Treść opublikowana przez nastradamus
-
Jak zdjąć rączkę z hamulce ręcznego i gdzie dostać guzik...
Kolego zacznij używać szukajki, wszystko jest na forum...!!!
-
Niedzialajacy tempomat B6
podepnij vag'a on ci prawdę powie
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
Mam pytanko, by nie zakładać nowego wątku, swingowe wnętrze występowało tylko w wersji materiałowej? czy była też skóra?, chodzi mi o to czy te mocno brudzące fotele można na coś zamienić?
-
[B6 AVF] Szum przy gazowaniu.
http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ dokładnie
-
uchwyt na kubek zb6
od angola, ale trzeba będzię wywalić przycisk ESP
-
uchwyt na kubek zb6
jaki downgrade z b7 na b5 nie wejdzie, uchwyt na kubek jest szerszy od szufladki
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
no faktycznie jak dla mnie średnio to wygląda... ciekawe jak by wyglądała czerń piano...
-
Osiemnastki z pakietu Audi Exclusive, szukam użytkownika takowych.
a mi się bardziej podobają te z serii exclusive, dodają więcej elegancji, lekkości kabrioletowi, są mniej spotykane no i ori
-
Huczenie z tyłu auta
opona im szersza na asfalcie tym bardziej szumi, ale nie huczy, przełóż koła, sprawdź też czy nie są pościnane, to będzie wiadomo...
-
Huczenie z tyłu auta
nie masz quatro, więc huczeć mogą tylko opony albo łożyska, obstawiam to drugie, Polecam SKF
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
podłączam się pod prośbę (szczotkowane alu)
-
Prosze o pomoc nie wiem juz co robic!!!
a HID'ów nie masz może zamontowanych?
-
Mam problem z gazem
Kolego podłącz vag'a sprawdź czy są błędy i zrób logi!!! inaczej to wróżenie z fusów!!! http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Bose subwoofer "pierdzi"
no dobrze ale w którym miejscu pierdzi? jak przy zderzaku tylnim to warto te kratki zatkać, bo nawet w avancie jak ma się bose to potrafią dwie kratki skakać od ciśnienia które sub wytwarza, jak dzwoni w półce to półkę trzeba uszczelnić
-
Bose subwoofer "pierdzi"
na przykładzie avant'a, ale może pomoże http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wyeliminowanie-pierdzenia-avancie-sluchaniu-muzyki-116339/
-
Przeraźliwy pisk paska klimy, co może być przyczyną...?
myślę, że jak by łożysko siadało w sprężarce to by jakieś szuranie cały czas było, ewidentnie pasek piszczy gdy samochód dostaje kopa, może sprężarka ma już opory i pasek nie wyrabia? ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? ---------- Post dopisany 27-08-2012 at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 21:49 ---------- up
-
Ile oleju do skrzyni biegów audi a4 b6 silnik AWX MANUAL
a Ja szłyszałem, że w tych skrzyniach nie wymienia się oleju, ewentualnie go uzupełnia - prawda?
-
Otwarta klapa ???
obstawiam mikrostyk w zamku, trzeba rozebrać i wyczyścić, lub wymienić...
-
Salonowy soft
myślałem, że samochód wrzuca się na rolki przed i po sofcie by mieć porównanie
-
Delikatne drgania w środku
tu masz wszystko do diagnostyki twojego silnika http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ na forum znajdziesz też wszystko na temat obsługi vag'a miłej lektury
-
Błotnik S-line a zwykly jaka różnica B7 ??
przynajmniej w ciemno nie wciska...
-
Delikatne drgania w środku
podłącz vag'a, sprawdź czy ewentualnie są błędy, i zrób logi!!! one prawdę ci powiedzą...
-
Obroty silnika
g2/g62
-
ZASŁONKI/ROLETY z allegro Do B6
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-b7-zaslonki-przeciwsloneczne-allegro-227212/
-
Uszkodzony EGR, pytanie?
Panowie Wiem, że temat był wałkowany, ale na szybciocha: Sączy mi się olej z tych dziurek pod gruchą w egr, 1. czy to oznacza że egr nadaje się tylko do wymiany (lub zaślepienia)? nie da się tego naprawić? 2. czy to się sączy cały czas, czy tylko gdy egr działa (czyli w 2 pierwszych minutach pracy silnika gdy silnik pracuje na spalinach - gdzieś tak wyczytałem)? 3. widzę że w ofercie są tylko praktycznie egr'y wahler'a warto taki brać za 400stówy? pozdrowionka