Treść opublikowana przez kodzak0
-
Siłownia
ja cale zycie na masie
-
BMW E61 520D Full M.
czyli prawie ze obok mnie ;P
-
Siłownia
wlasnie wczoraj rozmawialem z ziomkiem ze sklepu i tez mi mowil ze saw to loteria. na jednego dziala na innego juz nie ;/
-
BMW E61 520D Full M.
trzeba wolniej jezdzic albo uwazniej ja sie ucze wolnej jazdy hehehe
-
Siłownia
ja dzis podjechalem do sklepu po nitrobolon 2 ale niestety niebylo juz go ;/ to wziolem za free probke octagon z fitmaxa oraz redweiler z olimpa zobaczymy jak klepie hehehe
-
Siłownia
Akurat cwiczenie kazdej partii z osobna nie jest zle
-
Siłownia
hmmm to moze i ja stestuje tego saw ) bo dawno nic nie bralem co by solidnie klepalo. ostatnie co bylo to messophorn czy jak to sie tam pisalo
-
BMW E61 520D Full M.
w sensie na bmw? ;p jak tak to nieeee to daj znaka jak bedziesz juz furmanka
-
Siłownia
ja ostatnio mialem z olimpa caly blister w tabsach. daj znac jak dziala aakg w plynie od treca dzis moze ja podskocze do zioma to moze jakies probeczki bedzie mial narazie mam przerwe w treningach bo przenosze silownie hehehe ale niebawem bedzie goooł
-
Siłownia
Argina jest dobra. I ponoc shoch teraphy dalej robi robote Ja mile wspominam np deca stackniestety wycofany z rynku bo zamocny n.o.k.o plasma jet itd itd ale niestety niedzialaja juz jak kiedys. Teraz sam kupujac jakis supel zastanawiam sie czy warto, czy bedzie robil robote
-
Siłownia
zalezy jaki staz treningowy ale dieta napewno ) U mnie kuleje niestety hehehe tak naprawde przedtreningowki sa zbedne jesli zrobisz cwiczenie na lzejszym ciezarze ale ze 100% dokladnoscia to tez efekt zadowala
-
BMW E61 520D Full M.
mozna sie ustawic w pol drogi albo jak bedzisz w wawce bo zapewne bywasz hehehe czasami
-
Siłownia
niema sensu wzorowac sie tym co pisza na opakowaniach. Tylko dostosowac porcje pod siebie. ja np raz bralem tego nowego Xplode z bsn i powiem tak 1 miarka = nic 1,5 tez 2 cos sie zaczelo dzoac 2,5 dopiero bylo ok teraz to kupujac suplement jaki kolwiek to loteria jak dla mnie. nie to co kiedys Niestety suple w Europie czy Polsce nie sa takie jak w USA pomimo ze nazwa i producent ten sam
-
BMW E61 520D Full M.
Rejon, Piaseczna-Góry Kalwarii Niby 70 km od CIebie
-
Siłownia
wsumie to bardziej mi chodzi o to by cos brac codziennie. Nitro takie jest. jeszcze jak bym staka dodal to by bylo ok np storma, kwestia czy tez trzyma moc jak kiedys. swego czasu duzo supli testowalem, a na ta chwile wiekszosc nich mozna sypac do wc ;/
-
Siłownia
Tak jak kolega wyzej dieta skoro to tylko 2 treningi. Tak nitro jako przedtreningowka. Kiedys kopala fajnie nie wiem jak teraz
-
A4 B6/Sedan/2.5/Quattro/20"/
kolego lotka na klape by sie przydala dla mnie to i 19" to duzo
-
BMW E61 520D Full M.
nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/ Bo sie przyzwyczailes do innych aut Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/ hehehe mozliwe widze ze temat idzie dalej:P moze z czasem oblukam Twoja BMW bo widze ze niedaleko mamy do siebie a teraz z tymi ramkami bedzie charakterystyczna
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
bajka wsumie u mnie by sie przydalo tez ogarnac moze opiszesz swoj sposob co i jak?
-
A4 B6/Sedan/2.5/Quattro/20"/
fajna fura kolo robi robote jak sie smiga na 20" )
-
Siłownia
Koksy ktos szamal tego nowego nitrobolona II ?
-
Wariujący wskaźnik paliwa
sprawdz sobie odpowietrzenie zbiornika paliwa. U mnie w B5 wlasnie to bylo przyczyna. Zbiornik lekko wessalo ( potem to juz masakrycznie ) , przez co spalily sie 2 pompy a plywak poprostu szalal na wskazniku.
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
tez to slyszalem
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
To poczatki hehe. A to fakt nabiera wygladu Narazie te dokladki odstraszaja ale ogarnie sie u to hehe Chyba ze sprey i jazda
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
ori ms desing hehehe