Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. Hej, a rezanko do czego się ogranicza? bo nie mogę znaleźć
  2. no to czekamy na relację myślę, że biały znaczek do tych felg będzie git!
  3. Witam Jak w temacie, bawił się ktoś z was w lusterka zewnętrzne z kierunkami w b6? jakieś rezanie? albo podpasowanie jakiś z grupy VAG? pozdro
  4. fele powodzenia w modach
  5. dobrze gada , one po prostu tak mają, te gruchotanie to ich przypadłość i nic się z tym się nie zrobi na dłuższą metę, jak turbo nie bierze oleju, i nie ma spadków mocy, czy notlaufów to jescze posłóży, nie rozsypuje się z dnia na dzień, tylko objawia się czymś, chyba że rozgrzejesz je do czerwonośći i wyłączysz silnik
  6. sprawdź okablowanie i wtyczki od poduchy i drzwi, albo coś niekontakci albo popękało... tam bym szukał przyczyny...
  7. w, którym miejscu się leje? Jak na łączeniach to wymień uszczelki i będzie spokój...
  8. trzaśnij środek lamp na czarno , gdzie zaślepa?
  9. ---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------
  10. swego czasu urządzonko było dostępne na allegro w różnych wersjach do różnych samochodów (tam je kupiłem), może się jeszcze pojawi... Naprawde fajne jest - małe, szybkie, wpinasz się tylko w iso zmieniarki, w zestawie futerał, mieści się w schowek pod kierownicą (b6). Porównywaliśmy z xCarLink'iem kolegi (ma w Nissanie) i różnicy w jakości dźwięku nie ma, a cena dwa razy niższa...
  11. Ja mam u siebie podłączony pod ConcertII emulator zmieniarki firmy YOKO (koszt około 150zł) wejście usb, sd, i jak najbardziej daje radę, zero problemów, na karcie tworzy się 8 folderów (CD01 - CD08) i w każdym max 99 utworów, jedyny minus to nie ma tagów więc radio wyświetla info typu track01. Polecam http://www.ccyoko.com/en/produ-a200.htm
  12. No to może coś źle poskładałeś? ---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- No to może coś źle poskładałeś?
  13. zalej prepara do czyszczenia wtrysków np. motul system clean, jak będzie lepiej to znaczy, że to wina pompek, a najlepiej wykonaj logi...
  14. pewnie kierowniczki... zrób logi, a przedewszystkim dynamiczne to będzie wiadomo
  15. a po co 150A? jakiś konkretny piekarnik masz w bagażniku? Ja mam w AWX'ie seryjnie 140A i jak najbardziej daje radę ---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- a po co 150A? jakiś konkretny piekarnik masz w bagażniku? Ja mam w AWX'ie seryjnie 140A i jak najbardziej daje radę
  16. No 19 robi wrażenie, ale roztrzaskać je w naszym kraju to tylko kwestia czasu, myślę że 17 jest optymalne na nasze drogi (wygląd+użyteczność) ---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:44 ---------- No 19 robi wrażenie, ale roztrzaskać je w naszym kraju to tylko kwestia czasu, myślę że 17 jest optymalne na nasze drogi (wygląd+użyteczność)
  17. U mnie tak objawiało się zapieczonymi kierowniczkami w turbulum, ale logi prawdę ci powiedzą http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)
  18. może soczewki mają już dość...
  19. Niemca nie znam, ale jak dobrze rozumiem to wystarczy kupić wężyk, nakrętkę (regulator) i można cieszyć się klimą w schowku, a wszystko koszt około 100zł, kurde ale ci producenci żałują wszystkiego w standardzie...
  20. http://a4-klub.pl/showthread.php?2950-FAQ-forum-quot-Diagnostyka-VAG-quot ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?2950-FAQ-forum-quot-Diagnostyka-VAG-quot
  21. co tu gdybać rozbieraj jeszcze raz, przeczyść dokładniej (w nafcie) i składaj od nowa... miejmy nadzieję że nic nie wpadło
  22. ciekawe ustrojstwo ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- ciekawe ustrojstwo
  23. http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008) ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)
  24. a może płyn jest na minimum? wtedy nie załącza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.