Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
podobno slyszalem ze w avf silnikach siedza seryjnie ALki czasem! a zeby to sprawdzic trzeba odkrecic gorna czesc silnika
-
Siłownia
mowilem sam sobie to wymyslilem i widze ze nie tylko na mnie dziala zobaczysz jutro jakie zakwasy beda
-
Siłownia
to zalezy jak sie cwiczy jezeli podejdziesz pro to ci 4-5k na rok nie styknie ja teraz jak robie cykl ODZYWEK plus dieta to mnie na poltora miecha wychodzi cos 1500-2000tysi
-
Strefa Śmiechu
alfa romeiro jak robicie te minki??
-
Siłownia
jak ktos chce za wszelka cene cos osiagnac to za kazda cene ja wydalem tyle kasy i sie nie wstydze bralem wszystkiego co bylo i do tego z usa mi sprowadzal znajomy to byl rok 2004-2005 wiec jeszcze u nas nawet xpanda nie byla a moze byl w planach sprzedazy wiec wiecie osiagnolem co chcialem i teraz nie wydaje tyle ale znam chlopakow ktorzy sie przygotowywuja np do jakis zawodow silowch trojboj wyciskanie itd to potrafia w ciaga pol roku przed zawodami wydac 15tys zl wiec to co ja wydalem to i tak jest malo!! z tym ze ja to dla siebie robilem nie na zadne zawody
-
Biały dym
ponoc to nic takiego ja bylem z tym u mechandera wszystko ok te silniki tak maja podobno
-
Siłownia
atakuj smialo he
-
Siłownia
To masz tu troche literatury do poczytania w swieta http://www.sfd.pl/Dieta_zgodna_z_grup%C4%85_krwi_-_podstawowe_informacje-t73084.html http://www.sfd.pl/Artyku%C5%82podstawy_diety_redukcyjnej_i_nie_tylko...-t425073.html http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=760 http://www.sfd.pl/typologia_budowy_cia%C5%82a_i_rodzaj_aktywnosci-t266175.html http://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html oraz pelna ksiazka https://rapidshare.com/#!download|359p12|117559857|legendarny_abs_II_by_zmd_tomek.rar|428|R~44633414E823F0DFBE09022F4EDF192D|0|0 http://www.kfd.pl/dieta-redukcyjna-87-kg-187514.html poczytaj troszku
-
[ALL B5] Audi S4
niezle sobie radzisz z myciem samochodu wezme sporo przykladu z ciebie podczas mycia !!!
-
Strefa Śmiechu
Właśnie miałem to wklejać ale mnie uprzedziłeś o te parę godzin Tu też jest http://otomoto.pl/show?id=C23697342 Prze uj Poetycki majstersztyk..... gosc powinien wylapac w lepetyne zeby sie otrzansna!!! haha
-
Siłownia
jaka waga,wzrost, aktywnosc dzienna, budowa ciala, grupa krwi oraz wymiary klatka barki, ramiona, przedramiona, brzuch, nogi
-
Siłownia
tluszczow nie zmniejszaj bialka tez nie bo spalisz sam siebie musi byc proporcja optymalnie jest 1-1,5g tluszczu i 2-2,5g bialka na kg ciala, operoj weglami na redukcji powinno to byc od 3-5g wegli na kg ciala oczywiscie nie od razu zacznij od 5gr i zmniejszaj stopniowo. a co do treningu to oczywiscie masz racje ale sie nie zapytales o trening tylko o suple, a wiec udowodniono naukowo ze biaganie + dieta spala o wiele wiecej brzucha niz trning brzucha+ dieta + suple
-
Siłownia
HMB+L-KARNITYNA+CLA i dieta z mala iloscia wegli
-
Siłownia
ja robie jedno dlugie przytrzymanie w 3 do 4 seriach
-
Siłownia
dokladnie w stylu fbw jezeli chcesz mozesz zrobic i dwa ale to juz jest obciazenie wieksze zwlaszcza ze za soba masz caly tydzien treningu a zbliza sie nast tydzien he np wez teraz zrob sobie pompki a raczej pompke i okolo 5centow nad ziemia sie zatrzymaj na 15-30sec zrob 3 serie i zobacz jak cie spompuje
