Treść opublikowana przez Avancik
-
SYMPHONY II VS RNS-E
jeżeli zależy ci na mocy to bierz nie fabryczne...ale jak zależy na ładnym wyglądzie to bierz rns-e
-
[B5 1Z] Kopci na czarno przy przyspieszaniu
- [B5 1Z] Kopci na czarno przy przyspieszaniu
Robil to fachowiec w kłomnicach, Zbyszek ...pewnie zna go tu trochę ludzi Ale powiem tak ze brat w golfie 5 przy przebiegu 60000km zrobil czipa gdzies na slasku gdzie mają hamowie i tak samo jak mocno wcisnie to chumra czarna za nim- [B5 1Z] Kopci na czarno przy przyspieszaniu
PodepNe sie pod temat.... Gosc zczipowal mi furke na 132KM i teraz jak depne mocno to czarna chmura za mną To normalny objaw ???- [ALL B6] Klimatyzacja w zimie
no tak...doczytałem... ale i tak po 2-3 minutkach szyba odmarza i leci ciepełko...- [ALL B6] Klimatyzacja w zimie
Mowisz ze niema tej nagrzewnicy w b5????- [ALL B6] Klimatyzacja w zimie
ale czuć jakby kompresor się załączał...obroty zamula na moment- [ALL B6] Klimatyzacja w zimie
ale ponoć jest takie coś jak nagrzewnica elektryczna która załącza się w temp. poniżej 5 stopni...i funkcja Econ musi być wyłączona...czyli jak econ jest wyłączony to przecież działa klima tak???- [ALL B6] RNS-E czy stacja multimedialna
dla mnie wygląd jest bardzo ważny i brał bym rns-e... wtedy masz fabrycznie ładny kokpit- [ALL B5] LED postojówki
jak nie masz sprysków i samopoziomowania to niebiescy zabiorą ci dowód :gwizdanie: jeździsz na własne ryzyko jak ja- [ALL B6/B7] antena rekinek na dachu
a co to ten TELEMATIK ???? bo nie wiem- [ALL B5] Jak rozpoznać klimatronik 1din od 2 din
poszukuję razem z kostkami....- [ALL B6] Klimatyzacja w zimie
pewnie więcej zdoi ale ja jak komuś nie chce się skrobać rano to taki wynalazek w sam raz- [B6 AKE] Regeneracja pompy wtryskowej
na śląsku polecam Diesel Serwis Maciej Mazanek , firma mieści się we Woźnikach . Sprawdzony i godny polecenia- [ALL B6] Klimatyzacja w zimie
jak miałem klimaronik przed liftem to nie mogłem włączyć klimy bo zaraz sama się wyłączała przy niskich temperaturach ... teraz mam zmienioną na poliftową i się włącza...przynajmniej tak mi się wydaje efekt taki że przy włączeniu tak jakby czuć to obciążenie że kompresor chodzi bo na chwilkę obroty zmuli i szybciej mi odmarzają szyby, tzn. szybciej leci ciepełko- [ALL B5] Jak rozpoznać klimatronik 1din od 2 din
dzięki panowie...sprzedający przesłał mi zdjęcia tego klimatronika i okazało się że ma uszczerbioną obudowę z lewej strony... dokupię sobie 2 przełączniki do pogrzewanych foteli z przedlifta i po sprawie :gwizdanie:- [ALL B5] Jak rozpoznać klimatronik 1din od 2 din
Mam pewien problem a mianowicie nie wiem jak rozpoznać klimatronik 1din od 2din , oczywiście chodzi o a4 b5 po lifcie... czy ten numer to jest klimatronik 2din - 8D0 820 043P ? znalazłem taką aukcje i wydaje mi się że to jest 2din ale nie jestem pewiem a sprzedawca nie ma pojęcia jaki to jest link do aukcji http://allegro.pl/klimatronik-audi-a4-8d0-820-043p-i1942177470.html- Montaż Navigation Plus od A do Z
a może w liczniku wejsc na kanal 66 i ustawic na 00000 ???[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 08:15_________________________________________________po długich i ciężkich bataliach okazało się że miałem coś grzebane w instalacji i kabel gala niby jest ale fizycznie go niema... postanowiłem zakupić jakąś firmową navi sony czy tam pionka czy jvc która nie potrzebuje sygnału gala...tak więc jakby ktoś tam miał jakiegoś znajomego co by chciał navi plus to mam taką na zbyciu...w komplecie antena.- Jakie CB Radio i antena do Audi?
pewnie że kupisz...może nie presidenta ale na pewno coś kupisz...w prywatnym aucie mam harrego II z asc i antene president misuri czy jakoś tak... natomiast to firmówki kupiłem alana109 + antene hustlera i śmiga aż miło , za zestaw do firmówki zapłaciłem coś koło 180zł i to nowe :gwizdanie:- Montaż Navigation Plus od A do Z
U ciebie wchodzi na kanal 66 ??? Jak tak to jaką masz tam wartość ustawioną???- Montaż Navigation Plus od A do Z
Przez radio takze nie da sie wejsc- [ALL B5] Montaż nie oryginalnej nawigacji w konsoli 2 din
oki dzięki...temat do zamknięcia :gwizdanie:- [ALL B5] Montaż nie oryginalnej nawigacji w konsoli 2 din
co u siebie wsadziłeś ?? możesz coś polecić ?- [ALL B5] Montaż nie oryginalnej nawigacji w konsoli 2 din
ale radio zatrzaśnie się w "Swoim" miejscu ? moją navi plus wyciągam przy pomocy tych 4 nożyków...i to radio ma przy każdym boku taką blaszkę co się zatrzaskuje...czy w nieoryginalnej nawigacji też tak będzie ? pytam bo jak już kupie taką navi i przymierze to nie będę mógł później oddać...a w media markt czy tam gdzieś indziej nie wypożyczają sprzętu dla sprawdzenia...- [ALL B5] Montaż nie oryginalnej nawigacji w konsoli 2 din
Witajcie Mam pytanko czy do konsoli 2 din w audi a4 b5 da się wrzucić jakąś inną nawigacjie w sensie inna niż oryginalna ? czy zaczepy tam będą ładnie pasować, przewody, itp. - [B5 1Z] Kopci na czarno przy przyspieszaniu