Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można spróbować , kolega zalał tak benzyny do Tourana i skończyło się tylko na strachu a po sprawdzeniu korekcje o dziwo lepsze niż wcześniej i Touran lata do dzisiaj
  2. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie koniecznie,może się okazać że wszystko będzie ok a pompki mają lepsze korekcje niż przed
  3. Rabbi odpowiedział(a) na kordffm temat w 2.7TDI
    Multitronik w każdym używanym Audi to potencjalna tykająca bomba.No może poza słabymi benzynami
  4. Miód Jeszcze przykryj rurki zaślepkami i będzie perfect
  5. Albo wyebanie do śmietnika i kupno czegoś ori
  6. W B8 widuję na żywca połysk i zayebiaszczo wygląda
  7. Teraz przydało by się aby ryj cały czarny był bez tego chromu
  8. Ideał
  9. Tak jak Damian napisał zdecydowanie lepiej założyć ori S-line.Można trafić na Alledrogo w kolorze za 350-400zł
  10. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki za info
  11. No panie.....furka prezentuje się zacnie
  12. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Daj znać w wątku jak świecą
  13. Rabbi odpowiedział(a) na Pampam temat w 2.0TDI
    Wtryski ładnie przeczyściło i tyle
  14. Rabbi odpowiedział(a) na Pampam temat w 2.0TDI
    Hehehe,ładnie.Zgasł i nie chciał odpalic,czy zorientowałeś się w porę?
  15. Dzieje się coś z zegarami że chcesz powrócić do ustawień fabrycznych?
  16. Rabbi odpowiedział(a) na Pampam temat w 2.0TDI
    Kolega miał taką sytuację w Touranie 2.0TDI. Wlał kilka litrów benzyny i resztę do fula ON. Nic się nie stało,korekcje wręcz się poprawiły tak jakby przeczyściło pompki.Auto jeździ do dziś na tych samych PD i jest ok.
  17. Ładna sztuka. Jako pierwszy mod wywal te festyniarskie ramki tablicy rej
  18. nieźle pojechali po bandzie
  19. Motul X-max 0W40 co 8 a maksymalnie co 10tyś km i "będzie pan zadowolony"
  20. Ano właśnie....tak jak pisałem prawdopodobnie gęstość oleju.Zmień na 0W40 i będzie przyjemniej dla ucha
  21. A może po prostu cieplej się zrobiło,olej nie jest już tak gęsty jak w czasie mrozów,szybciej dociera do góry,stąd i brak grzechotania?
  22. Tak jest
  23. U mnie to samo.Polecam
  24. http://m.auto-swiat.pl/wiadomosci,md0zrd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.