Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
nie mój listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam to niebieskie gowno przy akku to co errajd dla biedoty? podtlenek
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ja teraz mam 61.5 a tyl 63͵5 wiosna trza zejsc na 60 i tyl 61:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
+1 Kowi, przedni przycisk suwa przód tył, przednia czesc fotela gora/dol, tylna czesc fotela góra/dol, wiesz ile zajeło mi obcykanie tego
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wszystko zależy od wprawy, ja śmigałem na 18 z oponą 215/35 i gleba z przodu 56cm, tył 56,5cm:naughty: samobójca przy 58 już jest wyzwanie, w tym roku chce zejść do 57 i to raczej już max dla mnie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
w dół pewnie zejdzie, brakuje dystansu ewidentnie i będzie cacy
-
[B5 APS] by czorny
To juz chyba pzesada, nie robię rajdowowki! ---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Górny plastik odstaje z lewej strony, stad ten efekt, a co do hydrografika mam mieszane uczucia
-
[B5 APS] by czorny
nie mój listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam
-
[B5 APS] by czorny
odgrzeje troche kotleta wpadły fotele grzane w pełnej elektryce, klimatronik pod stołki, dekory srebne z S4, oraz boczki z gładką skóra recaro? coś tam się modzi z dolotem, aktualnie wyszło coś takiego, odizolowałem od ciepłego powietrza, ale to jeszcze nie to co chciałbym uzyskać, nie bardzo wiem skąd wziąc więcej powietrza dochodzącego do filtra... od dołu? i kto jest najbrudniejszy tej zimy? w tym tygodniu malowanie przedniego zderzaka i progów, wymagają odświeżenia, na wiosnę mały detaling i będzie malina, do pełni szczęscia brakuje jeszcze spasu kół, ale na to jeszcze jest troche czasu
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
a widzisz, wuja czorny dobrze radzi, zobaczymi kiedy Cie zacznie denerwować
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
z przodu masz 13cm, bez rzeźby 16 nie wejdzie
-
[ALL B5] Audi S4
z tyłu mały dystansik by się przydał, ile masz cm i jak z dokładką cupra, bo obawiam się ze przy 58, szybko ją zgubie..
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
rogal, to Ty sie starzejesz, gdzie 17 kupować nawet na zapas nie wypada takiemu tuningowcowi ryjowemu andrzeejowi:banan:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no i doświadczenie, tego nie liczymy:wink: bo jak składałem jakiś czas temu budżetowy kompresor do garażu to się nawkurwiałem, 3 razy składałem, teflony, c**je muje... a i tak gdzieś ucieka
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
true story
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ale są rzeczy których nie przeskoczysz, bo jakość podzespołów, doświadczenie, precyzja i schludność montażu przekładają się bezpośrednio na późniejsze użytkowanie aira:whistling: 8k to trochę pojebana kasa, ale powiedzmy z zapasem realne 5-6k już z gwintem w zamian za bezstresowe użytkowanie na co dzień? Bo zestawy za te 2,5-3k to wydaje mi się że są typowo zlotowe, ludzie różnie mówią głównie szczelność i trwałość poduch, nie ma co żydzić na poduchach, rubeny to shity, lepiej kupić dunlopy, podzespoły lepiej kupić samemu, zawory od maszyn pneumatycznych, sa trwalsze, dobry osuszacz, butle możesz mieć z jakiegoś trucka, u mnie leży od scanii i ją w przyszłości wsadze, węże w nadkolach raczej w stalowym oplocie:wink: wszystko do ogarnięcia
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Czorny jak ja pytalem to kwstia 8k na moich amorach mi czesław za kompletne okucia z poducha, pomalowane proszkowo, uszczelnione i zamontowane na moim gwincie 1,2k, nie ma tragedii, gracjan nie wszystko musisz kupować nowe, ja myślę, że do 3k jestem w stanie skompletować naprawde fajny zestaw
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
czy to auto w ogóle istnieje ciągle ciagle photoshop a tak na poważnie, to czesław customizer, instaluje do daily carów i to z wyższej półki, nie wiadomo ile hajsu trzeba wyłożyć, żeby to w zime było bezpiecznie, ale do zrobienia myślę, skoro instalowane jest na podobnych podzespołach do seryjnych aut
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
są też złodziejki długie DŁUGIE ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE M14 55-65mm KULA (3928462822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no zoabczymy bo jakos chyba jaj nie urywa, jakas zabawkowa ta felga przecie Tobie nie ma co urwać Zapytaj Izy pytałem - narzeka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no zoabczymy bo jakos chyba jaj nie urywa, jakas zabawkowa ta felga przecie Tobie nie ma co urwać
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ładnie te boczki wyszły, lubie to!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ale na przodzie 8,5 z tył nędza, 215/35 bedzie sztos na airrajdzie