Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. na zimę tylko 4 zimówki jak jest na pokładzie ESP a tym bardziej Q
  2. padł wyświetlacz, są magicy którzy je wymieniają, lub trzeba kupić nowe zegary i je zaprogramować
  3. zaślepienie egr'a powoduje trochę dłuższe nagrzewanie się silnika, ponieważ nie pracuje on na spalinach które go dodatkwo rozgrzewają, jeżeli auto powyżej 10km złapie już 90' i trzyma je cały czas to raczej jest wszystko ok
  4. zdrówko
  5. Hej, ja ostatnio linię k z radia przeciągnąłem bezpośrednio do złącza obd (w osłonie pod kierownicą), po prostu wcisnąłem przewód do gniazda z tyłu i wszystko hula jak trzeba, i łączy się ze wszystkimi modułami... trochę nie ze sztuką ale działa
  6. jak możesz to zrób fotkę bez kratki, i podaj link do aukcji, to te rs?
  7. dziwna sprawa z tymi poskręcanymi kabelkami od cana, nie kumam tego, podłączyłem ostatnio u siebie sygnał do concertaII za pomocą cienkiego przewodu głośnikowego dwużyłowego i wszystko na tą chwilę działa, przypadek?
  8. Podłącz pod Vag sprawdź obroty, i synchronizację, norma jest do +/- 3 ale najlepiej jest gdy jest 0, samemu można ją ustwić, banalnie proste, diy jest na forum, warto też sprawdzić synchronizację w logach dynamicznych (będzie wiadomo czy rozrząd kupy się trzyma) a co do tego telepania i kopcenia przez 5 sekund to urok tych silników przy tej temp zewnętrznej...
  9. czy ja wiem, zwykłe ledy z allegro, i moim zdaniem zamontowane w złym miejscu kratki, ja by było niżej by się lepiej licowało z halogenami...
  10. dlatego niech Kolega zacznie od zerowych kosztów czyli pełnej diagnostyki silnika!
  11. no dobrze ale po co robisz te logi? nowy furacz? ciekawość? czy coś się dzieje? a jak tak to jakie objawy?
  12. Hej, a ja dzisiaj zamówiłem te: Żarówka Led Boczna 3xSMD W5W T10 CAN-BUS Kolor:Biały www.sklepledowy.pl do podświetlania przestrzeni nóg w drzwiach, wyglądają solidnie z opisu, i mają 3 diody, jak dotrą i zamontuję to cyknę fotkę...
  13. ja bym szukał dalej
  14. TAK, avant jest cięższy o około ~50kg
  15. Może być wiele przyczyn, poduchy, dwumasa, pompki.... zacznij od diagnostyki elektronicznej, wtedy się wyeliminuje silnik i jego osprzęt... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  16. hehe mały rezacz...
  17. ten gadget przypomina mi czasy świecących antenek na dachu, neonów pod samochodem i migających ramek wokół radia pod rytm muzyki... więc zdecydowanie
  18. Panowie nie wiedziałem, że aż tak to skomplikowane, myślałem że po prostu nie mając przełącznika można to zrobić za pomocą vag'a na zasadzie on off, już trochę rezałem w aucie manetkę, klimatronik, fis'a i wszystko jest git, myślałem że z tym też dam sobie radę... dzięki za rozjaśnienie tematu
  19. tylko kolor i materiał swing jest takim cholerstwem, że wystarczy uchylić szybę w desczowe dni by nakapało kilka kropel na tapicerkę po których zostają plamy, a jaka kolwiek próba zaprania tego pogarsza sprawę zostaje tylko pranie odkurzaczem... twist też jest taki?
  20. a co z tym securityacess? można do niego wejść? za bardzo nie mam czasu kompletować podzespoły i rezać przełącznik, a może ktoś z wawy lub piaseczna ma mocniejszy kabelek by mi chwilowo poduchę wyłączyć? (za dobrego browara )
  21. Panowie, chcę mojego 3 miesięcznego Małolata wozić z przodu i potrzebuję wyłączyć Airbaga pasażera Vagiem (ponieważ nie mam magicznego wyłącznika do tego) z tego co znalazłem to robi się tak: Adaptowanie sterownika poduszek - wyłączenie/włączenie poduszki pasażera Wybierz 15 (Airbags) Adaptacja sterownika - Funkcja 10 Wskazówka: W zależności od modelu, nie wszystkie kanały mogą być dostępne W kanale 01 należu wpisać odpowiednią liczbę: 0 - Poduszka pasażera kierowcy aktywna 1 - Poduszka pasażera kierowcy nieaktywna no i mój problem jest taki, że nie mogę wejść w adaptację w ogóle nie jest podświetlona, ale mogę wejść w securityacess i wpisać kod? moje pytanie czy trzeba wpisać jakiś kod by np uaktywniła się adaptacja? czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego? Może kabelek mam za słaby (mam ten najtańszy niebieski z niebieską diodą z alledrogo) jakieś propozycje?
  22. gratki zaupu no i czekam na jakąś galerię zdjęć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.