Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Dlaczego miałbym nie zejść? Sprecyzuj trochę jak możesz bo troszku zielony jestem w tym całym cyrku nie zejdziesz nisko na szerszej feldze niż nadkole, bo będziesz tarł , chyba, że jakieś odboje konkretne założysz
  2. Jawor w piątek, w czwartek mnie do roboty wygonili
  3. czekam na emulator i zmieniarkę usb Kuba, What's wrong with you?! Nie w tym kierunku idziesz Niech będzie jak należy ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 23:44 ---------- jutro idą w ołówkowy grafit
  4. czekam na emulator i zmieniarkę usb
  5. jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6 Przepraszam bardzo, ale 1.6 pracuje głośniej od jakiegokolwiek silnika benzynowego w Audi Moje 1.8T w porównaniu do poprzedniego 1.6 jest praktycznie nie słyszalne troche mu udrożniłem oddychanie i mruczy ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:52 ----------
  6. ponawiam pytanie po raz trzeci:decayed: czy ktoś wie w jaką kostkę muszę się wpiąć z fisem, jeżeli mam silnik po swapie liftowy(2000r) a buda jest 96, miałem wcześniej fisa, lecz rozkład kostek był inny, w angolu z którego mam silnik, byl fis, która kostka przy ecu za niego odpowiada?
  7. jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne
  8. kostka beżowa (między szybą a komputerem) w skrzynce ECU przewód cienki żółty miałem tak, gdy miałem kompa z 96, teraz po swapie mam z 2000r i tam są dwie szerokie kostki:wink:
  9. panowie pod który PIN w ECU z 2000r podłączyć sygnał spalania?
  10. Już ogarnalem, a tak gada na przelocie, kręcone kalkulatorem http://www.youtube.com/watch?v=7BgUDsX2CuU Sent from my HTC using Tapatalk
  11. czołem, miałem u siebie zrezanego fisa, teraz wpadł liftowy silnik do mojej budy 1996, kostki od ecu są dwie podłuzne, zamiast 4 czy 5 starych, gdzie mam podpiąć sygnał od spalania?
  12. napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic tutaj zakupilem PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe podesla Ci bodajze 5 wzorow i tam bedziesz mial z Polska czcionka, jak narazie ze znajomych kazdy sie pyta ile dalem w urzedzie za blache ale nie kumaci ze Pl blachy US sa dluzsze jedynie i gdzie mam naklejke:grin: ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- Oj tak to wyglada:wink:http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164627_zps0e47f577.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_165416_zpsf6cbd56e.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164641_zpse735a519.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130308_164701_zps05c74868.jpg takie wlepy jeszcze zapodam na tylna szybehttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130307_122604_zpsdd3dfaa7.jpg nastapila tez mala usterka a mianowicie szyba przednia zaczyna pekac:facepalm: jest syto:slina:
  13. przy v6 nie ma tyle miejsca w komorze marzenie po otwarciu maski? czystość gracjana
  14. raczej wątpię
  15. kabli od czego? od silnika do ecu?
  16. zrób dziurkę pod navi i wywal kabel i tak ten kanał musisz mieć zamknięty, chyba, że będziesz grzał navi:decayed:
  17. satynowe ringi dają uroku
  18. będzie będzie, ale jak przyjda cieplejsze dni ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- nie, wzomocnienie od 2.4 różni się poduszką, tzn poduszka w 1,6 jest w pasie, a w 2.4 przy silniku
  19. już gada bez wydechu
  20. na dniach ustrzele fotkę jakąś bo aktualnie stoi u elektryka, auto już złożone, czeka tylko na wydech ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 16:39 ----------
  21. no to skoro mówisz, że z tyłu zmienisz oponę i będzie dobrze, na gwincie nie zejdziesz nisko bo będzie tarło prawdopodbnie 235/40/19 na 10j

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.