Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. Prawdziwy samiec alfa, by bić rekordy nie potrzebuje nowych technologii, sztabu ekspertów z Bóg raczy wiedzieć jakiego NASA czy innego Red Bulla. Prawdziwy samiec alfa siedzi na koniu bądź dosiada żurawia i wznosi się ponad przeciętność. Dowód - ot towarzysz Владимир Владимирович Путин.
  2. Już wszystko wiem, dziękuję Panowie za odpowiedzi
  3. Hej Szukałem na forum ale pełnej info nie znalazłem... Panowie, jak działa ten czujnik poziomu oleju montowany w naszych klekotach od spodu miski? Byłem ostatnio na wymianie oleju, i gdy spuścili olej postanowiłem sprawdzić czy będzie jakieś info na fisie po przekręceniu stacyjki nic nowego się nie pokazało tylko info OK... i teraz moje pytania: czy to oznacza, że czujnik nie działa? czy on jakoś inaczej mierzy? Jak go sprawdzić czy jest sprawny (nie kupując drugiego) kiedy on sprawdza poziom olej przed rozruchem, czy także w trakcie pracy silnika? Czy on zgłasza błędy do Vag, bo w vagu brak jakichkolwiek błędów... ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 13:39 ---------- up
  4. zacznij używać szukajki...
  5. BRAVO :brawo: jakie koszta?, jeśli to nie tajemnica
  6. ta fura, jej foty i opis wyleczyły mnie z porannego kaca generalnie miazga :gicior:
  7. zrób kpl logów wtedy będzie wiadomo co tam się dzieje... jak Kolega śmiga po autostradach to nie obstawiam zapieczonego turbo, turbo się regeneruje gdy puszcza olej tu masz wszystko co i jak: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  8. miłego czytania http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
  9. przyczyną może być dwumasa w sprzęgle, jak się rozgrzeje po dłuższej podróży może powodować wibracje, przy zimnym nie (krótkie odcinki)
  10. Hej, ja użyłem pinów modelarskich, które wykorzystuje się w serwomechanizmach do modeli, groszowa sprawa, a pasują bardzo dobrze np tu: Wtyk serwomechanizmu | Akcesoria \ Kable, wtyczki i akcesoria | Sklep modelarski
  11. Mario, te ledy to sam upychałeś w te kratki? czy kupowałeś gotowca z kratkami z allegro? jak możesz to zapodaj linka.
  12. jeśli dobrze pamiętam to panele z b7 mają 16' w b6 18'. Nie da się przekodować. Możesz założyć panel od b7 ale musisz założyć opornik by tylna szyba grzała... (info na forum)
  13. pewnie to przypadek, że akurat poi tankowaniu, generalnie coś niedomaga w aucie, zrób pełną diagnozę silnika vag'iem i zrób logi, zobaczy się co wyjdzie... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  14. no i ze 2 kilmoetry kabli by było wszystko tak jak trzeba
  15. a Ja bym zrobił pełne logi, przede wszystkim dynamiczne wtedy będzie więcej wiadomo
  16. a może to nie turbo? zrób logi, będziesz wiedział na 100% http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  17. nastradamus odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    czyli żeby wymienić soczewkę z odbłyśnikiem w b6 ori xenon na taką samą to nie trzeba lampy rozklejać - wszystko da się zrobić od strony klapek?
  18. hej, musisz zroić logi, inaczej to wróżenie z fusów, one prawdę ci powiedzą... mogą to też być zapieczone łopatki w turbinie ale nie obstawiam tego bo jeździsz dynamicznie. Musisz kupić baterię do laptopa, albo samochodową przetwornicę napięcia na 220v (taką podłączaną pod zapalniczkę)
  19. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przerabianie-lamp-b6-bixenon-soczewki-ledy-roznosci-lamp-241156/
  20. może MCE siada... hidów nie montowałeś?
  21. oczywiście, że tak, są też ori odtwarzacze obsługujące mp3
  22. zmieniarka poprostu nie czyta plików mp3, dlatego widzi tylko jeden track, musisz kupić sobie emulator zmieniarki mp3 podpinany zamiast zmieniarki pod fabryczne radio... wszystko jest na forum!
  23. zrób logi tak jak kolega pisze, to będzie wiadomo, czy pompki są ok, a te delikatne trzęsienie po rozruchu to norma. może to też być egr gdy się załącza na spaliny
  24. było gdzieś na forum... z tego co pamiętam to czyszczenie mechaniczne jest skuteczne...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.