Treść opublikowana przez trekpio88
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
klima chodzi i chlodzi. doszły mnie słuchy że może to byc olej w klimie i ponoc ciężko nabic ten olej ale można to załatwic odciągając czynnik i nabic nowy. gdyby było to łożysko to chrobotalo by na włączonym ECON i wyłączonym ale najpierw chce zrobic wywiad. A jest możliwośc by chrobotalo wspomaganie? mam do wymiany pasek więc myśle że przy wymianie pokręce klimą recznie, bądź wspomaganiem i może coś wyczuje.
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
Witam serdecznie.Mam kilka pytań: od pewnego czasu podczas włączania trybu ECON zauważyłem ''chrobotanie'' chyba sprężarki. Po wyłączeniu trybu ECON ''chrobotanie" ustaje. Co należy zrobic aby usunąc chrobotanie?? wymiana łożyska na klimie?? prosze o pomoc. Druga sprawa (niewiem czy to ma związek) wyraźnie slychac na zewnątrz ''szum'' głośniejszą prace z przodu auta chyba klimy,wspomagania, rolki, napinacza?? Trzecia sprawa: w silniku BKE posiadam pasek wielorowkowy PK1610 i on napędza klime,alternator,wspomaganie?? czy oprócz napinacza jest jeszcze jakas rolka prowadząca??
-
Zdjęcia na eibach pro kit -30 na kołach 17'' ?
ktos ma wiecej??
-
Zdjęcia na eibach pro kit -30 na kołach 17'' ?
,a ktoś zdjęcia autka które stoi na eibach pro kit -30/-30 przy kole 17'' ??
-
Logi wtrysków,oceni ktoś?
A czy ten błąd może coś świadczyc o wtryskach?? czy tylko i wyłącznie to sygnał o świecy żarowej na 4 cylindrze 17058 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13): Electrical Fault
-
Logi wtrysków,oceni ktoś?
ja posiadam owy sprzęt do podpięcia się pod pompe tandem ale jaki tam jest zakres ciśnien??? gdzie szukactych danych ??? nie wiem jaki dokladnie manometr podpiąc. Bipy- o co w nich dokładnie chodzi??
-
Logi wtrysków,oceni ktoś?
Czyli? Autko mi szarpie przy odpalaniu choćby na 3 gary palił i po 3 sek.normalnie.
-
Logi wtrysków,oceni ktoś?
Witam może ktoś zerknąc??? gr.13 23 18 jak te wtryski wygladają??? jak cos nie tak to logi poprawie. http://vaglog.pl/log_192186.html http://vaglog.pl/log_192185.html
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Panowie mam kilka pytań: jakie ciśnienie tworzy pompa tandem?? Jakie jest dopuszczalne minimalne ciśnienie?? Jaki tam jest gwint w ''punkcie pomiarowym" ?? M12x1,5 ??
-
problem z vag
weź odinstaluj program i zainstaluj ponownie
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
17'' w trasie 140-150km/h 6L. Miasto to 7,5 do 8 . Nie licz na to że Ci spali 4,5 L jak niektórzy twierdzą.
-
taki tam oswojony BRUTAL
widziałem Cie dzisiaj ok. 15:30 pod //carefour-em w rybniku??
-
Wymiana płynu ukł. wspomagania.
jak w temacie. dużo roboty?? w jaki sposób to najlepiej zrobic i którędy spuścic stary olej??
-
Maglownica- zestawy naprawcze.
witam może to byc magiel, natomiast w moim 1 przypadku miałem wręcz nie wyczuwalne luzy na łączniku drążka kierowniczego, (nie mylic z końcówką) po wymianie bylo ok Natomiast w drugim przypadku delikatnie dokręciłem tą nakrętke na maglu, i narazie cisza.
-
Ile sond w BKE ?
piszesz: ''to jest diesel wiec jakie sondy'' i co diesel i nibynie ma sond?? i grubo sie mylisz. Moj silnik na oznaczenie BKE nie posiada fabrycznie DPF-a ale i starsze diesle miały sondy, więc moje pytanie padło bardzo proste '' ile sond posiada silnik BKE przy kacie'' jedną przed? czy dwie, jedną przed kat. i drugą za kat. i oczekuje prostej odp. A co tam masz napisane w drugim zdaniu, najprostsza odpowiedź jaką można dać. Tak, pisze ok. Ale jeżeli czytam: ''To jest diesel, więc jakie sondy chcesz tam mieć ?" to już z góry zakladam że masz o tym ''pojęcie'' i ''drugie zdanie'' już do mnie nie dochodzi. trzeba było odrazu napisac że niema sond i tyle i temat do zamkniecia.
-
Ile sond w BKE ?
piszesz: ''to jest diesel wiec jakie sondy'' i co diesel i nibynie ma sond?? i grubo sie mylisz. Moj silnik na oznaczenie BKE nie posiada fabrycznie DPF-a ale i starsze diesle miały sondy, więc moje pytanie padło bardzo proste '' ile sond posiada silnik BKE przy kacie'' jedną przed? czy dwie, jedną przed kat. i drugą za kat. i oczekuje prostej odp.
-
Ile sond w BKE ?
Czlowieku nie wiesz to nie udzielaj sie w temacie bo glupoty piszesz. P.S są dwie do Twojej wiadomości. i wyobraź sobie że mam DIESLA.
-
Ile sond w BKE ?
jak w temacie ile sond przy kacie posiada silnik BKE bez DPF-a ??
-
drgania samochodu
dwumasy nie słysze w ogóle. ponoc przy 200 bylo sprzegło wymieniane z dwumasa, a nowe 200 powinno wytrzrymac a niema nawet 100. ale najlepsze jest to że nie zawsze trzęsie budą. logi zrobię to powinno coś się chyba wyjaśnic.
-
drgania samochodu
Witam ostatnio zauważyłem że podczas postoju np. czerwone światlo nierównomiernie co kilka sekund odchodzą od silnika drgania że czuc w kabinie alle to też nie zawsze czasami nieczuc nic. czyżby dwumasa padała albo z wtryski siadają?? logi postaram się zrobic jak najszybciej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kto ma namiary na sirred-a ??? ponoc ma fajne autko do wesela?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kto ma namiary do sirred-a ?? dostałem namiary na niego, ponoc ma jakieś fajne autko do wesela??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wiem że to nie ten temat ale wiem rownieź że dostanę tutaj najszybciej odpowiedz , chłopaki potrzebuje fajne audi na wesele z okolic rybnika żor , może znacie kogoś z okolic kto by pomógł w tej kwestii ?? A6 A8 R8 ??
-
Rns- Brak Połączenia Z Vagiem
oczywiście współpracuje z telefonem i normalnie nawiguje
-
Rns- Brak Połączenia Z Vagiem
kurcze niewiem wydaje mi się że nie ,przy kupnie dostalem do ksiązki serwisowej, instrukcji obslugi auta również instrukcje do rns-a i nic nie zauważyłem podejrzanego, tylko brak połączenia z rns