Treść opublikowana przez nastradamus
-
Lekkie szarpanie przy "końcu sprzęgła"
Poczytaj, wszystko jest na forum mielone na bieżąco...
-
korozja w A4 B6
dokładnie u mnie też zauważyłem te pęcherzyki, ale dopiero jak robiłem hamulce bo normalnie tego nie widać, trzeba nosa przystawić
-
Wymiana na felgi s-line na 17' , 18 ' opinia....
Jeśli masz zawieszenie 1BA moim zdaniem to max 17', a jak masz 1BE lub 1BV to śmiało zakładaj 18' nie będzie wyglądało drabiniasto... No i na 18' trzeba już zdecydowanie omijać dziury i doły...
-
Lekkie szarpanie przy "końcu sprzęgła"
Możliwe że już dwumasa zaczyna się odzywać...
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------
-
Zachowanie skrzyni ZF Tiptronic 5HP19 po remoncie
to może coś doradzi, albo kogoś poleci
-
Zachowanie skrzyni ZF Tiptronic 5HP19 po remoncie
napisz do Bart-S on wszystko ma w jednym palcu
-
Strefa Śmiechu
- Blad CAN
to wywal, i będzie spokój- Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Ja tam wolę zabawki dla dużych chłopców Flight School 101 on Vimeo- [ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Przy tych objawach świece do sprawdzenia nie ma znaczenia kiedy były wymieniane- analiza Logow dynamicznych
jeżeli po ustawieniu rozrządu kąt się będzie rozjeżdżał to przy przebiegu 50tys km rozrządu można się przymierzać do jego wymiany- Zima + ESP/ASR
A ty msz ASR? może samo ESP?- Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Napisałem, że jak złapie bakcyla na początek symulator, ewentualnie helikopter pokojowy - zabawka- Pytanko odnośnie świateł do jazdy dziennej (tryb auto)
vagiem możesz tylko włączyć tzw. tryb skandynawski, wtedy świecą się postojówki... by cieszyć się trybem auto (światła mijania) musisz mieć odpowiedni przełącznik (z auto) mce (wersja high) i lusterko (z czujnikiem zmierzchu) wszystko jest na forum...- Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Tu masz profesjonalne sklepy modelarskie, może coś znajdziesz, jak chcesz by mały złapał bakcyla to nie kupuj zabawek typu syma, tylko coś firmowego, syma to zabawka i tylko zniechęci małego pobawi się trochę zepsuje i wrzuci w kąt ponieważ z prawdziwym lataniem RC ma mało wspólnego, możesz też pomyśleć na początek o zakupie symulatora pod komputer, wtedy nie będzie start materialnych, bo młody się nauczy wszystkiego na kompie StrefaHobby.pl - Samochody, samoloty, helikoptery RC - zdalnie sterowane | Sklep modelarski ALIGN.pl | Oficjalny Dystrybutor Marki ALIGN modelarnia.pl - królestwo modelarzy rc a jak złapie bakcyla to takie cuda się dzieją...- Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:11 ---------- He died happy - YouTube- nie taka barwa w xenonie jakiej bym się spodziewał
żarniki potrzebują czasu by zacząć świecić swoją barwą, moje mają pół roku, i dopiero zacznają mieć ładną niebiesko błękitną poświatę (4300k) też miałem na początku obawy, więc cierpliwości...- Nie działają spryski reflektorów
Rozumiem że płynu jest dużo? Bo jak spadnie na minimum to odłącza spryski lamp by starczyło na szyby- Strefa Śmiechu
- Jaki żarnik do xenona
Hej, żarnik jak się zużywa to zaczyna świecić na fioletowo, przyczyną słabszego świecenia może też być soczewka lub odbłyśnik w lampie, więc najlepiej przełóż żarniki miejscami będzie wiadomo co jest przyczyną, żarniki można kupić za około 150zł szt z pewnego źródła, niestety allegro jest zalane podróbami i trudno coś znaleźć prawego w dżungli ogłoszeń, czasem na forum można dostać w dobrej cenie...- Żółta kontrolka (O) na FIS - problem
Wystarczy koła zdjąć- Dvb-t
Tu masz wszystko o naziemnej, poczytaj... Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce- Poważny problem.
Jeżeli silnik traci moc i przełącza się w tryb awaryjny to znaczy że osprzęt jego nie domaga, prawdopodobnie wina leży po stronie turbiny, lub jej sterowania. Na początek podłącz pod vag'a by sprawdzić jaki błąd się zapisał inaczej to wróżenie... Wszystko znajdziesz na forum w dziale silniki, czy diagnostyka- Prawy stop nie świeci
Miernik w dłoń i sprawdzamy czy napięcie dochodzi... - Blad CAN