Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. nie mój listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam to niebieskie gowno przy akku to co errajd dla biedoty? podtlenek
  2. Ja teraz mam 61.5 a tyl 63͵5 wiosna trza zejsc na 60 i tyl 61:decayed:
  3. +1 Kowi, przedni przycisk suwa przód tył, przednia czesc fotela gora/dol, tylna czesc fotela góra/dol, wiesz ile zajeło mi obcykanie tego
  4. Wszystko zależy od wprawy, ja śmigałem na 18 z oponą 215/35 i gleba z przodu 56cm, tył 56,5cm:naughty: samobójca przy 58 już jest wyzwanie, w tym roku chce zejść do 57 i to raczej już max dla mnie
  5. w dół pewnie zejdzie, brakuje dystansu ewidentnie i będzie cacy
  6. To juz chyba pzesada, nie robię rajdowowki! ---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Górny plastik odstaje z lewej strony, stad ten efekt, a co do hydrografika mam mieszane uczucia
  7. nie mój listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam
  8. odgrzeje troche kotleta wpadły fotele grzane w pełnej elektryce, klimatronik pod stołki, dekory srebne z S4, oraz boczki z gładką skóra recaro? coś tam się modzi z dolotem, aktualnie wyszło coś takiego, odizolowałem od ciepłego powietrza, ale to jeszcze nie to co chciałbym uzyskać, nie bardzo wiem skąd wziąc więcej powietrza dochodzącego do filtra... od dołu? i kto jest najbrudniejszy tej zimy? w tym tygodniu malowanie przedniego zderzaka i progów, wymagają odświeżenia, na wiosnę mały detaling i będzie malina, do pełni szczęscia brakuje jeszcze spasu kół, ale na to jeszcze jest troche czasu
  9. a widzisz, wuja czorny dobrze radzi, zobaczymi kiedy Cie zacznie denerwować
  10. z przodu masz 13cm, bez rzeźby 16 nie wejdzie
  11. z tyłu mały dystansik by się przydał, ile masz cm i jak z dokładką cupra, bo obawiam się ze przy 58, szybko ją zgubie..
  12. rogal, to Ty sie starzejesz, gdzie 17 kupować nawet na zapas nie wypada takiemu tuningowcowi ryjowemu andrzeejowi:banan:
  13. no i doświadczenie, tego nie liczymy:wink: bo jak składałem jakiś czas temu budżetowy kompresor do garażu to się nawkurwiałem, 3 razy składałem, teflony, c**je muje... a i tak gdzieś ucieka
  14. Ale są rzeczy których nie przeskoczysz, bo jakość podzespołów, doświadczenie, precyzja i schludność montażu przekładają się bezpośrednio na późniejsze użytkowanie aira:whistling: 8k to trochę pojebana kasa, ale powiedzmy z zapasem realne 5-6k już z gwintem w zamian za bezstresowe użytkowanie na co dzień? Bo zestawy za te 2,5-3k to wydaje mi się że są typowo zlotowe, ludzie różnie mówią głównie szczelność i trwałość poduch, nie ma co żydzić na poduchach, rubeny to shity, lepiej kupić dunlopy, podzespoły lepiej kupić samemu, zawory od maszyn pneumatycznych, sa trwalsze, dobry osuszacz, butle możesz mieć z jakiegoś trucka, u mnie leży od scanii i ją w przyszłości wsadze, węże w nadkolach raczej w stalowym oplocie:wink: wszystko do ogarnięcia
  15. Czorny jak ja pytalem to kwstia 8k na moich amorach mi czesław za kompletne okucia z poducha, pomalowane proszkowo, uszczelnione i zamontowane na moim gwincie 1,2k, nie ma tragedii, gracjan nie wszystko musisz kupować nowe, ja myślę, że do 3k jestem w stanie skompletować naprawde fajny zestaw
  16. czy to auto w ogóle istnieje ciągle ciagle photoshop a tak na poważnie, to czesław customizer, instaluje do daily carów i to z wyższej półki, nie wiadomo ile hajsu trzeba wyłożyć, żeby to w zime było bezpiecznie, ale do zrobienia myślę, skoro instalowane jest na podobnych podzespołach do seryjnych aut
  17. są też złodziejki długie DŁUGIE ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE M14 55-65mm KULA (3928462822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji
  19. lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim
  20. no zoabczymy bo jakos chyba jaj nie urywa, jakas zabawkowa ta felga przecie Tobie nie ma co urwać Zapytaj Izy pytałem - narzeka
  21. no zoabczymy bo jakos chyba jaj nie urywa, jakas zabawkowa ta felga przecie Tobie nie ma co urwać
  22. ładnie te boczki wyszły, lubie to!
  23. ale na przodzie 8,5 z tył nędza, 215/35 bedzie sztos na airrajdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.