-
Siłownia
no to np klatka plaska trzymanie okolo 5centow ponad klatka, grzbiet ja robie trzymANIE dwoch hantli lezac na lawce plaskiej ustawionej na 50stopni do gory cos w stylu wioslowania hantla w opadzie tulowia ruch ten sam tez nie podciogajac do fula tylko troche nizej niz konczy sie ruch prawidlowy w tym cwiczeniu, barki to trzymanie sztangi oburacz przed soba na rowno z barkami cos w stylu unoszenia sztangi badz hantli przed siebie, biceps to zwykle uginanie ze sztanga z tym ze trzymam ja przed koncem ruchu prawidlowego na najmocniejszym spieciu sam to musisz wyczuc nogi to przysiad z zaczepieniem sie o uchwyt a sztanga na karku kat prosty, no i brzuch cos w stylu A6W o czyms zapomnialem pytaj
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
nie rob tego!!! patrrz na to http://s-plus.pl/bez_lakierowania/?sid= zadnych szpachli i pieprzenia!!
-
Siłownia
jezeli chodzi o ten trening to ja nie slyszalem od nikogo nic sam znudzony juz fbw doszedlem do wniosku ze zrobie sobie 1 dzien sila, drugi dzien masowka, a trzeci wytrzymalosc/rzezba, z tym ze po dluzyszym czasie znudzila mnie masa w srodku tygodnia ktora to bardzo oslabiala mi regeneracje wiec postanowilem zrobic na poniedzialek jako najbardziej wyczerpojaca sile czyli zakres powt to miedzy 5-8 i ciezar 90-110% mniej wiecej dobijajc co tydzien kolo 5kg wiecej na wieksze partie i 3-4kg na mniejsze, co do drugiego treningu to zakres powtorzen wzrasta do 12-15 i z ciezarem spadam do 80-90% tak zeby wszystko zachowalo proporcje, ostatni trening czyli izometria jest tym wiekszym urozmaiceniem o ile komus sie chce ja robic robie takie cwiczenia w ktorych fajnie mozna napiac miesnie i przytrzymac od 15-30sec i po 3-4 serii na partie z minutowym odpoczynkiem bardzo poprawia sie podczas takich cwiczen jakosc miesni przy nawet znikomej diecie mowie o diecie ubozszej o wegle choc ja sam stosuje carb cycling i to na mnie najlepiej dziala
-
Siłownia
to nie dobrze bo jak jeszc wszystko to moze byc tak ze masz za dluzo tluszczy za malo bialka, weglowodanow i moze ci przyblokowac nabieranie masy miesniowej nawet przy crecie mozesz sie tylko zalac woda albo nabrac tluszczu i zaraz po zakonczeniu cyklu organizm wroci do dawnego stanu
-
Siłownia
nie zupelnie nie jest to bajka ja tak robie i wszystko idzie na ostatni dzien robie izometrie wszystko
-
Siłownia
a co bys chcial?? chodzi ci o diete czy o odzywki??
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
http://moto.allegro.pl/vw-sharan-1-9-tdi-pompowtryskiwacze-038130073be-i2201706813.html tutaj jest przyklad i wszystko opisane
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
no wlasnie bo be to z bq sa wymienialne chyba no nie?
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
ja robilem taka wgniotke w salonie splus.pl powinien byc w twoim miescie a jak nie ma to jakis warsztat z podobnymi uslugami placilem za wgniotke wielkosci 5zlotowki 80zl
-
Siłownia
Ja wlasnie robie FBW (nie HST choc moze zaczne od maja) powiem tak rozkladam sobie trening 3 dni jeden dzien typowa sila czyli 5-8pow drugi dzien 10-12pow i trzeci dzien izometria i powiem szczerze ze na mnie to super dziala mimo ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic ale powiem sila i pompa idziie do gory