Treść opublikowana przez nastradamus
-
Lusterka zewnętrzne z kierunkami... robił ktoś moda?
Hej, a rezanko do czego się ogranicza? bo nie mogę znaleźć
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
no to czekamy na relację myślę, że biały znaczek do tych felg będzie git!
-
Lusterka zewnętrzne z kierunkami... robił ktoś moda?
Witam Jak w temacie, bawił się ktoś z was w lusterka zewnętrzne z kierunkami w b6? jakieś rezanie? albo podpasowanie jakiś z grupy VAG? pozdro
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
fele powodzenia w modach
-
Prawdopodobnie problem z z padającą turbiną
dobrze gada , one po prostu tak mają, te gruchotanie to ich przypadłość i nic się z tym się nie zrobi na dłuższą metę, jak turbo nie bierze oleju, i nie ma spadków mocy, czy notlaufów to jescze posłóży, nie rozsypuje się z dnia na dzień, tylko objawia się czymś, chyba że rozgrzejesz je do czerwonośći i wyłączysz silnik
-
Świeci airbag, nie wyświetla otwartych drzwi
sprawdź okablowanie i wtyczki od poduchy i drzwi, albo coś niekontakci albo popękało... tam bym szukał przyczyny...
-
Ocena logów Zawór EGR
w, którym miejscu się leje? Jak na łączeniach to wymień uszczelki i będzie spokój...
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
trzaśnij środek lamp na czarno , gdzie zaślepa?
-
Felgi to b6 avant czy warto
---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
swego czasu urządzonko było dostępne na allegro w różnych wersjach do różnych samochodów (tam je kupiłem), może się jeszcze pojawi... Naprawde fajne jest - małe, szybkie, wpinasz się tylko w iso zmieniarki, w zestawie futerał, mieści się w schowek pod kierownicą (b6). Porównywaliśmy z xCarLink'iem kolegi (ma w Nissanie) i różnicy w jakości dźwięku nie ma, a cena dwa razy niższa...
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ja mam u siebie podłączony pod ConcertII emulator zmieniarki firmy YOKO (koszt około 150zł) wejście usb, sd, i jak najbardziej daje radę, zero problemów, na karcie tworzy się 8 folderów (CD01 - CD08) i w każdym max 99 utworów, jedyny minus to nie ma tagów więc radio wyświetla info typu track01. Polecam http://www.ccyoko.com/en/produ-a200.htm
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
No to może coś źle poskładałeś? ---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- No to może coś źle poskładałeś?
-
Trzesie na jałowym
zalej prepara do czyszczenia wtrysków np. motul system clean, jak będzie lepiej to znaczy, że to wina pompek, a najlepiej wykonaj logi...
-
Drgania silnika na biegu jałowym
pewnie kierowniczki... zrób logi, a przedewszystkim dynamiczne to będzie wiadomo
-
[ALL] Większy alternator 150A
a po co 150A? jakiś konkretny piekarnik masz w bagażniku? Ja mam w AWX'ie seryjnie 140A i jak najbardziej daje radę ---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- a po co 150A? jakiś konkretny piekarnik masz w bagażniku? Ja mam w AWX'ie seryjnie 140A i jak najbardziej daje radę
-
co myslicie o tych felgach?
No 19 robi wrażenie, ale roztrzaskać je w naszym kraju to tylko kwestia czasu, myślę że 17 jest optymalne na nasze drogi (wygląd+użyteczność) ---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:44 ---------- No 19 robi wrażenie, ale roztrzaskać je w naszym kraju to tylko kwestia czasu, myślę że 17 jest optymalne na nasze drogi (wygląd+użyteczność)
-
Proszę o analize, auto ciągnie od 3000
U mnie tak objawiało się zapieczonymi kierowniczkami w turbulum, ale logi prawdę ci powiedzą http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)
-
Kratka halogenu ori czy zamiennik
A pies?
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
może soczewki mają już dość...
-
Montaż klimatyzowanego schowka
Niemca nie znam, ale jak dobrze rozumiem to wystarczy kupić wężyk, nakrętkę (regulator) i można cieszyć się klimą w schowku, a wszystko koszt około 100zł, kurde ale ci producenci żałują wszystkiego w standardzie...
-
Jak sprawdzić pompo wtryski?
http://a4-klub.pl/showthread.php?2950-FAQ-forum-quot-Diagnostyka-VAG-quot ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?2950-FAQ-forum-quot-Diagnostyka-VAG-quot
-
[A6 C5] Coś sie stało po czyszczeniu EGR ???
co tu gdybać rozbieraj jeszcze raz, przeczyść dokładniej (w nafcie) i składaj od nowa... miejmy nadzieję że nic nie wpadło
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ciekawe ustrojstwo ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- ciekawe ustrojstwo
-
Pierwsze logi w życiu....:D do sprawdzenia
http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008) ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)
-
Nie działają spryskiwacze reflektorów.
a może płyn jest na minimum? wtedy nie załącza