Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Pietrek cyknij fote prosze jak wyglada kolejnosc ulozenie sprezyny. Co masz na mysli z ta podkładka?? Jak zdjac koncowke ta co idzie w klape? Zdejmuje ja lapie czyms tloczysko i odkrecam??? Troche sie teraz obawiam o to czy silownik z b6 ten mocniejszy podniesie to do gory.
  2. Po komentarzach tego produktu plus cenie jakiej Pan sobie narzuca i jego nirwiedzy w stosunku do b5 sam postanowielem za pomoca forum zdzialac ten zestaw. Zakupilem silowniki od Tomka i juz zamontowalem.czekam na niebieskie springi i zobaczymy czy bedzie banglac. Silowniki wzmocnione od b6.
  3. wesz82 odpowiedział(a) na Drennei temat w 1.8T
    Cos z paliwem nie halo. Moze paliwo sie cofa.
  4. Sam sobie odpowiedzieles. 1.8 porobisz zas 2.8 nie.. Nie musisz trawic kopciuchow.musisz dorosnac do tego. Tez kiedys tak uwazalem a dzis jezdze kopciuchem i mam frajde. Nigdy nie mów nigdy...
  5. Nie kazdy ma warunki ku temu.
  6. wesz82 odpowiedział(a) na dobry_k temat w Audi A4 B6/B7
    Sa zestawy do naprawy odp ale musiałbyś je zerwac wpierw. Mechanik to partacz bo w sumie dal ciala bo wpierw sie odkreca odp a potem reszte. Zrob fote bo pewnie odp juz jest okraglutki.
  7. Sqrwynsyn.. Rozrypales mnie na lopatki. Ale powiem Ci ze znam takiego Janusza ze ten co masz to przy nim jest maluski. Koles postawil auto na uszczelnienie pompy vp 37 i po 2 tyg znow cieklo ale jakos wiecej niz wczesniej.. Okazalo sie ze ten geniusz trzymal auto 3 tyg skasowal 350 zl i podlozyl gobke pod pompe... Innenu kolesiowi z bagaznika zarabal skrzynke z narzedziami zas slyszalem ze dla taniosci zalewal uklad chlodzenia zwykla woda.. Zabieraj te auto i szukaj kogos innego bo on uczy sie na Twoim aucie..
  8. Dokladnie. Tak patrze to zanim bym dojechal w las by poszalec to juz po drodze bym zbieral plastiki i amelinium?
  9. Textar moze byc.
  10. Kwestia wprawy. Jak u nas nie ma sniegu to gdzie mamy cwiczyc??? Duzo ludzi stara sie uzywac auta w razie "W" w taka pogode jak piszesz,ale ja zawsze uwielbiam taka pogode.
  11. Jachim ate se odpusc. Poszukaj tematy a tarczach tam znajdziesz co potrzeba.
  12. Fajnie macie,u nas jak spadnie te biale na tyle by posmigac autem to cud musi byc.
  13. To jest tak samo jak z moca.. Po kij Ci 200koni jak w miescie masz ogr do 50 a na trasie 90... Hebel seryjny w kazdym b5 to porazka. Gratki zakupu
  14. W maglu. Ta sruba niweczy luz na listwie ale przesadnie dokrecona powoduje np brak powrotu kiery. Słabo coś szukasz..?
  15. To zmien ten plyn. Wydaje mi sie ze ktos grzebal przy srubie.
  16. Lang dobrze mowi. Nowy zawias idzie wyczuc od razu na wspomaganiu. Jezeli nie zmieniales zawiasu a opony masz standardy to musisz szukac przyczyny w wspomaganiu ewntualnie w srubie od reg magla.
  17. Nom właśnie w regeneracjii jest lipa. Wymien plyn i jak dalej lipa bedzie to szukaj uzywki.
  18. Ktos zle dokrecil te lozyska.
  19. Moze byc nawet gorzej bo to co robią teraz to straszna tandeta jest.
  20. Dokladnie. Pietrek nie jedno nowe auto nie ma tego co bedzie mialo stare zasluzone b5.. Juz chyba nie bedzie tak dobrego roku dla siwego jakim byl 18?? Mimo tego ze nic prawie nie jezdzil to i tak pod koniec roku rozjebal na lopaty
  21. To nie tak. Wystarczy zagiety przewod a juz nie cofnie tloczyszka. Tylko uwazaj.
  22. Zrob tak jak ja. Odkrec wysprzeglik gdzies na malo ruchliwej trasie i jedz bez niego. Ruszysz na rozruszniku a biegi wbijesz bez sprzegla tak samo i luz.
  23. Dobry patenciak. Do wielu jest wskaznik???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.