Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. strasznie się rozjeżdża ten rozrząd w dynamicznych (synchro angle) dawno był wymieniany?
  2. do poprawy też kąt synchro, i silnik trochę nie dogrzany jeśli robiłeś logi na temp. roboczej (termostat, czujnik)
  3. kup skf'a na przód jest w komplecie razem z piastą, wymiana szybko idzie, po co kombinować i bawić się w wyciskarki a dużo nie zaoszczędzisz...
  4. pewnie po tym zabiegu po 100km znowu się zapala?
  5. trzeba can'y z radia do fisa podłączyć (dwa kabelki can-h i can-l) i ustawić odpowiednie kodowanie - musi działać
  6. awx, avf jaki PD mają według ich cennika? edc15, 16?
  7. może kokpit był ruszany, i kanały nie są szczelne, czy poskładane jak należy?
  8. tak pod akumlatorem są odpływy, wyjmij podszybie, aku i wszystko tam wyczyść
  9. w avancie na pewno jest to zespolone z lampą
  10. moim zdaniem powodów może być wiele... jakość paliwa (mi np. na zimowym już drugi rok z rzędu się zapieka, na letnim po przedmuchaniu brak problemu), emerycki styl jazdy, krótkie odcinki do pokonania (niedogrzany silnik)...
  11. jak by coś nie kontaktowało... zmień profilaktycznie żarówkę i podoginaj nóżki w oprawce, sprawdź też kostki... chyba że mce siada a vag pokazuje jakieś błędy?
  12. jak dobrze pamiętam w temacie o naprawie zatartych wycieraczek było na ten temat, kwestia regulacji mechanizmu...
  13. przełóż żarniki miejscami, jeśli druga lampa zacznie się wyłączać wtedy będzie wiadomo że to wina żarnika, jeśli nie to znaczy że coś jest nie tak z przetwornicą lub okablowaniem pierwszej lampy u mnie xenony bardzo delikatnie mrugają gdy depnę mocno w hamulec i załączy się abs, spotkałem się już z kilkoma takimi przypadkami i myślę że to taki ich urok... co do wyłączania się ksenonu, miałem kiedyś przypadek że jak wchodziłem ostro w zakręt w prawo to lewy ksenon wyłączał się i włączał tak jak by ktoś bawił się włącznikiem świateł, myślałem że coś nie kontakci - okazało się że to wina zarnika...
  14. jeżeli silnik w nastawach podstawowych egr'a niemiał temperatury roboczej (90') to może gasnąć jeżeli miał to coś jest nie tak...
  15. da się rozebrać, z tego co pamiętam wszystko jest w temacie: naprawa ułamanego zatrzasku...
  16. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.588458114520576.1073741860.180693945296997&type=1
  17. masz zawieszenie 1BE czyli fabrycznie obniżone o 20mm, wystarczy włożyć 1BA czyli fabrycznie standardowe (amortyzatory + sprężyny) powinieneś bez problemu takie znaleźć ponieważ wszyscy przechodzą na obniżone więc się standardowych wyzbywają... tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant-195243/ Zawieszenie
  18. jak zmieniałeś żarniki miejscami i nie pomogło to zmień przetwornice miejscami jeżeli to nie wyjaśni sprawy to weź lusterko stomatologiczne (lub coś tego rodzaju) i zajrzyj do lampy na odbłyśniki czy nie są wypalone i obejrzyj stan soczewek. temat wyczerpany
  19. pere112 robiłeś jakieś fotki w czasie składania? ciekaw jestem jak to wszystko ci się złożyło i spasowało... jak tak to zapodaj
  20. lol jak tak dalej pójdzie to pęknie 200.000zł... na wośp'ie nikt by tyle nie dał
  21. stawiam że pęknie 100.000zł
  22. Panowie tak na marginesie mam do sprzedania swojego podświetlanego Timexa z 2005r, założony kilka razy na oficjalne okazje... zegarek jak nowy, cena 150zł, chętnych proszę o info na PW
  23. nastradamus odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    w kompie pewnie zapisał się jakiś błąd, ale to nie przeszkadza w dalszej jeździe, a co do kabla to poczytaj forum i naucz się bo to podstawa do diagnozy naszych CCCO
  24. jak turbo puszcza olej to ląduje w rurze wydechowej i wtedy mamy jasny dymek...
  25. nastradamus odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    IC kaput

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.