Treść opublikowana przez BizoOn
-
Malowanie dekielków S line
Jak kupowałem esy od chłopa to na silikon je wkleił Ja pomalowałem cały dekielek w grafit a znaczek i te małe kółeczka dookoła poszły w kolor auta
-
Malowanie dekielków S line
Już są gotowe wieczorem fote wrzuce ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ---------- A mam pytanie do was Panowie, macie jakiś patent na montaż tych dekielków ? żeby nie wypadł i były trudne do "jumy" ? ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- A mam pytanie do was Panowie, macie jakiś patent na montaż tych dekielków ? żeby nie wypadł i były trudne do "jumy" ?
-
Malowanie dekielków S line
Teraz do siebie maluję na grafit, jutro albo pojutrze wrzucę foty
-
Malowanie dekielków S line
- Wałbrzych
Hehe ja dopiero w piatek bedę miał felgi, jutro maluję- Zwykłe 1,8T
Jest fajna miejscówka koło strzegomia albo w stronę walimia- Zwykłe 1,8T
Mam lepsze miejscówki- Zwykłe 1,8T
Dobreee A4 Kiedy Foty mi cykniesz bo widzę że ładne Ci wychodzą- Wałbrzych
Ja też mogę wpaść, tylko felgi przyodzieję- Montaż Navigation Plus od A do Z
Dzięki za szybką odpowiedz. Zaraz to ogarne- Montaż Navigation Plus od A do Z
Witam Panowie mam problem z moją navi, kupiłem ją 3 tygodnie temu, włożyłem do auta podpiąłem wszsytkie kostki oprócz czerwonej bo już nie było dla niej miejsca, odpaliłem navi, nie poprosiła mnie o kod tylko zaczęła normalnie działać. I tak działała przez 3 tygodnie, przedwczoraj jak chciałem ją odpalić wyskoczyło okienko z prośbą o kod, wbiłem kod, wyświetlił się napis PIN SAFE NIEPODŁĄCZONY, i teraz pytanie do was, co mam podłączć ? gdzie ? który ? co i jak ? Z góry dzięki za pomoc- NaVi Plus Pin
Witam Panowie mam problem z moją navi, kupiłem ją 3 tygodnie temu, włożyłem do auta podpiąłem wszsytkie kostki oprócz czerwonej bo już nie było dla niej miejsca, odpaliłem navi, nie poprosiła mnie o kod tylko zaczęła normalnie działać. I tak działała przez 3 tygodnie, przedwczoraj jak chciałem ją odpalić wyskoczyło okienko z prośbą o kod, wbiłem kod, wyświetlił się napis PIN SAFE NIEPODŁĄCZONY, i teraz pytanie do was, co mam podłączć ? gdzie ? który ? co i jak ? Z góry dzięki za pomoc- Malowanie dekielków S line
Ja kiedyś robiłem dekielki Teraz robie następne to wrzuce foto, wszsytko ładnie się rozbiera, tylko trzeba uważać żeby zaczepów nie połamać ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit- [B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Czyli co w tym wypadku proponujesz zrobić ??- [B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Dobra zrobię jeszcze raz porządnie wszystkie grupy ---------- Post dopisany 28-04-2012 at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2012 at 20:43 ---------- Witam. Po krótkiej przerwie ... Zrobiłem dzisiaj dynamiczne 003 004 008 011 Są długie, grupę 004 logowałem przez około 5 min ale teraz definitywnie widać co dzieję się gdy auto nagle traci moc ... ( 004 ) Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_82804.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_82805.html Panowie i co teraz ??- [B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Dobry Silnik Ja mam u siebie proste rurki z tyłu nawet to jakoś wygląda- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
Mi się podoba i nie zmienię- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
Nowy Nabytek Navi Plus- Lusterka Chrom ?
Po wysłuchaniu wszystkich uwag, lusterka pozostają w kolorze nadwozia- kto, wykona emblamat DOPE na tylną klapę?
I co Panowie ? Ktoś to ogarnie ??- Czy podejdzie Kosz 2 Din z Audi A6 ?
Witam Mam pyanie czy kosz z audi a6 podejdzie do a4 i odwrotnie czy kosz z A4 podejdzie do A6 C5 ??- 00' AFN -klubowa koza
Nie wierzysz ?- 00' AFN -klubowa koza
Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 max v= 110km/h, opory powietrza - małe Aż uwierzyć nie mogłem. Moje 2.5 przy pomyślnych wiatrach pali 4.9- Mocne pukanie
Przegub stuka w zakrętach ... może łożysko na amortyzatorze- Polerka i preparat ALU-MAGIC
Zgodzę się z Tobą ale już nie jeden felunek polerowałem tą pastą i była bajka - Wałbrzych