Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avancik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Avancik

  1. jeżeli zależy ci na mocy to bierz nie fabryczne...ale jak zależy na ładnym wyglądzie to bierz rns-e
  2. Robil to fachowiec w kłomnicach, Zbyszek ...pewnie zna go tu trochę ludzi Ale powiem tak ze brat w golfie 5 przy przebiegu 60000km zrobil czipa gdzies na slasku gdzie mają hamowie i tak samo jak mocno wcisnie to chumra czarna za nim
  3. PodepNe sie pod temat.... Gosc zczipowal mi furke na 132KM i teraz jak depne mocno to czarna chmura za mną To normalny objaw ???
  4. no tak...doczytałem... ale i tak po 2-3 minutkach szyba odmarza i leci ciepełko...
  5. Mowisz ze niema tej nagrzewnicy w b5????
  6. ale czuć jakby kompresor się załączał...obroty zamula na moment
  7. ale ponoć jest takie coś jak nagrzewnica elektryczna która załącza się w temp. poniżej 5 stopni...i funkcja Econ musi być wyłączona...czyli jak econ jest wyłączony to przecież działa klima tak???
  8. dla mnie wygląd jest bardzo ważny i brał bym rns-e... wtedy masz fabrycznie ładny kokpit
  9. Avancik odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4 B5
    jak nie masz sprysków i samopoziomowania to niebiescy zabiorą ci dowód :gwizdanie: jeździsz na własne ryzyko jak ja
  10. a co to ten TELEMATIK ???? bo nie wiem
  11. poszukuję razem z kostkami....
  12. pewnie więcej zdoi ale ja jak komuś nie chce się skrobać rano to taki wynalazek w sam raz
  13. na śląsku polecam Diesel Serwis Maciej Mazanek , firma mieści się we Woźnikach . Sprawdzony i godny polecenia
  14. jak miałem klimaronik przed liftem to nie mogłem włączyć klimy bo zaraz sama się wyłączała przy niskich temperaturach ... teraz mam zmienioną na poliftową i się włącza...przynajmniej tak mi się wydaje efekt taki że przy włączeniu tak jakby czuć to obciążenie że kompresor chodzi bo na chwilkę obroty zmuli i szybciej mi odmarzają szyby, tzn. szybciej leci ciepełko
  15. dzięki panowie...sprzedający przesłał mi zdjęcia tego klimatronika i okazało się że ma uszczerbioną obudowę z lewej strony... dokupię sobie 2 przełączniki do pogrzewanych foteli z przedlifta i po sprawie :gwizdanie:
  16. Mam pewien problem a mianowicie nie wiem jak rozpoznać klimatronik 1din od 2din , oczywiście chodzi o a4 b5 po lifcie... czy ten numer to jest klimatronik 2din - 8D0 820 043P ? znalazłem taką aukcje i wydaje mi się że to jest 2din ale nie jestem pewiem a sprzedawca nie ma pojęcia jaki to jest link do aukcji http://allegro.pl/klimatronik-audi-a4-8d0-820-043p-i1942177470.html
  17. a może w liczniku wejsc na kanal 66 i ustawic na 00000 ???[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 08:15_________________________________________________po długich i ciężkich bataliach okazało się że miałem coś grzebane w instalacji i kabel gala niby jest ale fizycznie go niema... postanowiłem zakupić jakąś firmową navi sony czy tam pionka czy jvc która nie potrzebuje sygnału gala...tak więc jakby ktoś tam miał jakiegoś znajomego co by chciał navi plus to mam taką na zbyciu...w komplecie antena.
  18. pewnie że kupisz...może nie presidenta ale na pewno coś kupisz...w prywatnym aucie mam harrego II z asc i antene president misuri czy jakoś tak... natomiast to firmówki kupiłem alana109 + antene hustlera i śmiga aż miło , za zestaw do firmówki zapłaciłem coś koło 180zł i to nowe :gwizdanie:
  19. U ciebie wchodzi na kanal 66 ??? Jak tak to jaką masz tam wartość ustawioną???
  20. Przez radio takze nie da sie wejsc
  21. oki dzięki...temat do zamknięcia :gwizdanie:
  22. co u siebie wsadziłeś ?? możesz coś polecić ?
  23. ale radio zatrzaśnie się w "Swoim" miejscu ? moją navi plus wyciągam przy pomocy tych 4 nożyków...i to radio ma przy każdym boku taką blaszkę co się zatrzaskuje...czy w nieoryginalnej nawigacji też tak będzie ? pytam bo jak już kupie taką navi i przymierze to nie będę mógł później oddać...a w media markt czy tam gdzieś indziej nie wypożyczają sprzętu dla sprawdzenia...
  24. Witajcie Mam pytanko czy do konsoli 2 din w audi a4 b5 da się wrzucić jakąś inną nawigacjie w sensie inna niż oryginalna ? czy zaczepy tam będą ładnie pasować, przewody, itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.