Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. tosz to wylewka na poł szpadla to co sie dziwic:decayed: mefju by się zdziwił, jakby wylewka miała metr fundamentu
  2. bbsy poszły w świat, w ich miejsce pradopodobnie wlecą te mietki 9,5J Tył 8,5j przód 225/40/18 , mała zapowiedź VT by WhyMe? tutaj vt na hakowozie
  3. jak oszukać czujnik poziomu płynu chłodzącego? zmostkowanie nic nie dało, jakaś dioda?
  4. jaka średnica? wygląda zacnie
  5. po milionie telefonow do wuja czornego, wreszcie usiadl jak sie nalezy, brawo mefju, jest na koksie!
  6. dałem d*py, troche śmiechu na wieczór, a mnie się przy okazji problem rozwiązał
  7. podzariam kaja taką kontrolka:
  8. mnie wszystko działa, kable podłączone kolorami oprócz czerwonego, migacze do kostki 3 pinowej, wszystko hula jak należy
  9. Gracjan, co ty masz za lucyfera na tyle?
  10. jak sobie zrobisz jeszcze włosy na fluo to będzie pasować
  11. robi robote, 450ml compounda starcza na całe auto?
  12. na kalkulatorze wyglądało bardziej wyraźnie, niebawem ustrzele foty cyfrówką
  13. czorny_07 odpowiedział(a) na RED temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    witam kolejnego gładkiego ryjka w lifcie
  14. tak właśnie zrobie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka http://i.imgur.com/rGciX.jpg ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ---------- skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni http://i.imgur.com/A4tQc.jpg Ile Cię to wyszło? nic, wszystko co potrzebne miałem w domu
  15. nie nadąży UMARŁEM Doyebał jak Hanka w kartony
  16. nie nadąży UMARŁEM
  17. wyjdź z auta wrzuć jeden, biegnij obok i nasłuc**j czy trze
  18. metr bieżący 27 zł tj 1m x 1,5m ja wziałem dwa metry plus klej za 14 zł do sufitu
  19. no przemku powiem Ci, że ładnie to wygląda, obkleje sobie jeden stary na próbę, zobacze jak wyjdzie z tą pianką
  20. masz, gdzieś fote tych środkowych słupków, może też bym sobie trzasnął, bo wziąłem nadmiar, jeszcze nie wiem co z daszkami
  21. wpadł materiał na sufit, jutro zaczynami klejenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.