Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avancik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Avancik

  1. można przepływke uwalić ...
  2. mnie to interesuje....do silnika AFN na pompie wtryskowej trzeba zalać Matul X-Cess czy Motul Specyfic ? norma 505.00 czy 505.01??? Na początku wątku jest napisane że norma 505.00 czyli wychodzi na to że Motul X-cess...ale w powyższym cytacie jest napisane co innego...więc niech ktoś kumaty się wypowie w tej sprawie
  3. ładnie to zamontowałeś...a powiedz mi gdzie puściłeś przewód od mikrofonu ? tunelem ??
  4. zostaw czerwony i dołóż te ringi ala rs4 matowe i będzie
  5. dzięki...temat do zamknięcia
  6. możesz nakierować ?
  7. ja nie jestem audiofilem i moje 13 w zupełności mi wystarczają.... mam avanta więc jest też pseudo tuba w bagażniku i gra to wszystko przyzwoicie... a takie pytanko żeby nie zakładać nowego tematu... jakiej wielkości głośniki były w b5 avant z przodu w drzwiach ale w wersji BOSE ??? też były 13 ???
  8. jak zmierzyć rezystancje mat ?
  9. dokładnie tak zrób ja mam czerwone podświetlenie i mnie się podoba... a co do zmywania tego czerwonego koloru jakimś tam rozpuszczalnikiem tak jak ktoś tam wcześniej pokazał to dla mnie wygląda jak kupa w lesie... w jednym miejscu jaśniej a w drugim ciemniej...lipa po całości
  10. jak sie nie mylę to 550 z wymianą mnie wymienili na tego pilgintona czy tam pelikana i zapłaciłem tak jak mówię 320zł...
  11. dokładnie tak jest jak kolega wyżej napisał mam u siebie ustawione na 120km/h :gwizdanie:
  12. powiem tak....kupiłem lampy depo soczewki do a4 b5, lampy ładne, ładnie świecą ale po jakimś czasie (tj. coś koło roku) zaczęły mi drżeć soczewki, teraz muszę rozklejać lampę i coś tam kleić...jak bym mógł się cofnąć w czasie to nie kupił bym depo tylko ori lampy... ps. ale wygląd na czarnych lampach depo jest kozacki to trzeba przyznać
  13. ja bym brał Hertz...spotkałem się już z wieloma dobrymi opiniami tych głośników
  14. o shit nie wiedziałem....to może ten sam gość co kupiłem od niego te ramki wcześniejsze ....
  15. w limuzynach z przodu były 16 ??? ja w swoim avancie mam prawdopodobnie 13...
  16. kurka wodna ..ja kupiłem jakiś czas temu zwykłe chromowane a te od rs4 są ale nic...kupie także te ale oczywiście mat
  17. szybex w częstochowie wziął u mnie 320zł w B5...ale dali jakiś rabat zawsze się targuj :gwizdanie:
  18. hmmm...czyli coś nie tak u mnie... a powiedzcie mi u was grzeje samo siedzenie czy oparcie też ??? bo u mnie siedzenie grzeje jak szalone, a oparcie tak troszkę tylko
  19. Ale masz skore??? Jak tak to co moze byc przyczyna ze u mnie grzeją tak dlugo?
  20. Co do osŁon i przegubow to polecam firme Spidan....
  21. Ja kupilem Bosha S5 silver....dziala juz drugi rok i zadne mrozy mu nie straszne
  22. Da sie obrocic samą klamre mam tak z prawej strony....troche wysilku i da radę
  23. Kwestia przyzwyczajenia....
  24. Jau siebie założylem ramki metalowe, nie wiem czy to alumimium ale napewno nie jakiś chinsk plastik...kupilem od goscia z czestochowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.