Treść opublikowana przez powaguspisz
-
[B6 AWX] zaslepki , dekle do przednich lamp- gdzie szukac?
[ B6 ASN] Ja u siebie mam ten sam kłopot, a że zainteresowałem się tym tematem przy okazji to jedyne co mogę ci powiedzieć to numery OE i będę się dowiadywał czy jest to osiągalne, bo na pewno nikt nie sprzeda samej klapki a lampę sobie zostawi. Tak wiec nawet na allegro tego nie znajdziesz chyba ze szrot z rozbitka jakiegoś który ma lampy wywalone [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:03_________________________________________________PRAWA ŚWIATŁO DROGOWE 8E0-941-158A, LEWA 8E0-941-159A PRAWA ŚWIATŁO MIJANIA 8E0-941-158 i LEWA 159 tutaj bez literek A
-
[B6 ASN] Czy ktoś ma informacje na temat zużycia oleju?
Mam autko około 3 miesięcy,. robiłem rozrząd, zmieniałem płyn ale nic nie bierze i nie ubywa, przewaliłem 4 tyś km, i nic nie dolałem nawet kropelki. Czytałem troszkę dowiadywałem się i każdy potwierdza tą samą teorię rzadki olej mam ale tak był lany i tak chce zostać jak najdłużej a że na gazie jest większa temp. w komorze spalania będzie troszkę oliwki brał, uszczelniaczy zaworowych w V6 tak szybko nie wywali, zwłaszcza ze do tej pory była sama benzyna ale zdecydowałem się założyć gaz z racji cen paliw. Auto nie dymi, nie smali oliwą rura jest czysta, a wiec zostaje pojeździć na paliwie i poobserwować.
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
BIAŁYSTOK - polecam Mirosław Andrzej Gryko STAGMAG - profesjonalista, (staranność, dokładność to cechy wrodzone) Chłopak z AC jest to warsztat partnerski montujący podzespoły AC-oskie wylotówka dr kraj nr 65 w kierunku na BOBRY od ronda za Grabówką około 1km. POLECAM !!!
-
[B6 AVJ] termostat
Kolega dobrze zna temat tylko OE nie osiagalne w zamiennikach cena w ASO nie zbyt wysoka warto przegryśc temat.
-
Cewki zapłonowe wymiana
Nie zaoszczędzisz na tym, i tak jak tu wiekszosć mówi kupić trzeba konkreta i będziesz jeżdził a nie myślał kiedy padnie ta albo następna, BERU to ALT ZSE 051 i będziesz śmigał, ja u siebie kompleksowo wymianiłem 6 i lata jak ta lala. Będziesz potrzebował, polecam się 105 zł sztuka nówka. Pracuję w częsciach a wiec zapraszam
-
[B6 ASN] Czy ktoś ma informacje na temat zużycia oleju?
Panowie czy może ktoś ma informację na temat tego jakie są ilośći pobrania oleju silnikowego w aucie B6 ASN 3.0 auto z gazem jest około 1 miesiąca. Zrobiłem po wymianie oleju 2 tyś, km i na tym dystansie pobrało mi około 400 ml oleju, czy to dopuszczalny stan ?? Zalaną mam oliwę 0W30 żaciutki wiem ale taki był zalewany no i do tego czytałem ze na gazie jest wyższa tem. spalania i może brac troszkę oliwkę czy to jest prawda, kto fachowo się wypowie będę wdzięczny.
-
[B8 CAG] Co ile wymieniać rozrząd??
Kolego z tego co udało mi się ustalic, od chłopaka który pracuje w VW, to zalecany termina wymiany jest 160 tyś, ale to też wszystko zalerzy od tego w jakich warunkach przebywa te auto, wilgość i czas w latach też ma wpływ na zywotnosć i po za tym jazda, częstę szarpanie i piłowanie auta napewno nie wydłuży żywotnosci paska.
-
[ALL B5] Silnik 2.8 rozrząd na pasku czy na łańcuchu ?
Nie ma idealnego motoru, w każdym znajdziesz niespodziankę,. ale zauwarz jedno że skoro szukasz auta o pojemnosci 2,6 czy 2,8 i w dodatku w Vałce, to nie licz ze będziesz płacił jak za malucha czy poloneza, Choc i tam czasem może co nie co zaskoczyć Decydując się na takie auto i taki silnik trzeba mieć na uwadze pewne koszta a jak nie to kupić jakieś 1,6 popierdułkę i pyrkać, i tez będziesz płacił. Przykład jakiś tam opel Astra G łożyska po 200-500zł w zalerzności od wersji i firmy, tutaj masz napinacz za 900 zł ale masz i tez moc, a w oplu np. 75 koników
-
[B5 APT] Po ilu kilometrach wyświetla się service insp?
Podjedz do pierwszego lepszego mechaniora który ma inne urządzenie po za wagiem, może np. Launch (LANCZ) model choć by X-431 tutaj bez kłopotu ustawisz nim inspekcję okresy przeglądu itp, bynajmiej u mnie to robiłem w B6 i poszło, mam ustawione na 30 tys, pozostało mi jeszcze 27 zrobiłem tak specjanie bo nie chce mi się tego kasowac co jakiś czas, a i tak pilnuje wszystkiego sam, [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 19:40_________________________________________________Nie wiem jak jest w B5 ale u mnie w B6 po wciśnięciu klucza przy zegarach wyświetla się informacja o tym ile zostało dni i km do następnego przęgloądu, taki rysunek klucza, ale nie wiem czy w B5 jest
-
[B6 AVJ] moc auta
Kolega podał ci przykład ze np BFB, ale zobacz jaki masz kod faktyczny na obudowie od rozrządu oraz w w bagażniku przy kole zapasowym wlepka jest jeśli się będzie zgadzało oznacza że pomyłka nastąpiła jak to zwykle bywa u urzędasów jeśli są kody inne znaczy że albo masz inny silnik albo ktoś po przekładał głowice
-
[B5 APT] Po ilu kilometrach wyświetla się service insp?
Wszystko zależy od tego jak jest ustawiony, może być na 5000 tyś na 15000 albo na 30000 tak jak u mnie. Wszystko tez można przestawić przy np. zmianie oleju jak będziesz kasował inspekcje.
-
Fabryczna nawigacja brak sygnału GPS
Dzięki wielkie panowie, zabieram się do działań jak to pomoże opisze na forum, jak nie będe walczył dalej. Dzieki wielkie
-
Fabryczna nawigacja brak sygnału GPS
Zakupiłem Audi A4 B6 z nawigacją NAVIGATION PLUS dałem płytkę polską zainstalowało ją ładnie wyszukuje miasta ulice itp ale gdy chce już jej użyć nie może wyszukać sygnału GPS, auto sprowadziłem ze Szwajcarii, i tak jak by stoi GPS gdzieś tam, widzi sygnał 30 a nawet więcej nadajników ale z żadnym nie może się połączyć jak to uruchomić bo fajna zabawka a jak na razie bez użyteczna. Pomóżcie !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[ Białystok ] Witam wszystkich forumowiczów