Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Lej ten co turzol radzi.
  2. Poczytaj trochę a zobaczysz co sie dzieje?
  3. Korek zielony lej zielony.
  4. Cos mi swiata ze gdzies pisalismy o tym ze pracujesz lub pracowales w armi.. Duzo szybciej jechales???
  5. W ogole sypia Wam mandaty tzn jak robisz w MON??
  6. To wasi nie strajkuja??? U nas psiaki choruja na grype bo im resort podwyzki obiecal a teraz robi ich w ciula..
  7. Lej ori zielony jak masz metlik w glowie. https://allegro.pl/plyn-wpomagania-g004000m2-audi-seat-skoda-vw-i7509598216.html
  8. Dobra pochwal sie cos uczynił???
  9. Moja zawsze tez mnie cisnie na te plitvickie. Co jedziemy i mijamy zjazd to mowi ze za rok musze tam oblukac co i jak (ona juz byla) Tego roku na razie nie wiemy czy pojedziemy do Cro. Zobaczymy,na luzie mamy czas do lutego na zaliczke. Lester Twoje mandaty kosztowały wiecej niz nasza podroz?
  10. Odkrec tipa.Potem odkrecasz dwie sruby pod gruszka. Nastepnie musisz zdjąć zawleczka ze sztangi od vnt.znajduje sie ona na koncu sztangi vnt.Delikatnie malym srubokretem podwazyc zawleczke asekurujac sie palcem by zawleczka nie poleciala w kosmos. Nie odkrecaj stelarza pod gruszke.
  11. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Teraz mam 1 din przerobiony wg porady gwertego. Mam radio 2 din ori nad nim ok 8 mm pisek z ramki 1 din. Dolem nie ma popiolki. Pytanie czy jak kupie sam kosz 2 din wraz z popiolka i klimatronikiem czy podejdzie to w tunel czy tunel tez musze kupic 2 din???
  12. Zdejmij gruche i podczep sztange na maxa na drucie i powtorz log. Wtedy wykluczy sie podcisnienie i gruche..
  13. wesz82 odpowiedział(a) na Daniel.K temat w 3.0
    Ja bym nawet nie myslal o mechaniku tylko o sadzie. Totalnego pecha trafiles.
  14. Zdrowe podejście
  15. wesz82 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Do swapu na 2 din potrzebuje takze tunel czy sam kosz podejdzie mi pod 1 din. Sytuacja jest taka ze mam 1 din przerobiony ale chcialbym zrobic to dobrze. Pytanie czy sam kosz z ramka mi styknie czy musze takze dokupic tunel????
  16. Kamil ma racje.. Ten fmic ni w pipe ni w oko. Cza go na czarno majtnac i bedzie bardziej mroczno?
  17. Czasem ten od SGA nie podejdzie??? Pytam bo jak szukalem do siebie to z aldi byly nawet do 3 razy drozsze...
  18. Wazne ze masz czym jezdzic,inaczej byloby jakby nie bylo 2 wozidla
  19. Ale bedziesz szukal czy szukasz ?
  20. Temat bardzo mily. Oto nasze dwa dachowce. Jeden dla jednej malej drugi dla drugiej. W sumie nie lubialem kotow ale teraz nie mam nic przeciw?
  21. No ale co chcesz porownywac??? Czy ruville to ori ruville??? Daj to na reklamacje i czekaj na negatywna odpowiedz bo marne szanse sa by ktos to klepnal. Tak to dziala niestety.. Po zawias uderzaj tutaj do dzika lub tomm-a oni wiedza co jest dobre i tanie.
  22. Na maxa ile dasz rady 1 dlonia. Jedz na nastepna wymiane do tego samego mechaniora niech sie misiek meczy. W ogole bym zmienil go skoro on podstawy nawet nie potrafi zalapac...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.