Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
A co mam popijać kompotem obiad?
-
B6 DIVISION
Dokładnie to Kudelstaart. 25 km od ciebie. A do Amsti mam 20 do samego centrum. Autobus co 20 min pod domem lata hehe. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Grolsch mój ulubiony tu w NL. A z pogodą to ostatnio lipa ma lać kilka dni. Na dzień króla to była pogoda dobra. Byłem w Amsti było dobrze
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
O Daniel moje strony dawaj znac- B6 DIVISION
Siemanko. Panowie pomoże ktoś? Coś zwraca waszą uwagę w tym egzemplarzu: Audi, A4, Avant 1.8 Turbo Pro Line / S-LINE auto te koop - AutoScout24- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Miazga Kolor piękny. Widzę że lubisz Koronę we Wro Na urlopie jak jestem często bywam tam w kinie może kiedyś zobaczę na żywca RS- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
W ECU Project Wrocław:wink:- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No drogi spoko ale do nich za dużo progów zwalniających i podniesionych skrzyżowań W czerwcu jest plan wrzucić hebelki z s4 w końcu, zamontować chociaż bns (wszystko jest już prócz radia ale to nie problem, kupi się ) bo chcę poświęcić kaskę bardziej na softa niż na rns-e teraz- Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Panowie jaki rozmiar mają te największe śruby torx? Wie ktoś może?- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
W połowie czerwca będę.- B6 DIVISION
Kierwa człowiek dopiero siadł ledwo się ogarnął a dzwonili czy przyjdę do roboty od 18 do 20/21 Ehh trzeba szybko forum przewertować i heja- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Kumpel miał podobną sytuacje ale z inną częścią i co? Nic gościowi nie zrobili a frajer dalej pewnie kradnie.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Takie o to jest. To co by trzeba porezać z tym? Dużo zachodu czy poszukać lepiej z b6?- B6 DIVISION
Pany takie łooo lusterkooo będzie pasować do b6? 4F0 857 511 e 4pk- Spoty Holandia i okolice
No to się baw Panie a nie tu po forum hasasz. Bujaj kopyta. Ps. Słyszałem że teraz tam jest speLuna.- Spoty Holandia i okolice
No trafiłeś perfekt. Qwa 3 piwo w łóżku już łoję i dalej nic. Chyba dzisiaj mnie nie sieknie trzeba będzie iść spać na trzeźwiaka a wcześniej piwo, wóda jeden smak, drugi smak bez zapojki bo tylko 36 %, piwo, driny w Bull Dogu, zaś piwo po drodze i mało. W domu dalej dopijam ale nie idzie. Jest dzień na picie dziś. Szkoda ż enie jest tak zawsze hehehe- Spoty Holandia i okolice
O kierwa nawet taką samą i też srebrną BMW dzisiaj się woziliśmy a kumpela której jest to BMW też ma złotą rybkę hahahahaha- Spoty Holandia i okolice
W amsti było grubo, dużo koncertów m.in Mr Polska super grał a ostatecznie wylondowaliśmy w Bull Dogu, super pub klimat super, pełen pozytyw. Napewno tam jeszcze zawitamy nie raz z ekipą. :-D- B6 DIVISION
Właśnie wróciłem z Amsterdamu z dnia króla i dopijam piwkiem w łóżku. Ale ludzi co nie miara, klimat fajny a ludzie pełni pozytywu. :-D. Tylko jedni polacy robili trzode w pociągu. Wstyd tylko za rodaków że nie umia się kulturalnie i przyjaźnie zachować. :-/- Spoty Holandia i okolice
No można coś skołować. Ja właśnie wróciłem z Amsti z dnia króla. Mało i dopijam piwkiem w łóżku :-D- B6 DIVISION
ekipa. Kierwa 12h w pracy- B6 DIVISION
Ktoś się wybiera w tym roku: | Raceism Blog- B6 DIVISION
Ja też pokręciłbym auto w dół ale takie to życie złe. I nie da rady. A do DIV może w nast roku się zgłoszę jak bedzie z czym hahaha- B6 DIVISION
A tak wogóle to jak tu się ożywiło. Święta minęły i ludzie wrócili. - B6 DIVISION