Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Dobry wybór, felgi z Lublina?
  2. coś tam się powoli kroi
  3. Gracjan, jest kocur! przydała by się symetria ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- tylko by Bidzio:
  4. 17' czy 18, to juz nie ma roznicy, na profilu 40 na spokojnie sobie pojezdzisz
  5. Uwzględnili ten próg s4?
  6. Mógłbyś jakieś polecić które by pasowały zamiast końcowego? 2x przelotowe zamiast katów, są avg po 50zl/szt i środkowy musisz wsadzić jakiś przelotowy, tylko ze większy, a końcowy zostaw ori ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 13:35 ---------- Tutaj mam filmik jak to gada, fota układu wydechowego była gdzieś u mnie w temacie, zamiast katów miałem zestaw od sida, a środkowy avg z allegro, tylny był wybebeszony http://youtu.be/lv0iGYgoZSU
  7. co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed: zalozysz dokladke od cupry to zobaczymy jak dlugo pobujasz, 4 razy wydarlo mi ja:facepalm: jak masz to zamocowane, bo mnie to czeka:kox:
  8. co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed:
  9. nie mozesz zastosowac samej rury, bo bedzie pierdziec, musisz miec tlumiki przelotowe które nadają basu, przerabiałem temat:wink:
  10. Ładna fuga Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok :hi:obserwuje temat od dawna i wszystko pięknie szło do przodu a tu takie druciarstwo Jakie druciarstwo, przejrzyj sobie galerie b5, fuga to popularny mod
  11. Ładna fuga Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok
  12. zmien maskę, spasuj ryja i będzie mailna, licznik s4 usa w polszy to rarytas
  13. tył będę ruszał po weekendzie, zobaczymy co się urodzi
  14. chodziło mu raczej o bardziej markowe niż chińskie
  15. Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku No to mandacik masz murowany a jak się przyczepią to i dowód poleci ja to przynajmniej mam ramkę i udaje głupa a ty nie masz żadnego argumentu że jedziesz bez rejestracji nie przesadzaj, że dowód poleci... jeśli jesteś w stanie usunąć jakąkolwiek awarie na miejscu nie mają prawa nawet Ci mandatu wlepic.. masz 15 minut i jazda :wink: pierdolenie, znajdą coś innego, bynajmniej tak było w moim przypadku
  16. nie widzę innej opcji:
  17. Ja widzę że jasno jest określone gdzie tablica ma być, zresztą nie wygrasz, a mandat za brak tablicy to 500zł, w każdym razie w takim samochodzie każda kontrola = problemy, nie upie*** Cie za tablice to znajdzie co innego:whistling: +1, nie ma co bohaterować bez tablicy, raz poleciał dowód i raz dostałem mandat, nie mówiąc już jak przyglądali się do czego by się tu jeszcze doczepić
  18. +1:naughty:
  19. moja kostka od czujnika temperatury cieczy nie dochodziła do końca, falowanie ustało, lecz jeszcze czasem coś tam szarpnie, mam te same błedy, o niskim napięciu, ale tylko z jednej sondy s1, to sonda od strony pasażera? ---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- czy pompa paliwowa z 1.6 dmucha tyle samo co 2.8?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.