Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. Poczytaj, wszystko jest na forum mielone na bieżąco...
  2. dokładnie u mnie też zauważyłem te pęcherzyki, ale dopiero jak robiłem hamulce bo normalnie tego nie widać, trzeba nosa przystawić
  3. Jeśli masz zawieszenie 1BA moim zdaniem to max 17', a jak masz 1BE lub 1BV to śmiało zakładaj 18' nie będzie wyglądało drabiniasto... No i na 18' trzeba już zdecydowanie omijać dziury i doły...
  4. Możliwe że już dwumasa zaczyna się odzywać...
  5. ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------
  6. to może coś doradzi, albo kogoś poleci
  7. napisz do Bart-S on wszystko ma w jednym palcu
  8. to wywal, i będzie spokój
  9. Ja tam wolę zabawki dla dużych chłopców Flight School 101 on Vimeo
  10. Przy tych objawach świece do sprawdzenia nie ma znaczenia kiedy były wymieniane
  11. jeżeli po ustawieniu rozrządu kąt się będzie rozjeżdżał to przy przebiegu 50tys km rozrządu można się przymierzać do jego wymiany
  12. nastradamus odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    A ty msz ASR? może samo ESP?
  13. Napisałem, że jak złapie bakcyla na początek symulator, ewentualnie helikopter pokojowy - zabawka
  14. vagiem możesz tylko włączyć tzw. tryb skandynawski, wtedy świecą się postojówki... by cieszyć się trybem auto (światła mijania) musisz mieć odpowiedni przełącznik (z auto) mce (wersja high) i lusterko (z czujnikiem zmierzchu) wszystko jest na forum...
  15. Tu masz profesjonalne sklepy modelarskie, może coś znajdziesz, jak chcesz by mały złapał bakcyla to nie kupuj zabawek typu syma, tylko coś firmowego, syma to zabawka i tylko zniechęci małego pobawi się trochę zepsuje i wrzuci w kąt ponieważ z prawdziwym lataniem RC ma mało wspólnego, możesz też pomyśleć na początek o zakupie symulatora pod komputer, wtedy nie będzie start materialnych, bo młody się nauczy wszystkiego na kompie StrefaHobby.pl - Samochody, samoloty, helikoptery RC - zdalnie sterowane | Sklep modelarski ALIGN.pl | Oficjalny Dystrybutor Marki ALIGN modelarnia.pl - królestwo modelarzy rc a jak złapie bakcyla to takie cuda się dzieją...
  16. ---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:11 ---------- He died happy - YouTube
  17. żarniki potrzebują czasu by zacząć świecić swoją barwą, moje mają pół roku, i dopiero zacznają mieć ładną niebiesko błękitną poświatę (4300k) też miałem na początku obawy, więc cierpliwości...
  18. Rozumiem że płynu jest dużo? Bo jak spadnie na minimum to odłącza spryski lamp by starczyło na szyby
  19. Hej, żarnik jak się zużywa to zaczyna świecić na fioletowo, przyczyną słabszego świecenia może też być soczewka lub odbłyśnik w lampie, więc najlepiej przełóż żarniki miejscami będzie wiadomo co jest przyczyną, żarniki można kupić za około 150zł szt z pewnego źródła, niestety allegro jest zalane podróbami i trudno coś znaleźć prawego w dżungli ogłoszeń, czasem na forum można dostać w dobrej cenie...
  20. Wystarczy koła zdjąć
  21. nastradamus odpowiedział(a) na Bieniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Tu masz wszystko o naziemnej, poczytaj... Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce
  22. Jeżeli silnik traci moc i przełącza się w tryb awaryjny to znaczy że osprzęt jego nie domaga, prawdopodobnie wina leży po stronie turbiny, lub jej sterowania. Na początek podłącz pod vag'a by sprawdzić jaki błąd się zapisał inaczej to wróżenie... Wszystko znajdziesz na forum w dziale silniki, czy diagnostyka
  23. Miernik w dłoń i sprawdzamy czy napięcie dochodzi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.