Treść opublikowana przez nastradamus
-
Błąd 00532 - Supply Voltage B+ co może być jego przyczyną...?
Witam Sporadycznie wyskakuje mi ten błąd, czym może byc on spowodowany? doczytałem że może być spowodowany brakiem masy, lub słabym akumlatorem. Akumlator mam nowy ori, i nigdy nie miałem problemu z rozruchem, a masę sprawdzałem i jest ok. Parę razy w okolicach kierownicy coś zrobiło bzzz tak jak by coś zaiskrzyło, może to tam jest przyczyna? co to może być? pozdrawiam
-
Szarpie skrzynia biegów, autem
Witam, miałem identyczny przypadek, obstawiałem kończącą się dwumasę tym bardziej że samochód ma na liczniku 190000 (hehe było by miło ) ostatnio zdemontowałem egr'a i go wyczyściłem - był mega zawalony syfem i o dziwo po tym zabiegu samochód przestał szarpać (wibrować) przy ruszaniu z 1edynki na ciepłym silniku, i teraz moje pytanie czy to było to? czy czysty przypadek, że chwilowo się uspokoiło... proponuję wyczyść egr i zobaczymy co będzie... pozdrawiam
-
Przerywa przy dodawaniu gazu!!!
Trzeba VAGować i zobaczyć czy jakieś błędy nie wywaliło, no i logi by się przydało zrobić, wtedy będziesz miał ogólną diagnostykę silnika, a wyniki podpowiedzą czy to pompki, czy turbo czy inne licho...
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
No dobrze Panowie, ale czy te gotowe ledy z allegro nie świecą za mocno? chodzi mi, czy cały tył samochodu nie świeci jak choinka w porównaniu do ori oświetlenia lub rezaniu. Mógłby ktoś wrzucić fotkę
-
[B6 AVJ] Moja Oliwka
Ładna furka, kolorek nietypowy, jednak gwincik i mega fela dużo daje wizualnie... Prosimy więcej fotek
-
Mrugające światła xenon
migotanie żarników ma negatywny wpływ na przetwornice, ja bym nie ryzykował...
-
Wskazania temperatury cieczy.
Panowie, ja bym się nie bawił wymienił bym czujnik i termostat, i musi być git! ja tak zrobiłem i mam spokój. można wcześniej zapuścić test zegarów w vagu by wyeliminować awarię wskazówki
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
taaa, widziałem wczoraj reportarz w superwizjerze na tvn'ie, niestety interes kwitnie, ze względu na naiwność kupujących... Nie wiedziełem, że na oszukanie vin'a jest taki prosty sposób...
-
Jakie łożysko do audi a4 b6 ? Czy wystepuje z piastą ? co sadzicie o firmie SFEC ?
w takiej cenie kupisz jak masz znajomego mechanika lub sprzedawcę w sklepie jak chciałem kupić to krzyknęli 320zł za skf, 290 za fag po znajomościach skf 180zł-190zł Dokładnie. Załatwiałem przez Kumpla, który ma Znajomego w motoryzacyjnym, generalnie tak czy siak jak dla mnie cena szok... :/
-
Problem z tylnymi zamkami - błąd w Vag - co to może być?
aha, czyli generalnie trzeba dłubać drzwi... ;(, zanim wyjmę zamki (a z tego co wyczytałem to grubsza sprawa) to sprawdzę jeszcze wiązki i wtyczki przy zamkach. dzięki, pozdrawiam
-
Jakie łożysko do audi a4 b6 ? Czy wystepuje z piastą ? co sadzicie o firmie SFEC ?
Sorki pomyłka..., chodziło mi o mocowanie do zwrotnicy pozdrawiam
-
Jakie łożysko do audi a4 b6 ? Czy wystepuje z piastą ? co sadzicie o firmie SFEC ?
Hej, proponuję kupić SKF'y, mnie kosztowały 175zł sztuka (za przód) (z piastą) VKBA3536 po wymianie na nie zapanowała piękna cisza, i zapomniałem co to szum no i nic nie trzeba prasować, wystarczy stare wybić (przeważnie są zapieczone ale od czego jest młotek ) i nowe wkręcić http://images41.fotosik.pl/1456/c5bddb378aab9361.jpg
-
Problem z tylnymi zamkami - błąd w Vag - co to może być?
