Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem
  2. Zapewne soczewki valeo z q7? bodajże
  3. A jak! Koniec zawieszajacej sie przesłony bixa I przy okazji uszczelnienie przetwornic
  4. do dokładki to struktura, myslalem, ze bedziesz malował elementy wnętrza
  5. jest mocno chropowaty, lepiej użyj
  6. szukaj na alledrogo, ja dorwałem kiedyś zamiennik do swojego, byłem zadowolony
  7. czorny_07 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Srodek juz skonczony, teraz rezanie z zewnatrz. Na poczatek kolka 18" z RS. W przyszlym tyg powinny byc juz u mnie i powoli beda przygotowywane do sezonu. a takie masz miety do wzięcia
  8. A jak jedna to co? Pytam z ciekawości bo spotkałem się kiedyś z podobnym przypadkiem. przełącznik awaryjek
  9. W Nysie też dobry sezon się szykuje:kox: którego Nysa w tym 2014? jeszcze nie wiadomo, pewnie koło stycznia będzie info
  10. zamów sobie już komplet szyb w twoim roczniku
  11. jest dx ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę Najwyższy czas zmienić na 18" taa ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg Andrzeju.Dlaczego to:kwasny:Trzeba było pakować coś innego:wink: zawsze mi sie podobalo navi +, a kase którą dołożyłbym na rns-e wydam na progi:decayed:
  12. bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę Najwyższy czas zmienić na 18" taa ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- taka sytuacja
  13. Chcesz się pochwalić swoją? Nie kupiłem plaka
  14. z tego co sie orieentuje to poducha Ci nie wystrzeli bo jest dwunabojowa czy coś w ten desen
  15. bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę
  16. nie
  17. u dudsa jak w boeing 737
  18. za co panie za co:banan:
  19. będzie rnsd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.