Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powaguspisz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez powaguspisz

  1. [ B6 ASN] Ja u siebie mam ten sam kłopot, a że zainteresowałem się tym tematem przy okazji to jedyne co mogę ci powiedzieć to numery OE i będę się dowiadywał czy jest to osiągalne, bo na pewno nikt nie sprzeda samej klapki a lampę sobie zostawi. Tak wiec nawet na allegro tego nie znajdziesz chyba ze szrot z rozbitka jakiegoś który ma lampy wywalone [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:03_________________________________________________PRAWA ŚWIATŁO DROGOWE 8E0-941-158A, LEWA 8E0-941-159A PRAWA ŚWIATŁO MIJANIA 8E0-941-158 i LEWA 159 tutaj bez literek A
  2. Mam autko około 3 miesięcy,. robiłem rozrząd, zmieniałem płyn ale nic nie bierze i nie ubywa, przewaliłem 4 tyś km, i nic nie dolałem nawet kropelki. Czytałem troszkę dowiadywałem się i każdy potwierdza tą samą teorię rzadki olej mam ale tak był lany i tak chce zostać jak najdłużej a że na gazie jest większa temp. w komorze spalania będzie troszkę oliwki brał, uszczelniaczy zaworowych w V6 tak szybko nie wywali, zwłaszcza ze do tej pory była sama benzyna ale zdecydowałem się założyć gaz z racji cen paliw. Auto nie dymi, nie smali oliwą rura jest czysta, a wiec zostaje pojeździć na paliwie i poobserwować.
  3. BIAŁYSTOK - polecam Mirosław Andrzej Gryko STAGMAG - profesjonalista, (staranność, dokładność to cechy wrodzone) Chłopak z AC jest to warsztat partnerski montujący podzespoły AC-oskie wylotówka dr kraj nr 65 w kierunku na BOBRY od ronda za Grabówką około 1km. POLECAM !!!
  4. powaguspisz odpowiedział(a) na adaczi temat w Audi A4 B6
    Kolega dobrze zna temat tylko OE nie osiagalne w zamiennikach cena w ASO nie zbyt wysoka warto przegryśc temat.
  5. powaguspisz odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Nie zaoszczędzisz na tym, i tak jak tu wiekszosć mówi kupić trzeba konkreta i będziesz jeżdził a nie myślał kiedy padnie ta albo następna, BERU to ALT ZSE 051 i będziesz śmigał, ja u siebie kompleksowo wymianiłem 6 i lata jak ta lala. Będziesz potrzebował, polecam się 105 zł sztuka nówka. Pracuję w częsciach a wiec zapraszam
  6. Panowie czy może ktoś ma informację na temat tego jakie są ilośći pobrania oleju silnikowego w aucie B6 ASN 3.0 auto z gazem jest około 1 miesiąca. Zrobiłem po wymianie oleju 2 tyś, km i na tym dystansie pobrało mi około 400 ml oleju, czy to dopuszczalny stan ?? Zalaną mam oliwę 0W30 żaciutki wiem ale taki był zalewany no i do tego czytałem ze na gazie jest wyższa tem. spalania i może brac troszkę oliwkę czy to jest prawda, kto fachowo się wypowie będę wdzięczny.
  7. Kolego z tego co udało mi się ustalic, od chłopaka który pracuje w VW, to zalecany termina wymiany jest 160 tyś, ale to też wszystko zalerzy od tego w jakich warunkach przebywa te auto, wilgość i czas w latach też ma wpływ na zywotnosć i po za tym jazda, częstę szarpanie i piłowanie auta napewno nie wydłuży żywotnosci paska.
  8. Nie ma idealnego motoru, w każdym znajdziesz niespodziankę,. ale zauwarz jedno że skoro szukasz auta o pojemnosci 2,6 czy 2,8 i w dodatku w Vałce, to nie licz ze będziesz płacił jak za malucha czy poloneza, Choc i tam czasem może co nie co zaskoczyć Decydując się na takie auto i taki silnik trzeba mieć na uwadze pewne koszta a jak nie to kupić jakieś 1,6 popierdułkę i pyrkać, i tez będziesz płacił. Przykład jakiś tam opel Astra G łożyska po 200-500zł w zalerzności od wersji i firmy, tutaj masz napinacz za 900 zł ale masz i tez moc, a w oplu np. 75 koników
  9. Podjedz do pierwszego lepszego mechaniora który ma inne urządzenie po za wagiem, może np. Launch (LANCZ) model choć by X-431 tutaj bez kłopotu ustawisz nim inspekcję okresy przeglądu itp, bynajmiej u mnie to robiłem w B6 i poszło, mam ustawione na 30 tys, pozostało mi jeszcze 27 zrobiłem tak specjanie bo nie chce mi się tego kasowac co jakiś czas, a i tak pilnuje wszystkiego sam, [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 19:40_________________________________________________Nie wiem jak jest w B5 ale u mnie w B6 po wciśnięciu klucza przy zegarach wyświetla się informacja o tym ile zostało dni i km do następnego przęgloądu, taki rysunek klucza, ale nie wiem czy w B5 jest
  10. powaguspisz odpowiedział(a) na adaczi temat w Audi A4 B6/B7
    Kolega podał ci przykład ze np BFB, ale zobacz jaki masz kod faktyczny na obudowie od rozrządu oraz w w bagażniku przy kole zapasowym wlepka jest jeśli się będzie zgadzało oznacza że pomyłka nastąpiła jak to zwykle bywa u urzędasów jeśli są kody inne znaczy że albo masz inny silnik albo ktoś po przekładał głowice
  11. Wszystko zależy od tego jak jest ustawiony, może być na 5000 tyś na 15000 albo na 30000 tak jak u mnie. Wszystko tez można przestawić przy np. zmianie oleju jak będziesz kasował inspekcje.
  12. Dzięki wielkie panowie, zabieram się do działań jak to pomoże opisze na forum, jak nie będe walczył dalej. Dzieki wielkie
  13. Zakupiłem Audi A4 B6 z nawigacją NAVIGATION PLUS dałem płytkę polską zainstalowało ją ładnie wyszukuje miasta ulice itp ale gdy chce już jej użyć nie może wyszukać sygnału GPS, auto sprowadziłem ze Szwajcarii, i tak jak by stoi GPS gdzieś tam, widzi sygnał 30 a nawet więcej nadajników ale z żadnym nie może się połączyć jak to uruchomić bo fajna zabawka a jak na razie bez użyteczna. Pomóżcie !!!
  14. [ Białystok ] Witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.