Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty LRY - odwołane
ja też myślę o piątku, jakbym miał człowieka od zmiany opon w rykach, to może bym i czekał, ale że mam w zamościu, to już chce spokojnie trasy robić, zwłaszcza, że jak dziś jechałem to samochody ośnieżone, śnieg, pozamarzane kałuże, wiem, że pare dni ma być ciepło, ale to wole mieć troche wczesniej zimówki, niż później
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
ja miałem obawy w b5, żeby przejść na full syntetyk z pół albo nawet mineralnego, nie pamiętam. ale wlałem jakiegoś clena przed zmianą, zalałem full syntetyk i żadnych problemów nie było. zero rozszczelnień.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki za odpowiedź, lubie dbać o autko więc się pewnie zastosuje do rady o częstszej zmianie. zastanawiam się tylko któej oliwy spróbować, motula w b5 sotoswałem zadowolony byłem, ale może czas na jakąś zmianę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koledzy ktoś coś podpowie? ostatnio popularne się robią LM, millers valvoline, czy są lepsze w czymś od motula? warto w któryś z nich się zaopatrzeć chcać dbać o silnik?
-
Emblematy led Audi
na tym, na tym, na drugim nigdy nie siedziałem ale nie pamiętam w jakim to dziale było i kiedy dokładnie ani kto.
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
w moim B7 jest castrol, miał być teraz motul który lałem w b5 cały czas, ale zastanawiam się nad innym, może LM może millers, autko po programie, więc zastanawiam się czy jakiś lepszy olej od motula jest. głos oddałem na motula, ale zbliża się wymiana i zastanawiam się czym lepszym zalać. zdziwiłem się, że castrol tak popularny tu jest szukałem i w sumie jednoznacznej odpowiedzi w czym motul jest lepszy od castrola - nie znalazłem. zaczęło się w końcu rozchodzić który to syntetyk a który udawany syntetyk i w sumie nic konkretnego nie znalazłem a chciałem - zawsze jest jednak szansa, że nie szukałem dość dobrze.
- B7 Crew
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a jednak auto niższe, poczułem to, jak zderzak przedni zaczął zgrzytać o krawężnik na parkingu (wczesniej w tym miejscu tego nie było), wystraszyłem się, że zderzak zostawie - jak to kiedyś się stało w B5, ten dolny plastik mi wyrwało a w b7 jest co wyrywać
-
Spoty LRY - odwołane
ja nie doradze, bo na 17 nie jeździłęm zimą, nawet na 16 jeszcze nie. osobiście wolałbym chyba jednak ciut węższe od letnich. powiem tak, jakby mi się zimówki kończyły ale mam felgi do 16 to zostaje przy 16nastkach, jeśli mam felgi do 17 nastek brałbym te opony. po prostu nie chciałoby mi się bawić w sprzedaż felg i kupno nowych. chyba, że masz jedne i tylko zmieniasz opony.
-
Spoty LRY - odwołane
ja też mam 205, 16, zimówki, a na lato planuje 17.
-
Emblematy led Audi
gdzieś kiedyś, na forum ktoś robił podobne, ale nie wiem czy wyszło to ponad partię próbną
- B7 Crew
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wczoraj wszystko robiłem, ale bez prania. bo za zimno troche. ale musiałem i plastiki troche podczyścić bo jakoś zakurzone wszystko było i wosk na ciepło, miałem nadzieje, że chociaż dwa trzy dni ładny bedzie, eh- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dystanse już miałem, w B5 jakiś czas, ale to wole sobie znależć felgi które bez dystansów będą dobrze wyglądały, czyli pewnie jakieś et 35 czy coś koło tego ps, jak ja się ciesze, że wczoraj na myjni wziąłem full pakiet mycia, bo taka ładna pogoda była- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
o ło tak stoi: w sumie jak na szybko metrówką sprawdzałem, to niby te 20mm siadło, ale szału nie ma, chyba trzeba było brać sprężyny h&r fakt, narazie specjalnie szybko nie jechałem, chyba maks 140 a powiedzcie mi, im ET felgi mniejsze, tym ona bardziej wystaje? bo będę na wiosne pewnie 17 kupował i się zastanawiam jakie et brać, żeby za bardzo schowane nie były.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w wyglądzie to nie bardzo widzę a w jeździe to żadnej nie czuje, 1ba było twarde i 1be też jest w sumie nie wiem czym mają się różnić, może i masz racje, dopiero zrobiłem 160km na 1be- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
za ponad 1000pln, dowiedziałem się, że zupełnie nie widzę różnicy między 1BA i 1BE- B7 Crew
- B7 Crew
- Spoty LRY - odwołane
tak się zastanawiałem o co chodzi, dopiero na battalionie zobaczyłem. trzeba by dać gdzieś dobrze widoczną informację, żeby ludzie nie kupowali rzeczy od nowo zarejestrowanych (tylko nie w regulaminie forum bo z doświadczenia wiem, że mało kto to czyta:P), wpłacając kasę, bo niestety sa tutaj ludzie łatwowierni, którzy sami nie oszukują, a oceniając po sobie, dają się nabrać, albo nie mają doświadczenia w necie z krętaczami. bo już czytałem posty, zgłaszania przekrętów, ale niestety po wpłacie kasy. sam miałem podobny przypadek, nie zgłaszałem bo skończyło się po jednej wiadomości, pomyślałem, że się rozmyślił - szukałem sterownika do poziomowania xenonów i koleś napisał, że ma w dobrej cenie. zarejestrowany niedawno, zero postów, napisałem, że fajnie dogadamy się, ale zakup przez allegro, bo nie znam go, nieznany na forum, a chce mieć zabezpieczenie - więcej nie odpisał.- 2.0 TDI BRE program Fabryka-Mocy.com Lublin
to nie mam- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
u mnie to nie tak, że z kilku lat, co wymiana oleju, to dolewam to co miałem i nowa partia zostaje na dolewki ewentualne AJM przyzwyczaił mnie do tego, że w ogóle nie brał, BRE mnie zaskoczył- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja woże litrowy pojemniczek w bagażniku na dolewki, jak w b5 nie musiałem używac, tak w b7 mnie na trasie zaskoczył i dobrze, że miałem w bagażniku. tak jest, 4 lata się wozi i nie używa a może się zdarzyć, że będzie potrzebny- 2.0 TDI BRE program Fabryka-Mocy.com Lublin
pomimo prostego języka zabrzmiało to dla mnie z lekka po chińsku niestety traf chciał, że jestem jedną z chyba nielicznych na forum osób, potrafiących niewiele więcej ponad zmiane koła w aucie niestety. specjalnie nieudolny w tej dziedzinie nie jestem, bo sam sobie naprawiałem zamek bagażnika w b5, ale nie miałem nigdy kumpli grzebiących w autach, żeby się chociaż wrażeniami wymieniać. ten sposób z przewodami klimy już łatwiejszy, sprawdzę przy okazji ale jak pisałem w/g kodów nie mam. - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post