu zbyt niskie ladowanie.. Tak aku może paść w ciągu chwili. Krótkie odcinki duży pobór mało ładowania i mamy taki a nie inny problem.
  10. Ta kropkę to sobie w pupe wsadzic mozna.. To aku. Ale wpierw zanim go zmienisz sprawdź jakie masz ładowanie pod obciążeniem. Poczytaj o tym jak się to sprawdza i ile powinno byc.. Kontrolka od hamulców oznacza zbyt niski prąd podczas rozruchu zaś po rozruchu zbyt niskie ladowanie.. Tak aku może paść w ciągu chwili. Krótkie odcinki duży pobór mało ładowania i mamy taki a nie inny problem.
  11. Nawet trytytki na te 2 mce...
  12. Sluchaj cały układ prócz magla zobaczysz spokojnie bez wchodzenia pod auto. Sam zmieniales ten plyn czy robil to mechanik??? Od zbiorniczka do pompy idzie jeden waz.od pompy do magla 2 waz zaś z magla wraca 3 waz do zbiorniczka. Popuszczasz sruby od przedniego koła krecisz kiera w strone przeciwna do odkreconego kola po to by magiel wysunal sie najdalej podnosisz auto zdejmujesz koło i masz drążek jak na dloni.musisz zdjąć bliższa tobie opaskę i popatrzec przez mały otwor czy jest tam plyn.może nawet wyleci trochę. Nie wiem o jakich przegubach piszesz?Pewnie chodzi Ci o drążki lub końcówki drazkow?? Wsio może lecieć powoli puszczać delikatnie do czasu i wtedy może się rozszczelnic w każdej chwili.
  13. Pilnuj stanu i spokojnie zrobisz to u nas. Nie krec kiera do oporu w ogole się nie powinno ale teraz uważaj na to.
  14. Thx
  15. Musisz szukać wycieku. Czyli z pompy do magla i z powrotem. Jak nic nie znajdziesz to raczej cieknie w maglu tj na drazku czyli musisz zajrzeć pod oslony.
  16. Pany a jak robicie z dyngami??? Kupujecie euro kune u nas czy lepiej wpłacić kasę na konto i płacić karta??? Jaka jest najkorzystniejsza opcja???
  17. wesz82 odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.9TDI
    Tak
  18. Widzisz a ja właśnie czytałem że sdi mają 9mm tlok. Niech kolega powie skąd leci. Swoją drogą to bylby nie głupi pomysł. Ty przecież na spokojnie ogarniesz ta pompe nawet jak musiałby ja wyciągać z auta...?
  19. Raczej zmiana oleju tego nie zrobila. Zalałes mineralny bo korek masz koloru zielonego tak??? Wyciekac może z magla. Musiałbyś zdjąć oslony drazkow i sprawdzic. Może też być taka sytuacja ze poprzednik wlał jakiegoś uszczelniacza a Ty zmiana oleju go poprostu wyplukales.
  20. wesz82 odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.9TDI
    Wez lampkę i oblukaj caly dolot wraz z ic.kiedyś miałem dziurawy ic dziura była na około 3 mm i na postoju tak swistal..
  21. Sytuacja jest taka. Co bys nie wkozyl samochód będzie jezdzil.tylko teraz są pewne plusy i minusy. Prócz fali jeszcze tlok jest inny tzn sdi 9 mm afn 10mm jest jeszcze 11mm ale to już nie na temat. Wlozysz z tego sdi niby fajnie ale nie wiem czy sterownik to ogarnie.chodz były audi bez turbo na vp czyli podejrzewam że ogarnie. Ewentualnie zmienisz nastawnik że swojej. Mozesz spodziewać się spadku mocy w tym przypadku.czyli wizyta u tunera by było to zrobione dobrze wskazana. To też są koszta nom chyba że nie będzie Ci to przeszkadzać. Skąd cieknie pompa??? Zlokalizowales wyciek??? Może uda się to ogarnąć dość łatwo i tanio.
  22. Zacznij od szukajki... Temat walkowany już nie raz na forum.
  23. wesz82 odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.9TDI
    Odbijanie się spalin. Tak a jak auto stracilo moc???
  24. wesz82 odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.9TDI
    Jak syczy to dziura w dolocie. Olej lej motula x cess 5w40. 10w to slaby pomysł na uturbiony motor..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.