Treść opublikowana przez nastradamus
-
Proszę o ocenę logów
strasznie się rozjeżdża ten rozrząd w dynamicznych (synchro angle) dawno był wymieniany?
-
Proszę o ocenę logów
do poprawy też kąt synchro, i silnik trochę nie dogrzany jeśli robiłeś logi na temp. roboczej (termostat, czujnik)
-
Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM 2002 S-Line AVF Jaki rozmiar badź nr czesci łożysko przód?
kup skf'a na przód jest w komplecie razem z piastą, wymiana szybko idzie, po co kombinować i bawić się w wyciskarki a dużo nie zaoszczędzisz...
-
Kontrolka niskiego poziomu oleju
pewnie po tym zabiegu po 100km znowu się zapala?
-
Brak informacji o stacji lub CD na FIS
trzeba can'y z radia do fisa podłączyć (dwa kabelki can-h i can-l) i ustawić odpowiednie kodowanie - musi działać
-
Grupowy Chip Tuning w ECU Projekt
awx, avf jaki PD mają według ich cennika? edc15, 16?
-
Jaja po odgrzybianiu.
może kokpit był ruszany, i kanały nie są szczelne, czy poskładane jak należy?
-
Przedni prawy słupek A4 B6 AVANT
tak pod akumlatorem są odpływy, wyjmij podszybie, aku i wszystko tam wyczyść
-
Tylny lewy reflektor audi b6 avant
w avancie na pewno jest to zespolone z lampą
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
moim zdaniem powodów może być wiele... jakość paliwa (mi np. na zimowym już drugi rok z rzędu się zapieka, na letnim po przedmuchaniu brak problemu), emerycki styl jazdy, krótkie odcinki do pokonania (niedogrzany silnik)...
-
A4 B6 - Problem z lewym przednim kierunkiem
jak by coś nie kontaktowało... zmień profilaktycznie żarówkę i podoginaj nóżki w oprawce, sprawdź też kostki... chyba że mce siada a vag pokazuje jakieś błędy?
-
Wycieraczki podnoszą się
jak dobrze pamiętam w temacie o naprawie zatartych wycieraczek było na ten temat, kwestia regulacji mechanizmu...
-
Xenony
przełóż żarniki miejscami, jeśli druga lampa zacznie się wyłączać wtedy będzie wiadomo że to wina żarnika, jeśli nie to znaczy że coś jest nie tak z przetwornicą lub okablowaniem pierwszej lampy u mnie xenony bardzo delikatnie mrugają gdy depnę mocno w hamulec i załączy się abs, spotkałem się już z kilkoma takimi przypadkami i myślę że to taki ich urok... co do wyłączania się ksenonu, miałem kiedyś przypadek że jak wchodziłem ostro w zakręt w prawo to lewy ksenon wyłączał się i włączał tak jak by ktoś bawił się włącznikiem świateł, myślałem że coś nie kontakci - okazało się że to wina zarnika...
-
1.9 tdi, 105 BXE, wpadanie w tryb awaryjny, dziwne objawy
jeżeli silnik w nastawach podstawowych egr'a niemiał temperatury roboczej (90') to może gasnąć jeżeli miał to coś jest nie tak...
-
Klapka podłokietnika
da się rozebrać, z tego co pamiętam wszystko jest w temacie: naprawa ułamanego zatrzasku...
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.588458114520576.1073741860.180693945296997&type=1
-
podnieść auto
masz zawieszenie 1BE czyli fabrycznie obniżone o 20mm, wystarczy włożyć 1BA czyli fabrycznie standardowe (amortyzatory + sprężyny) powinieneś bez problemu takie znaleźć ponieważ wszyscy przechodzą na obniżone więc się standardowych wyzbywają... tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant-195243/ Zawieszenie
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
jak zmieniałeś żarniki miejscami i nie pomogło to zmień przetwornice miejscami jeżeli to nie wyjaśni sprawy to weź lusterko stomatologiczne (lub coś tego rodzaju) i zajrzyj do lampy na odbłyśniki czy nie są wypalone i obejrzyj stan soczewek. temat wyczerpany
-
[1.9 TDI PD] Nowy rdzeń fabryczny czy regeneracja turbiny w zakładzie?
pere112 robiłeś jakieś fotki w czasie składania? ciekaw jestem jak to wszystko ci się złożyło i spasowało... jak tak to zapodaj
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
lol jak tak dalej pójdzie to pęknie 200.000zł... na wośp'ie nikt by tyle nie dał
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
stawiam że pęknie 100.000zł
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Panowie tak na marginesie mam do sprzedania swojego podświetlanego Timexa z 2005r, założony kilka razy na oficjalne okazje... zegarek jak nowy, cena 150zł, chętnych proszę o info na PW
-
Dziura w IC?
w kompie pewnie zapisał się jakiś błąd, ale to nie przeszkadza w dalszej jeździe, a co do kabla to poczytaj forum i naucz się bo to podstawa do diagnozy naszych CCCO
-
Biały dym z rur przy dodawaniu gazu
jak turbo puszcza olej to ląduje w rurze wydechowej i wtedy mamy jasny dymek...
- Dziura w IC?