Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dlaczego miałbym nie zejść? Sprecyzuj trochę jak możesz bo troszku zielony jestem w tym całym cyrku nie zejdziesz nisko na szerszej feldze niż nadkole, bo będziesz tarł , chyba, że jakieś odboje konkretne założysz
-
[B5 APS] by czorny
Jawor w piątek, w czwartek mnie do roboty wygonili
-
[B5 APS] by czorny
czekam na emulator i zmieniarkę usb Kuba, What's wrong with you?! Nie w tym kierunku idziesz Niech będzie jak należy ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 23:44 ---------- jutro idą w ołówkowy grafit
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
doberek z rana
-
[B5 APS] by czorny
czekam na emulator i zmieniarkę usb
-
[B5 APS] by czorny
jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6 Przepraszam bardzo, ale 1.6 pracuje głośniej od jakiegokolwiek silnika benzynowego w Audi Moje 1.8T w porównaniu do poprzedniego 1.6 jest praktycznie nie słyszalne troche mu udrożniłem oddychanie i mruczy ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:52 ----------
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
+1 +2:jerk:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ponawiam pytanie po raz trzeci:decayed: czy ktoś wie w jaką kostkę muszę się wpiąć z fisem, jeżeli mam silnik po swapie liftowy(2000r) a buda jest 96, miałem wcześniej fisa, lecz rozkład kostek był inny, w angolu z którego mam silnik, byl fis, która kostka przy ecu za niego odpowiada?
-
[B5 APS] by czorny
jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kostka beżowa (między szybą a komputerem) w skrzynce ECU przewód cienki żółty miałem tak, gdy miałem kompa z 96, teraz po swapie mam z 2000r i tam są dwie szerokie kostki:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie pod który PIN w ECU z 2000r podłączyć sygnał spalania?
-
[B5 APS] by czorny
Już ogarnalem, a tak gada na przelocie, kręcone kalkulatorem http://www.youtube.com/watch?v=7BgUDsX2CuU Sent from my HTC using Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czołem, miałem u siebie zrezanego fisa, teraz wpadł liftowy silnik do mojej budy 1996, kostki od ecu są dwie podłuzne, zamiast 4 czy 5 starych, gdzie mam podpiąć sygnał od spalania?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic tutaj zakupilem PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe podesla Ci bodajze 5 wzorow i tam bedziesz mial z Polska czcionka, jak narazie ze znajomych kazdy sie pyta ile dalem w urzedzie za blache ale nie kumaci ze Pl blachy US sa dluzsze jedynie i gdzie mam naklejke:grin: ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- Oj tak to wyglada:wink:http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164627_zps0e47f577.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_165416_zpsf6cbd56e.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164641_zpse735a519.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164701_zps05c74868.jpg takie wlepy jeszcze zapodam na tylna szybehttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130307_122604_zpsdd3dfaa7.jpg nastapila tez mala usterka a mianowicie szyba przednia zaczyna pekac:facepalm: jest syto:slina:
-
[B5 APS] by czorny
przy v6 nie ma tyle miejsca w komorze marzenie po otwarciu maski? czystość gracjana
-
[B5 APS] by czorny
raczej wątpię
-
[B5 APS] by czorny
kabli od czego? od silnika do ecu?
-
którędy przewody? środkowa kratka nawiewu
zrób dziurkę pod navi i wywal kabel i tak ten kanał musisz mieć zamknięty, chyba, że będziesz grzał navi:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
satynowe ringi dają uroku
-
[B5 AEB] 1.8t quattro gwint
+1
-
[B5 APS] by czorny
będzie będzie, ale jak przyjda cieplejsze dni ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- nie, wzomocnienie od 2.4 różni się poduszką, tzn poduszka w 1,6 jest w pasie, a w 2.4 przy silniku
-
[B5 APS] by czorny
już gada bez wydechu
-
[B5 APS] by czorny
na dniach ustrzele fotkę jakąś bo aktualnie stoi u elektryka, auto już złożone, czeka tylko na wydech ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 16:39 ----------
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
zarty zartami
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no to skoro mówisz, że z tyłu zmienisz oponę i będzie dobrze, na gwincie nie zejdziesz nisko bo będzie tarło prawdopodbnie 235/40/19 na 10j