Treść opublikowana przez czorny_07
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
+1 Kowi popływamy co?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
tak, poszły
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Czorny + 1
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
słoneczka 15'
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Dobry wybór, felgi z Lublina?
-
[B5 APS] by czorny
coś tam się powoli kroi
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan, jest kocur! przydała by się symetria ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- tylko by Bidzio:
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
17' czy 18, to juz nie ma roznicy, na profilu 40 na spokojnie sobie pojezdzisz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Uwzględnili ten próg s4?
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
szukaj 18'
-
Końcowy tłumik do A4 B5 2.4 V6
Mógłbyś jakieś polecić które by pasowały zamiast końcowego? 2x przelotowe zamiast katów, są avg po 50zl/szt i środkowy musisz wsadzić jakiś przelotowy, tylko ze większy, a końcowy zostaw ori ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 13:35 ---------- Tutaj mam filmik jak to gada, fota układu wydechowego była gdzieś u mnie w temacie, zamiast katów miałem zestaw od sida, a środkowy avg z allegro, tylny był wybebeszony http://youtu.be/lv0iGYgoZSU
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed: zalozysz dokladke od cupry to zobaczymy jak dlugo pobujasz, 4 razy wydarlo mi ja:facepalm: jak masz to zamocowane, bo mnie to czeka:kox:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed:
-
Końcowy tłumik do A4 B5 2.4 V6
nie mozesz zastosowac samej rury, bo bedzie pierdziec, musisz miec tlumiki przelotowe które nadają basu, przerabiałem temat:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Ładna fuga Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok :hi:obserwuje temat od dawna i wszystko pięknie szło do przodu a tu takie druciarstwo Jakie druciarstwo, przejrzyj sobie galerie b5, fuga to popularny mod
-
[B5 APS] by czorny
Ładna fuga Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
zmien maskę, spasuj ryja i będzie mailna, licznik s4 usa w polszy to rarytas
-
[B5 APS] by czorny
tył będę ruszał po weekendzie, zobaczymy co się urodzi
-
[B5 APS] by czorny
- Końcowy tłumik do A4 B5 2.4 V6
chodziło mu raczej o bardziej markowe niż chińskie- [ALL B5] Audi S4
Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku No to mandacik masz murowany a jak się przyczepią to i dowód poleci ja to przynajmniej mam ramkę i udaje głupa a ty nie masz żadnego argumentu że jedziesz bez rejestracji nie przesadzaj, że dowód poleci... jeśli jesteś w stanie usunąć jakąkolwiek awarie na miejscu nie mają prawa nawet Ci mandatu wlepic.. masz 15 minut i jazda :wink: pierdolenie, znajdą coś innego, bynajmniej tak było w moim przypadku- [ALL B5] Audi S4
nie widzę innej opcji:- [ALL B5] Audi S4
Ja widzę że jasno jest określone gdzie tablica ma być, zresztą nie wygrasz, a mandat za brak tablicy to 500zł, w każdym razie w takim samochodzie każda kontrola = problemy, nie upie*** Cie za tablice to znajdzie co innego:whistling: +1, nie ma co bohaterować bez tablicy, raz poleciał dowód i raz dostałem mandat, nie mówiąc już jak przyglądali się do czego by się tu jeszcze doczepić- [ALL B5] Audi S4
+1:naughty:- Szarpanie, nierówna praca wysokie spalanie
moja kostka od czujnika temperatury cieczy nie dochodziła do końca, falowanie ustało, lecz jeszcze czasem coś tam szarpnie, mam te same błedy, o niskim napięciu, ale tylko z jednej sondy s1, to sonda od strony pasażera? ---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- czy pompa paliwowa z 1.6 dmucha tyle samo co 2.8? - Końcowy tłumik do A4 B5 2.4 V6