Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co mam popijać kompotem obiad?
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie to Kudelstaart. 25 km od ciebie. A do Amsti mam 20 do samego centrum. Autobus co 20 min pod domem lata hehe. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Grolsch mój ulubiony tu w NL. A z pogodą to ostatnio lipa ma lać kilka dni. Na dzień króla to była pogoda dobra. Byłem w Amsti było dobrze
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O Daniel moje strony dawaj znac
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko. Panowie pomoże ktoś? Coś zwraca waszą uwagę w tym egzemplarzu: Audi, A4, Avant 1.8 Turbo Pro Line / S-LINE auto te koop - AutoScout24
  6. Miazga Kolor piękny. Widzę że lubisz Koronę we Wro Na urlopie jak jestem często bywam tam w kinie może kiedyś zobaczę na żywca RS
  7. No drogi spoko ale do nich za dużo progów zwalniających i podniesionych skrzyżowań W czerwcu jest plan wrzucić hebelki z s4 w końcu, zamontować chociaż bns (wszystko jest już prócz radia ale to nie problem, kupi się ) bo chcę poświęcić kaskę bardziej na softa niż na rns-e teraz
  8. Panowie jaki rozmiar mają te największe śruby torx? Wie ktoś może?
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierwa człowiek dopiero siadł ledwo się ogarnął a dzwonili czy przyjdę do roboty od 18 do 20/21 Ehh trzeba szybko forum przewertować i heja
  10. Kumpel miał podobną sytuacje ale z inną częścią i co? Nic gościowi nie zrobili a frajer dalej pewnie kradnie.
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie o to jest. To co by trzeba porezać z tym? Dużo zachodu czy poszukać lepiej z b6?
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany takie łooo lusterkooo będzie pasować do b6? 4F0 857 511 e 4pk
  14. No to się baw Panie a nie tu po forum hasasz. Bujaj kopyta. Ps. Słyszałem że teraz tam jest speLuna.
  15. No trafiłeś perfekt. Qwa 3 piwo w łóżku już łoję i dalej nic. Chyba dzisiaj mnie nie sieknie trzeba będzie iść spać na trzeźwiaka a wcześniej piwo, wóda jeden smak, drugi smak bez zapojki bo tylko 36 %, piwo, driny w Bull Dogu, zaś piwo po drodze i mało. W domu dalej dopijam ale nie idzie. Jest dzień na picie dziś. Szkoda ż enie jest tak zawsze hehehe
  16. O kierwa nawet taką samą i też srebrną BMW dzisiaj się woziliśmy a kumpela której jest to BMW też ma złotą rybkę hahahahaha
  17. W amsti było grubo, dużo koncertów m.in Mr Polska super grał a ostatecznie wylondowaliśmy w Bull Dogu, super pub klimat super, pełen pozytyw. Napewno tam jeszcze zawitamy nie raz z ekipą. :-D
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie wróciłem z Amsterdamu z dnia króla i dopijam piwkiem w łóżku. Ale ludzi co nie miara, klimat fajny a ludzie pełni pozytywu. :-D. Tylko jedni polacy robili trzode w pociągu. Wstyd tylko za rodaków że nie umia się kulturalnie i przyjaźnie zachować. :-/
  19. No można coś skołować. Ja właśnie wróciłem z Amsti z dnia króla. Mało i dopijam piwkiem w łóżku :-D
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ekipa. Kierwa 12h w pracy
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś się wybiera w tym roku: | Raceism Blog
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też pokręciłbym auto w dół ale takie to życie złe. I nie da rady. A do DIV może w nast roku się zgłoszę jak bedzie z czym hahaha
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A tak wogóle to jak tu się ożywiło. Święta minęły i ludzie wrócili.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.