Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. jestem eleketrykiem, więc wiem co to dobra faza:decayed:
  2. miałbyś o 6 lat młotrzego:banan:
  3. Cos wspominał o ADP Wysłane japkiem kaja
  4. cymek, kręć
  5. z kogo to kamery?
  6. ja nie moge max, jebnałeś zakup jak mefju w koper...
  7. Yeblo jak mefiu w koper Wysłane japkiem kaja
  8. beke cisne:decayed: wszyscy niebieskiego avanta objechali tylko, bo na jałowym leciał andrzeju wyju jeden
  9. Szymeniu by powiedział to samo o Tobie czy mnie z czym do ludzi, troche pokory młody:naughty: Spoko następnym razem zabiere żonę i zostanę na całość to ustawimy kreski oczywiście bez napinki. A tak btw to mnie dzisiaj popedzał jakiś Stig na autobahnie Panamerą GTS ale było całkiem podobnie jak u Was. Dzięki za wspolną przejażdżkę przecie ja nawet zredukowac nie zdązyłem, to Ciebie już nie było
  10. granatowy avant B5 na PSL i oryginalnym słoneczku 15' widziany w hotelu borowianka ostrów wielkopolski
  11. cymek, gleba glebą, musze podziałać z odbojami, jak wyrezasz bycze jaja, chce pierwszy o tym wiedzieć
  12. szymieniu twoje auto poprostu ryje beret szkoda ze tak krotko byles............. ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- a ile to roboty czarny juz dotarles......ty z why jestescie niedoprzebicia milo bylo poznac 2h temu już dotarłem, a ruszylismy około 14, jak dropsone wstał miałem skromne 170~ Krzysiu mam nadzieję, że jeszcze będzie jakaś integracja
  13. jest fura. gratulacje cymek, oby tak dalej
  14. wszystko w soim czasie, nie od razu rzym zbudowano ---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:45 ---------- dzięki kowi za zdjęcia
  15. jakbyś zrobił to foto czymś innym niż pilot od magnetowidu, kalendarz miałbyś w kieszeni:whistling: nawet mimo zjebanego błotnika:decayed: http://s14.postimg.org/ghsz8wunh/DSC01371_zps1099c6e5a.jpg michał, Ty to wiesz jak pocieszyć niestety nie mam żadnego lustra, tylko jakiegoś nexa z marnym obiektywem
  16. w piątek w palnik, w sobote w palnik, niedziela jeziorko smazing plazing i wpierdaling griling
  17. jest progress, słicznotka
  18. jak wesele to wjade z bandem i zrobie konkurencje Trochę psytrykam na tamburynie, także mogę sie podłączyć Wysłane japkiem kaja
  19. Wesele, to w ogóle nie biorę alkoholu talib, gość na nysie sie oświadczył w ten sposób, ze szedł ze swoją oglądając auta i gdzieś na co 4 aucie stali koleśie który wręczania jej róże, na końcu jak uzbierala bukiet gościu czyni swoją powinnośc Wysłane japkiem kaja
  20. Jestę abstynentę Wysłane japkiem kaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.