Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. zrób fotkę tego czegoś w schowku, zobaczymy ten star trek
  2. BS 003 trzeba wykonywać na ciepłym silniku (90' na blacie) Jaką miałeś temp.?
  3. a na włączonych światłach próbowałeś zapalać? czasem pomaga
  4. Panowie a ori wzmacniacz montowany w bagaźniku b6 obsługiwał jedną szybę czy dwie? Pytam bo planuję montaż ori wzmacniacza. I jak był zasilany bezpośrednio z ori radia czy miał dodatkowe zasilanie? ---------- Post dopisany 26-11-2012 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 19:39 ---------- wyjaśni ktoś?
  5. jak chcesz montować bose to trzeba całą instalację audio w samochodzie przerabiać (kable, kostka, głośniki, sterowanie radia itp) wszystko masz w dziale zrób to sam, poczytaj... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
  6. a patrzyłeś to: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wyeliminowanie-pierdzenia-avancie-sluchaniu-muzyki-116339/
  7. Kabelka oczywiście nie wciskałem w nawiewy bo to by było bez sensu. Prawą ręką upychałem go w tą szczelinę co idzie przewód od czujnika a lewą rękę wcisnąlem między kierownicę a tunel środkowy (oczywiście trzeba zdjąć osłonę pod kierownicą) i wszystko robiłem na czuja, gdzieś z 20min upychałem ten kabelek i myślę że miałem dużego farta że się udało.
  8. Audi Radio Generation II - Ross-Tech Wiki
  9. nie zawsze był montowany przy seryjnym nagłośnieniu nie-bose. Wystarczy zdjąć kratkę i będzie wiadomo czy tam siedzi...
  10. Trochę potrzeba gimnastyki bo jest mało miesjsca na ręce, i głowę (szyba przeszkadza) ale niebo i ziemia w porównaniu z przeciskaniem kabla. Generalnie wsuwa się go na płasko zatrzaskuje pręcikami na widełkach i przykręca na dwie srubki 5min roboty fotka poglądowa:
  11. Hej jestem świeżo po montażu tego głośnika, kupiłem go na allegro za 20zł (wersja z kondziorem z nagłośnienia audi concert, bo bose to inny głośnik i jest zasilany bezpośrednio z piecyka) montuje się go pod kratką i mostkuje z wyjścia radiowego na przednie głośniki (ja mam concertII) i muszę powiedzieć że całkiem fajnie dopełnia nagłośnienie w kabinie, dźwięk jest bardziej przestrzenny więc polecam. Jedyny minus tego moda jest taki że strasznie ciężko przecisnąć kabelki od tego głośnika by znalazły się pod deską w tunelu - trzeba się trochę pogimnastykować... schemat demontażu kratki te głośniczki nie były seryjnie montowane, występowały w lepszych wersjach nagłośnienia nie bose
  12. Hej mi podobnie kiedyś mrugała jedna lampa, działo się to gdy samochód np nurkował ostro w zakręcie lub przyśpieszał - okazało się że to była wina żarnika... najlepiej by było podmienić żarniki na jakieś inne i zobaczyć co się będzie działo... podłączałeś pod vag? może będzie jakiś błąd
  13. Wydaje mi się, że coś jest nie halo z pedałem gazu, jeśli chodzi o kontrolkę abs i esp to standardowo się zapalają gdy jest uwalony czujnik na którymś z pedałów (np gazu) a błąd tyczący się czujnika g85 to norma po odłączeniu aku...
  14. ten mercedes miażdży wyglądem i ceną... :facepalm:
  15. podłączam się pod pytanie w kwesti 4latki
  16. podłącz pod vag - on ci prawdę powie... albo są błędy, albo trzeba zrobić nastawy podstawowe
  17. ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------
  18. a próbowałeś robić test zegarów w vag'u? chodzi mi o samo zachowanie wskazówki? może tam jest przyczyna, a jak nie to może pływak
  19. Musisz podpiąc pod vag, przyuczyć panel vinu, zrobić nastawy podstawowe, inaczej się nie da... Wszystko jest forum
  20. jeśli chodzi o ten mały trójkącik gumowy to jest to integralna część lampy, i nie jest sprzedawane osobno...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.