Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie takie rzeczy się robiło nie polecam Ci robić tego samemu. Wycięcie nie jest wcale takie proste, a wklejenie pewnie jeszcze gorsze
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja się spinać nie będę, 1.5 to inna bajka. W obecnych czasach prodigy się nie gra, dla funu można sobie pograć, ale nie na mixach:decayed: Jak masz taki staż to kup steama i zagraj chociażby w eslu i dojdź chociaż do top10 w dowolnej lidze to będziesz miał mój respekt Nie chwaląc się to gram na steamie 6 lat, chociaż od dłuższego czasu gram bardzo rzadko przez brak czasu. Bez obrazy, ale na nonsteamie jest nieporównywalnie niższy poziom i pojęcie graczy do tej gry, chociaż zdarzają się wyjątki Także fajnie jakby się uzbierało te 10 osób i można by wtedy coś sensownego skleić
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:polew::polew: Pokaż mi jeden poważny turniej, gdzie grają prodigy :polew: Leżę Może na nonsteamie sobie grają na cw i pseudo turniejach, ale w steamowych ligach ta mapa "nie istnieje", w sensie nikt jej nie gra:whistling: Z resztą nawet na mixach się jej nie gra. Żaden "normalny" gracz nie będzie grał tego syfu:decayed: I nie mów, że mało gram w csa, bo raczej więcej od Ciebie:whistling: ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- BTW mapcycle? Przecież jak się uzbieramy w 10 osób to wejdziemy wszyscy na TSa i zagramy mixa na zwykłej mapie. 5vs5 MR12/15 (po 12/15 rund na stronę), tak jakby mecz (tłumaczę jak krowie na rowie, bo może nie wszyscy grali tu mixy). A jak będzie mniej osób to się wtedy da coś mniejszego 4fun typu pool_day, jakieś awp czy coś. Mapcycle nie będzie, bo amxa też nie będzie. Takie jest moje zdanie:wink: Po prostu będzie admin i będzie zmieniał mapy. Planujemy żeby było góra 3 adminów.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Prodigy? Panowie, za dużo FFA gracie:kox: Ja gram tyle lat w csa, a tą mapę ledwo znam Obgadujemy z mustim na pw jak to będzie wyglądało. Czekamy do niedzieli i potem zaczynamy działać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
A dokładasz się na serwer? Jeśli tak to wpisz się na listę A na steam Cię dodałem. ---------- Post dopisany 15-01-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 17:52 ---------- Ja na razie nie pogram, bo myszka mi totalnie padła, kabel już w ogóle nie łączy:kwasny: Muszę kupić nową
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ale ta mapa jest bez bombsidów i dlatego jest bez sensu. Można przekampić całą rundę i jedna drużyna ma przewagę nad drugą, która musi hostów wyprowadzić. 5vs5 na tych zwykłych mapach jest w pytkę. Odpowiedni config i można grać Nie gra się jak na ffa rundę 5 minut czy tam nie wiem ile, tylko 1:45 no i takie tam różne. Wszystko ogarniemy:wink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Mnie nie znajdziecie, bo ffa nie grywam:decayed: Na ffa niczego się nie nauczę nowego:decayed: Najlepsze będą takie ala mixy 5vs5. Poczekamy do końca tygodnia, 10 osób powinno się zebrać Dopiszę jeszcze do listy kolegę z mieszkania, też jest na forum i ma a4:decayed: ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- A co do cbble to jak najbardziej, ale forge to prawie to samo:decayed: Byle nie jakieś azteci, assaulty:grin: 1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj przede mną gościu nie wyhamował przed samochodem, ale się wyratował Przejebał krawężnikiem:grin: Liczył, że ten przed nim pociśnie na żółtym i się zdziwił
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
grając przeciwko sobie gra się na mapach, na których jest bombside, więc tych, które zaczynają się na de_. Głównie gra się na tych podstawowych: dust2, inferno, nuke, train, mirage, forge, tuscan. I tak do usranej śmierci
-
Spoty wrocławskie
Ja dojechałem na styk, bo się przeciągnęło trochę, a potem był u mnie gość po turbo, więc bez sensu było już jechać
-
Spoty wrocławskie
FILTR WALDEK DO USŁUG! (761171) - Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kolega z mieszkania namęczył się z opisem :polew:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti Następni chętni dopisujcie się po prostu w nowym poście kopiując aktualną listę Zbieramy zapisy do końca tygodnia i potem pomyślimy
-
Spoty wrocławskie
Postaram się być o ile będę się lepiej czuł, bo na razie choroba mnie bierze
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
kto za cienki ten za cienki Gram już parę lat tylko ostatnio trochę zaniedbuję Żadnych klanówek nie będziemy szukać tylko między sobą pykać A program do wyszukiwania to pewnie chodzi Ci o mIRCa ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- Zróbmy może jakąś listę kto będzie grał i złoży się na serwer Wystarczy żeby było 6 osób i już można coś fajnego pograć, ale najlepiej jak byłoby 10 osób 1. DudsA4 2. ... 3. ...
