Treść opublikowana przez Krzysiekcalibra
-
Poszukuje kogoś z tacho vagiem z Wałbrzycha albo okolic
Jak w temacie
-
Spryskiwacze reflektorów
Myśle że wszystkie przypasują kwestia tylko ile trzeba będzie kombinować żeby je zamocować
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
Na angielskim ebayu widziałem takie kiedyś ale cena 125zł to trochę przesada ps.są chyba różne rozmiary do różnych samochodów
-
[ALL B5] Potrzebuję PIN do immobilajzera
oki dzięki to kupuje
-
Nie mogę odpalić auta
a to sorry ja mam ajm i mam takową
-
Nie mogę odpalić auta
po przekręceniu zapłonu powinno być słychać jak się załącza pompa paliwa przez chwile jeżeli jest cisza to mogła pompa zdechnąć ale najlepiej podepnij vaga
-
Kod immo z licznika Jaeger przez VAG Tacho 3.01 ('99 lift)
właśnie że ja mam zwykłego vaga i zamierzam kupić tacho vaga ale nie wiem czy on sobie poradzi z tym licznikiem dlatego pytam bo w przeciwnym wypadku szkoda kasy jak ma nie działać ---------- Post dopisany 11-05-2012 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 14:42 ---------- ??? ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- ???
-
Kod immo z licznika Jaeger przez VAG Tacho 3.01 ('99 lift)
panowie ja mam ten sam problem chcę odczytać pin immo bo chcę dorobić więcej kluczyków bo mam tylko 1 i widzę że tacho vag sobie z tym nie poradzi też mam polifta i jagera na liczniku miałem taką naklejkę czy tam jest gdzieś może pin?? ---------- Post dopisany 03-05-2012 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2012 at 13:34 ---------- nikt nie wie?? ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- nikt nie wie??
-
[B5 ADR] Problem z immo i adaptacja
Czyli na czystym poprostu w vagu wpisuje kod pin później wyciągam kluczyk który już był zakodowany i wkładam ten z czystą pastylką tak?? i on powinien się zakodować??
-
[B5 ADR] Problem z immo i adaptacja
Panowie ja ma taki problem mam a4 2000r i mam tylko 1 kluczyk z pastylką immo chciał bym mieć jeszcze jeden w razie jak ten bym zgubił albo coś takiego znam pin immo z zegarów kupiłem dorobiłem grot kluczyka ale nie mam pestki immo do drugiego kluczyka i moje pytanie jest takie: czy powinienemm kupić pustą pastylkę immo i przeprowadzić adaptacje kluczyka i wtedy kod sie skopiuje na nową pastylkę czy muszę kupić pestkę z pinem immo i jakos go dopisać do mojego immo bo trochę tego nie rozumiem??
-
[ALL B5] Potrzebuję PIN do immobilajzera
a czy takim tacho mi sie to uda?? http://allegro.pl/vag-tacho-opel-3-01-korekta-przebiegu-pin-immo-i2299348996.html ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- a czy takim tacho mi sie to uda?? http://allegro.pl/vag-tacho-opel-3-01-korekta-przebiegu-pin-immo-i2299348996.html
-
[ALL B5] Potrzebuję PIN do immobilajzera
odświeże kotleta kolega piszę że Vag tacho + kabel odczytał pin immo w jagerze a w innych tematach chłopaki piszą że vag tacho nie odczyta pinu z jagera to jak to w końcu jest vag tacho 3.01 odczyta pin z jagera 2000r czy nie bo nie wiem czy kupować ten kabel czy nie??
-
Gdzie głośniki w Avancie?
Kolego WUJEK widzę że koledzy zamiast odpowiadać na pytania rozkręcili temat co kto ma i co lepiej gra więc odpowiadam : Głośniki w avancie z tyłu powinny być w boczkach drzwi ale nie każdy avant ma , ja np. nie mam ale zdejmowałem boczek i pięknie jest pokazane od wewnątrz gdzie powinien być głośnik tylko jest nie wycięta dziura więc wystarczy wyciąć włożyć głośnik przymocować jakaś maskownica i wcale nie potrzeba oryginalnych
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
ok ale teraz tak , N18 jest od egr a egr jest zaślepiony czyli na dobrą sprawę może go nie być a skoro teraz N18 jest zamiast N75 i wszystko jest ok to jaki jest sens wymiany jak działa??
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
to że wycieraczki 53 i 51 to wiem ale chodzi mi o ramiona wycieraczek jedno jest dłuższe a drógie krótsze i teraz które gdzie??
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
Dobra panowie a ja mam takie pytanie już wiem jakie wycieraczki i jakie długości ale u mnie w aucie jest lekko pomieszane i teraz pytanie odnośnie ramion wycieraczek po której stronie powinno być dłuższe ramie a po której krótsze?? czy tak jak długość wycieraczek że po stronie kierowcy dłuższa czy nie??
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na pedał przyśpieszenia
Panowie mam takie pytanie dzisiaj zaślepiłem EGR i zamieniłem zawór N75 z N18 auto już nie przerywa i przyspiesza płynnie i teraz moje pytanie czy mogę tak jeździć z zamienionymi zaworkami czy to tylko się robi w celu sprawdzenia zaworka a później jak najszybciej kupić i zamienić tak jak było ?? przyznam szczerze że chwilowo nie posiadam gotówki więc było by mi na ręke jak by można było tak jeździć
-
Wycieraczki przednie - zagwostka
a czy przekaźnik od wycieraczek to od tylnej i przednich jest ten sam czy są dwa różne przekaźniki ??
-
Problem z przepływomierzem
na włączonym silniku jak odłączysz i podłączysz przepływkę to napewno powinna być reakcja chociażby jak piszesz powinno zatelepać silnikiem i albo powinien zgasnąć albo falować jak nie masz od kogo podmienić to może jakąś używkę kup i sprawdz
-
Wycieraczki przednie - zagwostka
Mam to samo więc podepne się pod temacik
-
Problem z przepływomierzem
w mojej audi jak odłączyłem przepływkę to auto znacznie się zmuliło podczas jazdy ale obroty były dobre ale ja mam diesla a kiedyś miałem w passacie taki silnik jak ty i też po odłączeniu przepływki nie było żadnej różnicy poza tym że na wolnych obrotach potrafił właśnie zafalować więc proponował bym na próbę może zamienić z kimś przepływkę
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
Ja ma ESP ale to napewno nie od tego bo jak wyłączam ESP to jest to samo w logach ponoć coś wychodzi nie tak z EGR więc go zaślepie i zobacze czy to coś pomoże
-
Kontrolka anteny przy zegarku cyfrowym
Można zamknąć wyczytałem że po 24h sama się włącza zpowrotem
-
poprowadzenie przewodu zasilającego wzmacniacz
Mi z tego co pamiętam to chyba 5m starczyło ale na allegro widzę że zasilające mają około 6m więc chyba dużo się nie myle
-
poprowadzenie przewodu zasilającego wzmacniacz
Ja też puściłem w progu a do komory silnika przez otwór przez który idą przewody do komputera, wywierciłem mały otwór w obudowie kompa a później uszczelniłem silikonem