Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
czekam na maszynkę do rolowania i problem zniknie
-
[B5 APS] by czorny
Brak rejki + merce Sent from my HTC using Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
ale bydzie :naughty::naughty:
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ulep roku- [B5 APS] by czorny
nie ogarnąłem ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------- [B5 APS] by czorny
nie jest allroad, drugie koło stało w japie, dlatego tak wyszło:- [B5 APS] by czorny
przedsmak fotek z nysy:decayed:- [B5 APS] by czorny
bedzie malowanie, jak doleci s4 na tył- [B5 APS] by czorny
aktualny setup 59/ 60,5:naughty: tak tak, wiem, rejestracja wylatuje- Spot Leszno
Leci ktoś na vag nysa?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś leci na vag nysa?- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
gołego frontu nie widziałeś- [B5 APS] by czorny
jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to co ty masz 4.2 V8 teraz? ta, to daily, b5 tylko modze- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
kolor ładny, ale klocków nie musiałeś malować- [B5 APS] by czorny
jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to- [B5 APS] by czorny
jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
ja z PZU sprawcy czekałem 2 tygodnie- [B5 APS] by czorny
mi się rozni błotnik od reszty auta i tylne drzwi, tak mi gosciu zakonserowwał drzwi od dołu, lakiernik z niego taki, jak ze mnie detalier ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- Max, monolog to moje drugie ja- [B5 APS] by czorny
jak widać mam stożek założony, nastepnym krokiem jest dolot z nierdzewki/kwasu ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 20:34 ---------- gość pomylił przyciski w kalkulatorze i wyszło zamiast zdjęcia cosik jak gada AUDI A4 V6 sound - YouTube ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 20:26 ---------- dzisaj wyglinkowałem auto + wosk, poerwszy raz glinkowałem, po czym stwierdziłem, że mam całe auto do malowania, wszędzie jakieś odpryski, których wcześniej nie było widać, padaka na poczatku lipca auto idzie na polerke, wtedy podejmę dalszą dezycjze co z tym fantem efekt jaki udało mi się uzyskać- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
o mnie nie zapomnijcie, w końcu rodzina CL600 do CLS:grin:- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
TOMEK kręć w dół- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
dobry wybór u mnie na przodzie, ładnie lezy 215/35 na 8,5j:naughty:- [ALL B5] Audi S4
sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu zrobić raz z dobrze i mieć spokój to sie zgodze, raz a dobrze, mnie bo to zabiło finansowo i psychicznie- [ALL B5] Audi S4
sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo