Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
tak Tylny u mnie 100zł Przemyśl jesteś najdroższy na rynku ---------- Post dopisany at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- tak Git, nie będę sam, a co z blachą? coś się wymysli, jak założe zderzak, bede wiedzial, gdzie najlepiej siedzi rejka ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 00:00 ---------- jutro ląduje na aucie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
wrzucaj liftową
-
Rezanie bixenonu
ja też mam zrobione dopały z normalnych długich, bix + normalne żółte długie, wysylaj lampy do qwertego to Ci ladnie zrobi, polecam
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
ładna opcja, ja to musze swoją doposażać, Tobie wystarczy gwint i koło:jerk:
-
[B5 APS] by czorny
tak
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
nie przypominam sobie, zeby u mnie byly taki nity
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
dziwnie masz pomocowaną tę chłodnice
-
Rezanie gładkiego liftowego zderzaka
z racji tego, że ostatnio wymodziłem gładki zderzak, zrobiłem małe fotostory, którym chce się z wami podzielić co będzię nam potrzebne? żywica: ja użyłem takiej: włókno szklane: szpchla z włoknem szklanym: do tego: -pędzel -rekąwice -papier ścierny -krata browarów 1. pędzlem nakładamy warstwę żywicy, a na to kładziemy żywice, "operacje powtarzamy około siedmiu razy, tyle wyszło u mnie, do gładkiego! 2. nakładamy warstwę szpachli, do równego, najlepiej troche nadmiaru, żeby było z czego skrobnąć, na strone przetłoczenia nakładamy więcej i grubiej o te 3 - 4mm i wyszło mi coś takiego: 3. bieżemy klocem z papierem ściernym u mnie był to o gradacji 150, zaczynamy jechać od seryjnego przetłoczenia w strone naszej szpachli, dzięki temu zacznie się wyrównywać, jak widać na zdjęciu powyżej, nie jest idealnie równo, dlatego przeciągamy wzdłuż całego przetłoczenia zderzaka sznurek, ew jaki drut, i do tego miejsca szpachlujemy, później pozostaje mozolne szlifowanie, do skutku, warto głaskać bo na podkładzie wszystko wyjdzie.. po wygłaskaniu wyglądało to tak: tak wyszło to u mnie, należy pamiętać, że przed nałożeniem podkładu musimy zaokrąglić krąwędź naszej szpachli tak jak jest to po bokach może komuś się przyda, nie wstawiałem zdjęć ze szlifowania i nakładania szpachli, bo to było by bez sensu, chętnie odpowiem na pytania w wątku, życze powodzenia w rezaniu i jeszcze małe vt auta michal_s87 ps. to moj pierwszy DIY, więc proszę o wyrozumiałość i uwagi:naughty:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jak skończysz to daj info co i jak
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jak to ogarnąłeś, bo ja do końca nie wiem co zrobie ze swoją tablicą
-
[B5 APS] by czorny
dokładkę będziesz spawał ze zderzakiem? nie, bo planuje 59 - 60 cm i ew strace dokładke ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- jape zakleiłem żywicą, a resztę szpachlą z włoknem szklanym, troche browara we krwi i rzezbi się, że aż miło
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
białe nie będą dobrze leżeć, polerka srebro, jak mówi kaju
-
[B5 APS] by czorny
lift ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- troche zabawy było, ale jak widać do zrobienia:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
- [ALL B5] Audi S4
Można powiedzieć że Individual Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego nieziemski- [ALL B5] Audi S4
grafit robi robotę jakiś kod koloru?- [B5 APS] by czorny
zmien lakiernika..... bo ma malo doswiadczenia w malowaniu..... dropsone dobrze rzecze:decayed:- [B5 APS] by czorny
z foli uzyskasz ew półmat, tak sądze- [B5 APS] by czorny
myślałem o połysku, ale folia nie odda takiego połysku jakbym chciał, więc raczej mat:kox:- [B5 APS] by czorny
dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy? nie pamietam juz ale ja bralem wiekszy bo szly lustra tez folia, koszt foli 250zl plus 250zl robocizna, polecam wal odrazu folia slupki i te trojkaciki male ja słupki lustra, trójkąciki mam w macie:grin:- [B5 APS] by czorny
dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy?- [B5 APS] by czorny
dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany Dobry pomysł ,zawsze można wrócić do ori koloru wtedy. otóż to- [B5 APS] by czorny
ale z Ciebie dowcipniś.. już rozebrana:facepalm:- [B5 APS] by czorny
dokładka jest chropowata, maluje ją podkładem uzupełniającym/wypełniającym czy jak to się tam nazywa na dwa razy, wychodzi gładki i ładny- [B5 APS] by czorny
dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany - [ALL B5] Audi S4