Witam Regularnie wyskakuje mi błąd tylnych zamków w Vag, co to może być? Pytam bo generalnie wszystko działa tzn otwierają się, zamykają, lampki świecą... nie wiem co to może być. Może jakąś adaptację trzeba zrobić? http://images38.fotosik.pl/1499/75673b91d7cfcebbgen.jpg proszę o pomoc pozdrawiam Adam
-
Teraz w modzie są 32"... :D
http://www.youtube.com/watch?v=gOlYtLezDlc
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
http://allegro.pl/zarowki-philips-h6w-blue-vision-postojowki-i2260249933.html Witam, a ma ktoś zamontowane może te żarówki u siebie? barwa odróżnia się od ori xenonów?
-
Złe wskazania prędkościomierza... pomocy :(
Robiłem adaptację ponieważ odblokowywałem zegary na pełnego fis'a (po montażu manetki fis) i od tamtej pory miałem złe wskazania więc przeprowadziłem ją jeszcze raz na spokojnie, i teraz jest wszystko ok..., nie wiem czemu coś się pokiełbasiło, przeprowadziłem też testy zegarów w vagu 4.9 i wskazówki były pionowo. może przeprowadź testy zegarów w vagu (jeśli jest taka możliwość w b5) i zobacz czy skazówki nie przekłamują - wszystkie powinny stać pionowo...
-
Złe wskazania prędkościomierza... pomocy :(
Witam. Problem rozwiązany. Pomogła ponowna adaptacja na kanale 19 w instruments 17 i chwilowo wszystkie wskazania są ok.
-
Złe wskazania prędkościomierza... pomocy :(
Jakieś pomysły...?
-
Złe wskazania prędkościomierza... pomocy :(
Witam Dzisiaj zauważyłem, że prędkościomierz zaczął oszukiwać tzn zawyżać prędkość o około 20km/h reszta wydaje mi się, że jest bez zmian włącznie ze wskazaniami fis'a... Co się mogło sknocić? może jest możliwość resetu vagiem czy cuś? jakiś czas temu robiłem adaptację samozamykania zamka powyżej 15km/h i zmianę manetki i adaptację fis'a na pełny komputer... kół też nie zmieniałem pomóżcie Adam
-
Nowa mapa
jeździ to jeździ, ja bym nie dłubał
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
nikt nie pomoże?
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
poprawione
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Witam To moje pierwsze logi, proszę o wyrozumiałość jak coś jest nie tak Auto lubi złapać pojedyńczego porannego notlaufa, jedyny błąd który się pojawia się po notlaufie to 17965, proszę o analizę czy turbo jest do czyszczenia, i czy generalnie wszystko jest ok starałem się zrobić wszystko tak jak jest w FAQ'u EGR był niedawno czyszczony Statyczne: 000 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77763.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77758.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77757.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77755.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77760.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77756.html 014 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77761.html 018 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77759.html 023 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77762.html Basic Setings: 003 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77765.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77764.html Dynamiczne: 001 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77771.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77768.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77769.html 008 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77766.html 010 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77770.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/nastradamus_77767.html zgubiłem conajmniej dwa logi, ale może z tego co jest uda się Wam coś odczytać jeśli coś jest nie tak to proszę o instrukcję co poprawić pozdrawiam Adam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Witam Klubowiczów Mieszkam od niedawna w Mysiadle, szukam w tym rejonie jakiegoś speca, warsztatu, który by mi pomógł w problemie z turbiną... Regularnie turbo łapie pojedyńczego notlaufa (błąd 17965) wymaga diagnozy, i po zasięgnięciu wiedzy z forum obstawiam, że czyszczenia, prosił bym o pomoc i jakieś namiary... pozdrawiam Adam
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
Czyli jednak moje spalanie 11l/100 czytając wasze wypowiedzi to nic nadzwyczajnego, bałem się że coś jest uwalone, a po prostu one tak mają. MASAKRA Trasę w wawce pokonuję w regularnych korkach, praktycznie 90% drogi (w godzinach szczytu) a moja Venciorka 1.9 tdi chłeptała 8l, jednak 3l różnicy to dużo