Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj to i ja planuje się zjawić ;-)
-
Spoty wrocławskie
Dobry ;-)
-
Spoty wrocławskie
Jak za 299 będzie to i to, to dlaczego nie ;-)
-
Spoty wrocławskie
Moge ci dac namiary na moja ex. 299 i masz all.No brzmi ciekawie. A też pójdzie 'zaocznie' czy trzeba chodzić?
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki potrzebuje zrobić na szybko wręcz w trybie expresowym uprawnienia na widlaki i inne takie wózki. Ma ktoś jakiegoś znajomego kto to robi albo coś? Gdzie robią w trybie przyspieszonym?
-
Rezanie bixenonu
Ja się nie zajmuje przeróbka lamp. Umiem ale nie robie tego bo nie mam czasu. Poczytaj sobie Poprostu temat o wymianie soczewki w b6 i się dowiesz czy dobrze świecą. Wiesz jak masz zwykle zużyte soczewki to czego byś nie wsadził to będzie napewno lepiej niż masz.Przecież możesz wsadzic ori soczewki z a6 c5 bixenon. Przecież wychodziły.
-
Rezanie bixenonu
Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne... Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne... Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne...
-
Spoty wrocławskie
A planuje wyjazd do Wrocławia w niedziele to wezmę a czy uda się zahaczyc spota to się okaże. Puśc mi SMS a na nr 725557778 i się zgadamy. Oca ty chcesz jeszcze te sprężynki do żarówek?
-
Spoty wrocławskie
Hella 3 z a6 c7Jak chcecie to oddam za 120zl komplet
-
Spoty wrocławskie
Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41] Patykiem pisane Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach Mam dobre soczewki bix. Chcesz?
-
Rezanie bixenonu
Do c5 tez wejdą. To są o tyle fajne soczewki ze nie są długie i prawie wszędzie wejdą. Na chwile obecna nie mam ale mogę załatwić. Kompletnego napewno nie będę miał. Mam sterownik z kostka, czujnik chyba i jakies mocowania
-
Rezanie bixenonu
Jeżeli macie tylko możliwość ja polecam soczewki hella 3 One siedza np w bmw e60 lift, f10, audi a6 c7 i wielu innych
-
Spoty wrocławskie
Cholero a ze mną to kurde nie chcesz się napić! Uzupełnij PROFIL! bo już się szykują na takich
-
Rezanie bixenonu
Widzę ze zero rozeznania w temacie. Do tej soczewki pasuje każdy zarnik. D1 i d2 mają takie same mocowania. A czym się różnią to poszukaj w sieci.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin kolejny raz załatwione w expresowym tempie. Polecam!!!
-
Rezanie bixenonu
Kolego nie ma tak ze zawsze wszystko pasuje od innego auta bez żadnej przerobki. Ale trzeba sobie zadać pytanie czy chcesz mieć dobre przetwornice i trochę pokombinować żeby je dopasować czy płacić sporo większe pieniądze za oryginalne valeo i mieć jak oryginał.
-
Rezanie bixenonu
Ten model przetwornicy szedł np w Avensis, i renault velsatis. Tylko kup te srebrne na d2s bo te mniejsze kwadratowe czarne są na d4s. gdzie takie dostać? masz może na handel takie przetworki?W sumie mam jeden komplet ale leży rezerwowo. Szukaj na allegro około 120 - 150zl szt. Trafiają się też droższe to wiadomo.
-
Rezanie bixenonu
Żadna hidowa przetwornica nie zasili zarnika tak jak oryginalna. A ja polecam koito pod d2s najlepsze zestawienie jakie miałem. Odpowiadając na twoje pytanie. Tak powodem kiepskiego światła może być hidowa przetwornica. Lepiej już użyć chińskich zarnikow ale z dobrą przetwornica. I wtedy to świeci.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Przecież to jest przykręcone na śrubę...
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Rozstaw śrub w tym cięgnie tylnym od quattro to 95 mm Zresztą jak można to zgubić? Nie polamalo ci czujnika?
-
Rezanie bixenonu
Chłopaki co potrzebujecie mam dojście do bixów. Pisać na pw.
-
Rezanie bixenonu
Sprawdź czy masz dobre ładowanie na alternatorze. Bo może być to od tego wina.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zupę można z niego ugotować.
-
Spoty wrocławskie
Ja bym chciał. zrobisz mi w czynie społecznym? W zamian oferuje reklamę twoich usług i będziesz mógł zrobić zdjęcia jak zrobisz ładnie. ;-)
-
Spoty wrocławskie
Na juz szukasz? Bo mam labradora do dopuszczenia.