Treść opublikowana przez grucha1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Musi tam czesto nrykac bo juz go tam tez widzialem. A nawet raz wytrabilem jak go wyprzedzalem heh
-
Blad 302
Patrzalem ale raczej nic takigo nie widzialem.chyba bede musial pompe wymienic
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Andriu obczaj czy Ci ta ppmpka podejdzie bo jak nie to mam kupca i mi ja wtedy na spota przytargaj
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Zobaczymy jeszcze do wtorku morze wodki uplynie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Raz w czwartek byscie sie do nas pofatygowali ---------- Post dopisany 10-10-2013 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 07:09 ---------- To jak pany dzisiaj? ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 11:10 ---------- robimy cos w weekend?
-
Blad 302
Wymienilem komputer ten z pod kanapy tylniej i dalej mam ten blad.nie wiem juz gdzie szukac.czy sa jeszcze jakies przekazniki pod kiera odpowiedzialne za abs? ---------- Post dopisany 09-10-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 21:46 ---------- wymieniłem bezpiecznik ten od abs kolo przekażnikow byl caly ale tak dla pewnosci go wymienilem ten 50a ale nic sie nie zmienilo,szukałem w googlach ale nic konkretnego nie ma tam napisane.kolego devastation moze jednak cos podpowiesz mi jak z tym walczyc? przewody tez sprawdzalem.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
grunt to efekt
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
heheh to nie ja tylko żona moja
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
A moze to byl bar piwny
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Teraz to i tak lipa bo juz w domu jestem.to mowisz ze twojej fury zostaly tylko zsjecia
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Andrzej to jak ze.spocikiem ja jestem kolo łodzi pol drogi ja pol ty
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Cwiara tylko go teraz nie dopadnij bo Andrzej ma trzezwy wrocic do czwartku
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Krzysio ogarneles okno?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
I jak Andrzej ogarneles fotki na kompie? Jak wyszly?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Tak mocno wcisnał guzik od zamykania szyb ze az slizgi sie pplamaly
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Trzymam za slowo :Dja bym byl za godz 16 puki jasno jak ma byc jakas fotka
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Kuzwa az do wladka mam sie bujać.jak kawy nie postawisz to nie jade
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
To jak melanz bedzie czy nie? ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Panowie i Panie jutro o 17 organizujemy spota ktoś chetny? ja i Andrzej jestesmy na liscie kto dołacza?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Po jakich dziurach ty jedziles? A tak pozatym jak w weekend bedzie melanz to lipa ze spotem no chyba ze na czworaka ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:20 ---------- Andrzej dzieki za spota a reszta to po bani dostanie.
-
Blad 302
Przegladalem ale nic konkretnie nie bylo jak rozwiazac problem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Jutro obowiazkowo spot!
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ogolnie to w czwartki ale ja tam moge i w weekend przyjechac zalezy od chlopakow
-
Blad 302
Podpowiedzxie jak rozwiazac problem z abs dokladnie chodzi mi o blad 302 w polskim vagu czyli blad przekaznika elektrozaworu abs -j106.pacient to 1,6 95 rok
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Andrzej chyba się dzisiaj mineliśmy w Redzie około 16:30.zgadza sie?
-
przekaznik abs
302 przekaznik elektrozawowru abs-j106 takie cuś mi wyskoczylo ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- dodam że mam pompe abs bez integrowanego sterowniczka tylko mam pod kanapą, z tego co mi wlatuje do glowy to bedzie jego wiena, czy sie myle? ---------- Post dopisany 01-10-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 19:44 ---------- bezpieczniki oczywiscie tez sprawdzilem. Ktoś podpowie?