Treść opublikowana przez zychu
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
bez przesady, ile tej wody tam będzie...
-
wloty powietrza
to raczej są kratki nawiewu jak już w b5 były podświetlane, to myślę, że w b8 też powinny
-
Obszycie kierownicy skórą
dobry tapicer powinien się tym zająć na forum jest gościu który robi dobra robotę z obszywaniem kierownic, sam obszywałem, profi robota, jego nick: raggaman
-
co myslicie o tych alusach
no oryginały to nie są, więc możliwe że mejd in czajna. pozatym wg mnie nie ciekawy wzór i kolor do b5, szczególnie bez gleby
-
Porada
prawdopodobnie będzie obcierać od środka, jeżeli wgl wejdzie
-
róznica koloru lakieru 98r a 97r?
może się różnic, ale to zależy od tego w jakim stanie jest lakier,np bardziej porysowany wydaje się jaśniejszy (szczególnie w ciemnych odcieniach), lub jeżeli ktoś juz te drzwi wcześniej lakierował lub polerował. Fabryczny lakier o takim samym kodzie nie powinien się różnić
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A Ty wierzysz? nie musze wierzyć, bo wiem auto od nowości w rodzinie przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów... cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow, pierscienie i generalnie wszystkie uszczelki i przewody gumowe ... poza tym kwestia w jakich warunkach auto stalo i jak bylo przygotowane do takiego odpoczynku w moim przypadku stało w garażu, było przepalane co jakiś czas, kilka razy w roku, jak na razie uszczelnienia trzymają. opony jedynie były do wyrzucenia, bo sparciały...
-
Spadek mocy
nic, jedynie nowe uszczelki poczytałem poradnik i obejrzałem filmik na you tubie i zrobiłem sam, w sumie nie ma nic skomplikowanego, jedynie dostęp nie ciekawy, tylko, że ja demontowałem cały przód, bo chciałem też napinacz wymienić, bo popiskiwał najtrudniej było rozpołowić turbinę, ale jakoś poszło po czyszczeniu autko nowonarodzone jakby co służe pomocą i 3 stówy na paliwo zaoszczędzone
-
Spadek mocy
miałem praktycznie takie same objawy, powodem awarii były zapieczone łopatki w turbinie
-
standardowe kolory podsufitki w przed liftem
z tego co wiem poszycia słupków były szare w A4, albo czarne w eSach ... nie sądze żeby były różne odcienie tych słupków.
-
Polecane opony letnie
i opory toczenia ma też niewielkie (szer 225), spalanie w porównaniu do goodyear exellence 195/65 15 wzrosło tylko o 0,2 l
-
Polecane opony letnie
ja przelatałem sezon na Goodyear Eagle F1 225/45 17. Oponki godne polecenia
-
Jakie opony pod 17?
ori na 1BA ma dokładnie 69cm do nadkola z przodu i z tyłu tak samo
-
Montaż tempomatu A4 B5
ło w morde, i pewnie sam tempomat, bez wycieraczek
-
Jakie opony pod 17?
jeżeli od starej a8 to pasuje, w a4 b5 otwór na piastę to 57,1mm
-
Montaż tempomatu A4 B5
orientujecie sie może ile w aso kosztuje manetka tempomatu?
-
Jakie opony pod 17?
http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/trze-trze-zaleznosci-miedzy-obnizeniem-b5-osadzeniem-felgi-et-246193/ na 8' 205 bedzie troszke naciągnięta, w temacie powyżej można podejrzeć jak to wygląda
-
Felgi i opony do A4 B8
felgi standardowo 7,5 - 8,5' pod taką oponę. Tu możesz sprawdzić przekłamania : Zamienniki opon
-
Jakie opony pod 17?
225/40, ew. 215/40
-
żarówki postojowe - jakie?
byłaby, ale nie taka zauważalna, wiadomo z czasem sie troche "przydymia" wg mnie jest dobrze podpięte, poprostu wymien obydwie żarówki na takie same W5W
-
ALU 18" czy sie zmieszczą
dystansu na pewno nie potrzeba, czy będzie obcierać zależy od gleby i opony jaką założysz, proponuje 215. przejrzyj temat : http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/trze-trze-zaleznosci-miedzy-obnizeniem-b5-osadzeniem-felgi-et-246193/
-
Polecane opony zimowe
ja mam Michelin Alpin 3 195/65. Wg mnie super oponka na zimę
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
chyba nie wszystkie przeczytałeś... a auto znam od nowości i jestem pewny proponuje skończyć niepotrzebną dyskusje...
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
no troszke lipa, ale silnik ładnie chodził w t4 do czasu zacięcia, norma w granicach 7-8.5L. w sumie to wina mechanika, który mial wymienić wszystkie zawory (1 zawór był ukruszony), wział kase na nie, a wymienił tylko 2 na jednym cylindrze , reszte zostawił, dopiero teraz wyszło, jak już silnik zdąrzył sie zatrzeć
-
żarówki postojowe - jakie?
po prostu masz za słabą żarówkę w lewym reflektorze, np 4W albo 2W, zwykłe żarówki nie świecą słabiej gdy, np sie już kończą, przez cały czas świeci takim samym światłem, a potem sie poprostu pali