Treść opublikowana przez wesz82
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Lej ten co turzol radzi.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Poczytaj trochę a zobaczysz co sie dzieje?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Korek zielony lej zielony.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Cos mi swiata ze gdzies pisalismy o tym ze pracujesz lub pracowales w armi.. Duzo szybciej jechales???- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
W ogole sypia Wam mandaty tzn jak robisz w MON??- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
To wasi nie strajkuja??? U nas psiaki choruja na grype bo im resort podwyzki obiecal a teraz robi ich w ciula..- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Lej ori zielony jak masz metlik w glowie. https://allegro.pl/plyn-wpomagania-g004000m2-audi-seat-skoda-vw-i7509598216.html- Modyfikacja A4B5 1.9tdi [1z] +200km
Dobra pochwal sie cos uczynił???- Wakacje w Chorwacji
Moja zawsze tez mnie cisnie na te plitvickie. Co jedziemy i mijamy zjazd to mowi ze za rok musze tam oblukac co i jak (ona juz byla) Tego roku na razie nie wiemy czy pojedziemy do Cro. Zobaczymy,na luzie mamy czas do lutego na zaliczke. Lester Twoje mandaty kosztowały wiecej niz nasza podroz?- 1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Odkrec tipa.Potem odkrecasz dwie sruby pod gruszka. Nastepnie musisz zdjąć zawleczka ze sztangi od vnt.znajduje sie ona na koncu sztangi vnt.Delikatnie malym srubokretem podwazyc zawleczke asekurujac sie palcem by zawleczka nie poleciala w kosmos. Nie odkrecaj stelarza pod gruszke.- Pytanie o swap na 2 din.
Teraz mam 1 din przerobiony wg porady gwertego. Mam radio 2 din ori nad nim ok 8 mm pisek z ramki 1 din. Dolem nie ma popiolki. Pytanie czy jak kupie sam kosz 2 din wraz z popiolka i klimatronikiem czy podejdzie to w tunel czy tunel tez musze kupic 2 din???- 1.9 TDI AFN Przerywa podczas przyśpieszenia - LOGI
Zdejmij gruche i podczep sztange na maxa na drucie i powtorz log. Wtedy wykluczy sie podcisnienie i gruche..- Samochód nagle zgasł
Ja bym nawet nie myslal o mechaniku tylko o sadzie. Totalnego pecha trafiles.- [A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Zdrowe podejście- Pytanie o swap na 2 din.
Witam. Do swapu na 2 din potrzebuje takze tunel czy sam kosz podejdzie mi pod 1 din. Sytuacja jest taka ze mam 1 din przerobiony ale chcialbym zrobic to dobrze. Pytanie czy sam kosz z ramka mi styknie czy musze takze dokupic tunel????- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Kamil ma racje.. Ten fmic ni w pipe ni w oko. Cza go na czarno majtnac i bedzie bardziej mroczno?- Kolektor wydechowy AVF
Czasem ten od SGA nie podejdzie??? Pytam bo jak szukalem do siebie to z aldi byly nawet do 3 razy drozsze...- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wazne ze masz czym jezdzic,inaczej byloby jakby nie bylo 2 wozidla- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale bedziesz szukal czy szukasz ?- Nasze zwierzątka
Temat bardzo mily. Oto nasze dwa dachowce. Jeden dla jednej malej drugi dla drugiej. W sumie nie lubialem kotow ale teraz nie mam nic przeciw?- Zawieszenie Ruville (Oryginał a podróba)
No ale co chcesz porownywac??? Czy ruville to ori ruville??? Daj to na reklamacje i czekaj na negatywna odpowiedz bo marne szanse sa by ktos to klepnal. Tak to dziala niestety.. Po zawias uderzaj tutaj do dzika lub tomm-a oni wiedza co jest dobre i tanie.- Lekko zgnieciony filtr oleju , można z tym jeździć?
Na maxa ile dasz rady 1 dlonia. Jedz na nastepna wymiane do tego samego mechaniora niech sie misiek meczy. W ogole bym zmienil go skoro on podstawy nawet nie potrafi zalapac...- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wtf?- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Hehe? - [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.