Treść opublikowana przez Duds
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Foto jak zwykle kanapką Fajnie, fajnie, czekam na efekt końcowy Dla potomnych (czyt. dla mnie ) mógłbyś zmierzyć jakie wymiary powinno mieć takie radio 2din, chodzi mi o tą część, która wchodzi w kieszeń montażową
-
Spoty wrocławskie
Juz tankujecie? Ja o 17 koncze prace, ogarne sie i bede gotowy. Ktos po mnie podjedzie? ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- Duds widziany jak skrecal z Kołłątaja w Kościuszki we Wro O proszę Do domu jechałem
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Najlepszy sposób na ramkę wokół biegów to zedrzeć tą gumę, którą jest ona pokryta, o tak :
-
Spoty wrocławskie
Kto praktycznie codziennie stoi na Wzgórzu Andersa pod UE srebrnym sedanem B5? Straszna koza, ale oprócz tego to mi się podoba, z Q i dobry wypas jak na b5
-
Spoty wrocławskie
Zrobił router z telefonu, nie zaczaiłeś o co mu chodzi
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz, a jakaś ochrona była? U mnie niby jest, ale sam widziałeś jaka :grin:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
za 700 kupisz coś niezłego, ja szukałem do 500 i nic ciekawego nie znajdziesz, czasami pojawiają się okazje, ale zawsze przegapiłem
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Te głośniki P&P? Też coś muszę kupić na wiosnę ... Ale najpierw radio, bo z tego wiele nie wyciągnę..
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Muszę kiedyś obadać jak takie coś gra i może też bym tak u siebie ogarnął, bo skrzynia jednak mi przeszkadza jak jeżdżę do Wrocka i muszę ją wyjmować Będziesz na Nysie?
-
Spoty wrocławskie
Emil czy Ja dobrze zrozumiałem, chcesz robić program w wolnossaku? +1, też się zdziwiłem
-
Spoty wrocławskie
Zależy jak bardzo chcesz posadzić auto, ale nie raz się zdarzy gdzieś przytrzeć
-
Spoty wrocławskie
Mi wczoraj jakaś młoda dzida przerysowała listwę na drzwiach pasażera i błotniku... Dobrze, że zdążyłem uciec bo leciałem lewym a ona z prawego mi się wyebała i prześlizgnąłem się o jej zderzak Ale nie ma tego złego... Zainkasowałem sianko i wszyscy się rozjechali No to o tyle dobrze... Ja nie wiem kto, gdzie i kiedy Będę za tydzień próbował polerować...
-
Spoty wrocławskie
Karwa, ktoś mi doyebał rysę na tylnym zderzaku
-
Spoty wrocławskie
Ja już wysłałem zgłoszenie
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Nie mam nic
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Gałka do zmiany
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Złe nie jest Ale mam nadzieje, że ten wyświetlacz może zmieniać kolor? Bo niebieski się będzie gryzł- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
:facepalm::facepalm: Pokaż jakieś foto na żywo tego radyjka, bo na tym foto to nie powala Albo najlepiej od razu w aucie.- A3 8L by DASH
- A3 8L by DASH
No to chociaż jakieś 1.8T?- A3 8L by DASH
Fajne :kox: Szkoda, że nie masz w planach zmiany wnętrza na poliftowe i swapa, ale może jeszcze zmienisz zdanie :decayed:- Spoty wrocławskie
Pewnie, Spanky ma dobrą renomę na forum Robiłem u niego program i korektę Z tym, że byłem w Otwocku. 500 zł z hamownią.- Spoty wrocławskie
1100zł zawołał ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Na forum jakiś koleś sprzedaje same kości po 200zł z programem na 140 koni To zamiast 200 zł to wolałbym wysłać sterownik do Spankiego i za 350 zł masz fajnie napisany program z pewnej ręki.- Spoty wrocławskie
- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3