Treść opublikowana przez nastradamus
-
Twardy pedał hamulca, śpiące turbo, szarpanie przy gaszeniu
Oki A wiecie ile metrów tego przewodu podciśnieniowego trzeba kupić by starczyło na tą plątaninę pod maską? to bym profilaktycznie wszystko wymienił bo ogólnie przewody te lata świetności mają za sobą
-
Twardy pedał hamulca, śpiące turbo, szarpanie przy gaszeniu
Panowie dzięki za info, tylko mi chodziło że jak zatykam króciec wylotowy vacupompy to po wyłączeniu motorowni czuję pod palcem że podciśnienie znika tak że nie zasysa już palca, czy to normalne zjawisko czy pompa jest nieszczelna?
-
Twardy pedał hamulca, śpiące turbo, szarpanie przy gaszeniu
Witam Sprawdziłem vacu pompę standardowo króciec wylotowy był luźny zaklepałem go trochę i obleciałem klejem na wężyk dodatkowo założyłem trytkę, wygląda na to że pomogło Mam tylko pytanie czy po wyłączeniu motorowni vacu pompa powinna trzymać ciśnienie czy normalnym jest że znika?
-
Twardy pedał hamulca, śpiące turbo, szarpanie przy gaszeniu
Witam Mam problem z moją A, praktycznie z dnia na dzień turbo zaczęło być ospałe budzi się z opóźnieniem i straciło na płynności, potrafi też wywalić notlaufa, zauważyłem dodatkowo że pedał hamulca potrafi robić się za którymś razem twardy tak jak by nie miał wspomagania, i przy gaszeniu silnika mocniej szarpie. Gdzie szukać przyczyny? Czy to coś z podciśnieniem w silniku? Prosił bym od czego zacząć poszukiwania zanim zdecyduję się na serwis. Mogę też wykonać logi, jeśli trzeba podajcie drodzy forumowicze jakie grupy pozdrawiam i proszę o pomoc motor to 1.9 awx
-
Wielkość tarcz tył 245/255?
dzięki za pomoc
-
Wielkość tarcz tył 245/255?
Mam 1KD 1LB nic mi to nie mówi wg kodów...
-
Wielkość tarcz tył 245/255?
Witam Panowie niech ktoś podpowie jakiej mam wielkości tarcze z tyłu (niestety nie mogę zmierzyć na samochodzie) 245/255? zawieszenie seryjne Avant 2002 AWX 1BA czy z wlepy pod kanapą można to odczytać bo mam jej zdjęcie próbowałem coś znaleźć na forum ale się nie udało pozdrawiam
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
nie ma chętnych na nasze pytania
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Panowie proszę o pomoc mam do wymiany czujnik pedału hamulca mój ori z 2002r ma numer 3B0 945 511A 4pin kostka, z jakim numerem mam kupić ori zamiennik bo tych już nie robią?, czy to chodzi o ten: 1K2 945 511RDW ? proszę o info czy ten czujnik pod pedałem hamulca 1K2 945 511RDW pasuję do naszych b6ek? awx 2002r
-
prośba o analiza logów statycznych i dynamicznych - dużo pali
dużo pali, to znaczy ile?
-
Brak sygnału dzwiękowego
nie ma od tego bezpiecznika ponieważ jest on integralną częścią licznika...
-
Problemy z rozruchem w czasie mrozu
sprawdź świece, to że pali się kontrolka nie oznacza że świece sprawne, możesz też podłączyć pod kompa i sprawdzić czy nie ma błędów na vag'u a (np. uszkodzony czujnik temp)
-
Prośba , czy mógł by ktoś zerknąć na logi ??
na pewno kąt synchronizacji do poprawy w grupie 4 powinien być na 0,0, pompki w grupie 13 też mają wysokie korekcje
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
jak ogarniesz problemy z turbem popraw też kąt synchronizacji - tak by był na 0.0
-
Proszę o ocenę logów
strasznie skaczą kąt synchro w tych statycznych... wychyla się nawet do -1.1. Powinien stać w miejscu najlepiej na 0.0, coś jest nie tak z rozrządem - dawno był wymieniany?
-
AVF - do TDI kowych Expertów - zerknąć ogólnie + drgania na wolnych obrotach
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/
-
EGR - prośba o analizę logów
Sprawdzenie stanu pompowtryskiwaczy w silniku TDI
-
Od czego może być ten kluczyk?
dzięki za info
-
Od czego może być ten kluczyk?
no właśnie felgi mam s-liny z podważanymi dekielkami, a zabezpieczeń na kołach też nie mam... myślałem że to może od syrenki ale też nie ma nic takiego na pokładzie
-
Od czego może być ten kluczyk?
Hej miałem go przypiętego przy kluczykach od kiedy kupiłem furmankę i do dzisiaj nie wiem do czego może być?
-
Nie działaja wycieraczki
podłącz pod vag'a i sprawdź jakie błędy wyskoczą, wtedy będzie można trafniej zdiagnozować
-
niedzialajaca klimatyzacja
robiłeś nastawy podstawowe? nigdy nie zaszkodzi...
-
Jaka różnica miedzy przekroczeniem górnego limitu a przekroczona granicą
może po prostu geometria w turbo się przycina? robiłeś pełne logi?
-
Prośba o sugestie przy odczytanych błędach
silnik: uszkodzony czujnik lub jego zasilanie, wymiana jest prosta http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-r4-v6-tdi-lokalizacja-czujnikow-elementow-wykonawczych-32757/ klima: bledy silniczków klap zrób nastawy podstawowe, jak to nie pomoże to potencjometry w silniczkach do czyszczenia lub silniczki do wymiany mk: błędy tylnych drzwi, najczęstsza przypadłość zimne luty w zamkach lub mikrostyki w zamkach do czyszczenia z tym blokowaniem drzwi itp. to kwestia zmiany kodowania w module mk WSZYSTKO CO I JAK ZROBIĆ MASZ NA FORUM! w odpowiednich działach miłej lektury
-
Wyciek dziwny..
norma, egr puszcza oliwę z pod gruchy (są tam takie dwie dziurki) - trzeba wymienić egr lub go zaslepić i będzie git