Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trekpio88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trekpio88

  1. klima chodzi i chlodzi. doszły mnie słuchy że może to byc olej w klimie i ponoc ciężko nabic ten olej ale można to załatwic odciągając czynnik i nabic nowy. gdyby było to łożysko to chrobotalo by na włączonym ECON i wyłączonym ale najpierw chce zrobic wywiad. A jest możliwośc by chrobotalo wspomaganie? mam do wymiany pasek więc myśle że przy wymianie pokręce klimą recznie, bądź wspomaganiem i może coś wyczuje.
  2. Witam serdecznie.Mam kilka pytań: od pewnego czasu podczas włączania trybu ECON zauważyłem ''chrobotanie'' chyba sprężarki. Po wyłączeniu trybu ECON ''chrobotanie" ustaje. Co należy zrobic aby usunąc chrobotanie?? wymiana łożyska na klimie?? prosze o pomoc. Druga sprawa (niewiem czy to ma związek) wyraźnie slychac na zewnątrz ''szum'' głośniejszą prace z przodu auta chyba klimy,wspomagania, rolki, napinacza?? Trzecia sprawa: w silniku BKE posiadam pasek wielorowkowy PK1610 i on napędza klime,alternator,wspomaganie?? czy oprócz napinacza jest jeszcze jakas rolka prowadząca??
  3. ,a ktoś zdjęcia autka które stoi na eibach pro kit -30/-30 przy kole 17'' ??
  4. A czy ten błąd może coś świadczyc o wtryskach?? czy tylko i wyłącznie to sygnał o świecy żarowej na 4 cylindrze 17058 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13): Electrical Fault
  5. ja posiadam owy sprzęt do podpięcia się pod pompe tandem ale jaki tam jest zakres ciśnien??? gdzie szukactych danych ??? nie wiem jaki dokladnie manometr podpiąc. Bipy- o co w nich dokładnie chodzi??
  6. Czyli? Autko mi szarpie przy odpalaniu choćby na 3 gary palił i po 3 sek.normalnie.
  7. Witam może ktoś zerknąc??? gr.13 23 18 jak te wtryski wygladają??? jak cos nie tak to logi poprawie. http://vaglog.pl/log_192186.html http://vaglog.pl/log_192185.html
  8. Panowie mam kilka pytań: jakie ciśnienie tworzy pompa tandem?? Jakie jest dopuszczalne minimalne ciśnienie?? Jaki tam jest gwint w ''punkcie pomiarowym" ?? M12x1,5 ??
  9. weź odinstaluj program i zainstaluj ponownie
  10. 17'' w trasie 140-150km/h 6L. Miasto to 7,5 do 8 . Nie licz na to że Ci spali 4,5 L jak niektórzy twierdzą.
  11. widziałem Cie dzisiaj ok. 15:30 pod //carefour-em w rybniku??
  12. jak w temacie. dużo roboty?? w jaki sposób to najlepiej zrobic i którędy spuścic stary olej??
  13. witam może to byc magiel, natomiast w moim 1 przypadku miałem wręcz nie wyczuwalne luzy na łączniku drążka kierowniczego, (nie mylic z końcówką) po wymianie bylo ok Natomiast w drugim przypadku delikatnie dokręciłem tą nakrętke na maglu, i narazie cisza.
  14. trekpio88 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w Audi A4 B6/B7
    piszesz: ''to jest diesel wiec jakie sondy'' i co diesel i nibynie ma sond?? i grubo sie mylisz. Moj silnik na oznaczenie BKE nie posiada fabrycznie DPF-a ale i starsze diesle miały sondy, więc moje pytanie padło bardzo proste '' ile sond posiada silnik BKE przy kacie'' jedną przed? czy dwie, jedną przed kat. i drugą za kat. i oczekuje prostej odp. A co tam masz napisane w drugim zdaniu, najprostsza odpowiedź jaką można dać. Tak, pisze ok. Ale jeżeli czytam: ''To jest diesel, więc jakie sondy chcesz tam mieć ?" to już z góry zakladam że masz o tym ''pojęcie'' i ''drugie zdanie'' już do mnie nie dochodzi. trzeba było odrazu napisac że niema sond i tyle i temat do zamkniecia.
  15. trekpio88 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w Audi A4 B6/B7
    piszesz: ''to jest diesel wiec jakie sondy'' i co diesel i nibynie ma sond?? i grubo sie mylisz. Moj silnik na oznaczenie BKE nie posiada fabrycznie DPF-a ale i starsze diesle miały sondy, więc moje pytanie padło bardzo proste '' ile sond posiada silnik BKE przy kacie'' jedną przed? czy dwie, jedną przed kat. i drugą za kat. i oczekuje prostej odp.
  16. trekpio88 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w Audi A4 B6/B7
    Czlowieku nie wiesz to nie udzielaj sie w temacie bo glupoty piszesz. P.S są dwie do Twojej wiadomości. i wyobraź sobie że mam DIESLA.
  17. trekpio88 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    jak w temacie ile sond przy kacie posiada silnik BKE bez DPF-a ??
  18. trekpio88 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w 1.9TDI
    dwumasy nie słysze w ogóle. ponoc przy 200 bylo sprzegło wymieniane z dwumasa, a nowe 200 powinno wytrzrymac a niema nawet 100. ale najlepsze jest to że nie zawsze trzęsie budą. logi zrobię to powinno coś się chyba wyjaśnic.
  19. trekpio88 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam ostatnio zauważyłem że podczas postoju np. czerwone światlo nierównomiernie co kilka sekund odchodzą od silnika drgania że czuc w kabinie alle to też nie zawsze czasami nieczuc nic. czyżby dwumasa padała albo z wtryski siadają?? logi postaram się zrobic jak najszybciej
  20. kto ma namiary na sirred-a ??? ponoc ma fajne autko do wesela?
  21. kto ma namiary do sirred-a ?? dostałem namiary na niego, ponoc ma jakieś fajne autko do wesela??
  22. wiem że to nie ten temat ale wiem rownieź że dostanę tutaj najszybciej odpowiedz , chłopaki potrzebuje fajne audi na wesele z okolic rybnika żor , może znacie kogoś z okolic kto by pomógł w tej kwestii ?? A6 A8 R8 ??
  23. oczywiście współpracuje z telefonem i normalnie nawiguje
  24. kurcze niewiem wydaje mi się że nie ,przy kupnie dostalem do ksiązki serwisowej, instrukcji obslugi auta również instrukcje do rns-a i nic nie zauważyłem podejrzanego, tylko brak połączenia z rns

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.