Treść opublikowana przez wesz82
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
Wczolgaj sie pod auto odkrec sruby z wew przegubow i sprawdz jaki luz jest na skrzyni. Stukac tak moze tez magiel lub amorek ale to by wyszlo na dziurach. Jakis wachacz tez moze padac i dawać takie objawy. Mozesz wymienic olej w skrzyni,na pewno nie zaszkodzi.
-
EGR i fmic
Kuknij np u rudego jak to wyglada
-
EGR i fmic
Ta gore zostaw. Odkrec egr zaslep go od spodu blacha 8 mm z gory usun grzybek nagwintuj otwor po precie nakrec srube i masz gotowe nie cieknace. Co do fmic to go zakaldasz miedzy turbo wylot z prawej strony. To co pokazałeś jest fajne ale jak chcesz klape to musisz do tego zastosowac klape gaszaca na prad tak jak ma kowi ale.moim zdaniem to szkoda kasy na to.
-
EGR i fmic
No ale to masz wpiac sie w kol z fmic.
-
EGR i fmic
Nie do konca rozumiem.chcesz polaczyc egr z fmic???
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
A jak jest podczas jazdy?? Zrob logi i wrzuc do oblukania. Mi to nie wyglada na dm.
-
[B6 1.9 TDI] Pompowtrysk - przyczyna wibracji ?
Co z tej 2 diej szansy??? Jak wlasciciel bedzie lal dalej gowno to wasza robota na marne ... Fakt takich ludzikow z takim podejsciem ciezko doszukac.mechanicy przykrecaja dzwigienki bez luzowania sruby regulacyjnej to jak to ma chodzic potem...
-
Hamulce raz zylety, raz słabe.
Dziwne. Rozumiem ze cos tam blokowalo. Jezeli klocek dotykal do tarczy to mogl ja nagrzac stad slaby hebel inaczej nie widze sensu dla tego rozwiazania. Przeciez nawet jak lekko sie blokowaly to nie ma bata by cisnienie nie popchalo tloka. Nic wazne ze dziala.
-
Audi a4 b5 odpala i gaśnie
Nie orientuje sie. Jest temat poszukaj o immo.
-
Audi a4 b5 odpala i gaśnie
Jak odpala i zdycha to poczytaj o immo. Pewnie komp wylapal bledy i one potwierdza luz zaprzecza ze to immo. Ogarnij elektro niech sprawdzi bledy,a jak okaze sie ze to immo niech go wykastruje..
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
To nie objaw padnietej dm. Zrob logi i wrzuc na forum niech chlopaki obczaja.
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
Raczej nie. Pompki,vacum,aku,swiece,pompka w baku tam szukaj przyczyn. Dm musialby stanac na sztywno by zablokowac rozrusznik. Napisz objawy jakie masz??
-
Twardy hamulec
Sprawdz połączenia serwa w grodzi.
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
Jest temat o tym. Chodzi Ci pewnie o sztywne kolo??? Jedni chwalą inna płacza. Ja osobiście polecam. Raz dobrze i po ptakach. Rożnica taka ze sztywne nie lubi niskich obrotów tj nie pojedziesz na 3 biegu 1200rpm bo będzie szarpać,znowu dla dm taka jazda to smierc.. Wymiana rożnie. U mnie w okolicy np ceny teraz zaczynają sie od 300 do 500. Jak masz dac mechanikowi to lepiej kup dm i nie bedzie problemów ze cos nie pasuje i trza znów sie bawic w zrzucanie skrzyni.
-
chłodnica spalin - jak wymienić bez ruszania gruszki turba
Chlodnica jest zbedna. W szaraku pierwsze co zrobilem to podziekowalem jej i nie ma zadnych problemow. Co do turbo zrob tak. Odepnij spinke. Nie jest to latwe a zeby jej nie zgubic wiec podloz sobie mozliwie blisko szmate.nastepnie odkrec stojan gruszki ten na trzy srubi i jak juz bedziesz mial gruche na stole to wymien ta srube. Nastepnie zrob co masz zrobic z chlodniczka i wpierw zaloz stojan turbo a potem gruche. Musisz palcem docisnac zawleczke i tu bedzie zabawa.
-
Lekko zgnieciony filtr oleju , można z tym jeździć?
Nie maja zadnego wpływu jak sa delikatne.
-
Świecąca sie kontrolka hamulca ręcznego
A nie czasem ladowanie???
-
Znalazłem własciciela mojej Audi :D
A zadales mu pytanie dlaczego tak tanio pogonil te auto??? Koles robi fury niemca,pakuja na lawete i za pare dni juz z powrotem sa u nas?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dobrze Ci radzi. Wsadz ori lampy nawet od fl byle odblysnik nie byl wypalony.
-
Brembo 4 tłok z touarega
Musisz sie zastaniwic ile wyjdzie taki swap. Lepiej poszukaj info jak to zaadaptowac do aldi.. Tak jak kotek pisze lepiej dac zwroty z s4b5 lub tansze z a4b6 do tego wymiana wahaczy i mozesz juz robic co chcesz. Ograniczyc Cie tylko moze portfel. Osobiscie wiem ze swap wcale tani nie jest ale warto to zrobic dla bezpieczenstwa.
-
Brembo 4 tłok z touarega
Pytanie jak cenowo to wyjdzie???
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
A widzisz mi po febim siadla pompa. Miałem zalane wpierw febi potem lhm i potem ori do jednego auta. Lhm i ori zdecydownie na yes febi niestety na nie.. Teraz zastanawiam sie nad zmiana na czerwony mineralny najwyzej magiel moze sie poddac ale to malo realne. Misiek co z tulejkami w zwrotnicy??? Ogarnales?????
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
Nie podpowiem. Tak daleko nie doszedlem. Moze sworzeń jakiegos wahacza sie klania???
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
- Nowicjusz - wątek powitalny
Nom tak ale czego sie spodziewales po starszym aucie ze wsio bedzie hulalo jak nowe??? Zrob zdjecia tych kontrolek lub szczytaj bledy wtedy mozna cos poszalec.. Przycisk tylnej klapy ma ja unosic nie podnosic - Nowicjusz - wątek powitalny