Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. Kolego zrób pełne logi, wtedy będzie wiadomo... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  2. dokładnie, tylko bardzo małe ruchy igłą i będzie git
  3. G004000M2 płyn - Szukaj w Google
  4. no to trzeba lampę wyjąć i zajrzeć do niej, albo coś wyskoczyło, albo jest połamane
  5. wszystko znajdziesz na forum począwszy jak ustawić ręcznie (czyli która śróba co reguluje w lampie) i programowo przy użytku vaga. Wsio I używaj
  6. no to gdzieś prąd ucieka, może aku jest stare? prąd trzyma, ale kopa już nie ma
  7. nastradamus odpowiedział(a) na mateusz16 temat w 1.9TDI
    esp się wyłącza, czyli generalnie jakaś awaria układu hamulcowego, należało by podpiąć pod vag'a i sprawdzić błędy...
  8. a spróbuj odpalić na włączonych światłach czasem pomaga
  9. może nagraj ten dźwięk i zamieść na forum, wtedy będzie łatwiej zdiagnozować...
  10. pewnie się dławił w tym momencie co powinien na spalinach pracować, a potem już normalnie, niech się może ktoś wypowie
  11. czyli jak włączyłeś próbę to silnik zaczął klekotać kupa białego dymu z rury i prawie zgasł? miałem podobnie kiedyś przy logowaniu, ciekawe co to? może egr siada?
  12. jeśli masz fabrycznie zamontowane radio, czyli jest podłączone po can'ie do zegarów to jak wyjmiesz akumlator to nic się nie stanie, ponieważ radio pobierze kod z zegarów, gorzej jak odłączysz radio od zegarów, wtedy się upomni o kod.
  13. Kolego miałem ten sam dylemat co ty, około pół roku temu zmieniłem na ori żarniki 4300k i jak je założyłem to się załamałem, świeciły blado jak zwykłe żarówki, miałem podejrzenia że srtare żarniki miały 6000k, a te to jakaś lewizna, teraz jestem zadowolony żarniki się rozświeciły i dają fajne lekko niebieskie światło, więc cierpliwości...
  14. no to może przy tym twoim rezaniu jakieś zwarcia robisz Kolego? Sprawdź też bezpieczniki...
  15. no to sprawdź czy wszystkie wtyczki są podłączone z tyłu do panela klimatronika, moźe któraś się wypieła, albo przypadekżęprzestało działać po wypięciu radia
  16. ogrzewanie szyby jest sterowane z panela klimatronika, radio nie ma nic do tego
  17. trzeba zanieść do magika, i on kod wyciągnie... koszt około 50-100zł
  18. jeżeli masz manetkę do fisa, a na zegarach nic się nie przełącza trzeba zakodować vagiem manetkę, i odblokować fis'a - wszystko jest na forum wystarczy chyba, że coś uwalone wtedy powinno pokazać błędy w vag... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/
  19. jaki stan opon? wszystkie takie same? jak zbieżność? jaki stan zawieszenia, amortyzatorów? ma to wszystko znaczenie...
  20. Obiecana fotka, ciężko uchwycić efekt aparatem w ciemnościach, ale moim zdaniem te ledy naprawdę ładnie świecą, około 30-40% dają mocniejsze światło niż zwykła żarówka, jak z żywotnością to czas pokaże, więc na tą chwilę polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.