-
Spoty wrocławskie
Na 20 to i ja bym się może pojawił, bo ruszam z domu o 17
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
bez sensu:facepalm: Zależy też co chcemy grać. Bo możemy zbierać się w kilka osób i grać jakieś mecze. Wtedy tylko odpowiedni cfg i lecimy jakieś mr12/15 (jak ktoś nie wie o co chodzi to wyjaśnię, bo pewnie większość zasuwa FFA, ale może nie wszyscy ). No chyba, że chcecie z życia wzięte FFA, ale mnie to totalnie nie kręci:thumbdown:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja już wyszedłem Amx jest prosty w obsłudze, bo masz menu i jedziesz. Myślę, że na taki serwer nie ma sensu wgrywać amxa, bo tylko denerwuje, a wystarczy znać parę komend:wink: Żadne ranki itd. nie są nam potrzebne:wink: Ja mogę pomóc jak coś, ale na grę to nie będę miał za dużo czasu, bo zbliża się sesja:kwasny:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A po co Ci dystans? Bez dystansu leży ok, jeśli już to na tył 10mm wystarczy. Jak wsadzisz 15mm na tył to nie zglebisz. Wyjdzie ET28, na przód to już tym bardziej nie ma co wkładać. Ja mam dystanse 10mm na tył jakbyś chciał, bo wg mnie bez leżą zupełnie ok:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ile wczoraj było aut?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pod względem wagowym nie jest źle A wytrzymałe są, to trzeba przyznać
-
Spoty wrocławskie
No właśnie słyszałem, że śnieg ostro nawala... Ja nadal w Warszawie, więc info mam tylko telefonicznie:whistling:
-
Spoty wrocławskie
to w moje okolice:naughty: Jadę do miejscowości Kamyk To dopiero jaja, bo ja pochodze z miejscowosci 10km od kamyka, w kamyku bywam na lodach.... jakiej?
-
Spoty wrocławskie
to w moje okolice:naughty: Jadę do miejscowości Kamyk No to jeszcze bliżej mnie swego czasu był tam fajny zbiornik zamknięty, ale nie byłem tam kilka lat to jest obok Kłobucka, z Wrocławia łatwa trasa Znaczy to zależy, którą drogą pojedziesz, bo u mnie jest remont drogi i krótki odcinek ma strasznie długi objazd także omijaj praszkę z daleka, bo bez pomocy to strasznie nadrobisz kilometrów ale z tego co widzę to i tak poprowadzi Cię inaczej, ale gdyby coś to wal na pw Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
to w moje okolice:naughty:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak wyjdę ze szpitala to może kupimy jakiś serwer? Spróbuję ogarnąć żeby był steam/non steam to pogramy. Taki serwer to koszt 10-15 zł w zależności od hostingu, więc bez przesady Zrzucimy się? Mowa o prywatnym oczywiście:wink: