Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
chcialbym bardzo ale wole odlozyc sobie na mieszkanie bo ceny powalaja troche sie zmienily priorytety a juz teraz powoli wysiada mi zawias i nie smiej sie bo sie udlawisz hehe
-
Siłownia
nie ale dieta plus zestaw odzywek plus silownia tyle wychdzilo!!
-
Siłownia
wcale nie! tylko ciezka praca na odzywki wydawalem 4tys na miecha jak bylem malolat ha
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ojj ja sie przymierzam to calego zestawu LM zeby wlozyc i miec spokoj! 1200zl zestaw i sam robie sobie
-
Siłownia
ja to grubo napierdalam od lat 7 w wieku 18 lat juz siadlo 150km na klate ale pozniej kontuzje i delkikatna pompa teraz wracam 140 podnioslem na klate 100 sie rozgrzewam
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=Je3sLqT15e8&feature=g-u-u&context=G24f245aFUAAAAAAAEAA
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
wydawalo mi sie ze cie ostatnio widzialem gdziesw okolicach kapelanki jaki masz gwint wlozony u siebie ladne??
-
Dobry Lakiernik Do Poprawek!
Potrzebuje dobrego i taniego lakiernika do poprawek kilku lakierniczych polerki i pomalowaniu nowego bodykitu pozdro
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
hmm a przy gwincie tez??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
czyli im mniejsze et to tym bardziej wysunieta felga ja sie przymiertzam na zime na 225/50/17 et42 i dystanse 17tyl i 15 przod a na teraz felgunek 18/40/225
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jak to jest z tym twoim zimowym setupem chodzi mi o felgunek 17 i moje pytanie jaki masz rant opon 45 czy 50 i na tym zdjeciu masz tylko h&r -35mm tył i przod oraz dystanse tył - 15mm czy cos jeszcze??
-
Słaby odbiór stacji radiowych
w rnse jeest ok jutro rozbiore tylnia pulke i poszukam jakis nieprawidlowosci
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
raczej compsport slyszalem o nich troche dobrego i zaproponowali mi na poczatek u mnie 166km na chipie za 1300zl wiec chyba ok bo vtech i godule to nie polecam robia fuszere a pozniej ci sie do tego nie przynaja!!! i do tego maja k**ewskie ceny wejdz na ich strone i zobacz bo to jest polew!!
-
Demontaż i wymiana listw ozdobnych
Mam na oku kupno nowego pakietu listew ozdobnych wookół szyb i teraz moje pytanie jak sie je domontuje czy jest to problemem i co trzeba zrobic zeby nowe wstawic czy jakos je kleic bo ja juz dostane z demontazu z uszczelkami a swoje mam zniszczone gdzie nie gdzie!!
-
Słaby odbiór stacji radiowych
hmm tam gdzie jest wzmacniacz do suba??
-
Słaby odbiór stacji radiowych
rnse dokladane orginalnie nie wiem co bylo ale obstawiam ze chorus 2din
-
Słaby odbiór stacji radiowych
Mam taki problem, że słabo mi działa radio czyli gdzie nie gdzie nie odbiera a wogule to chodzi nieczysto. Mam RNS-E i nie mam nigdzie anteny na zewnatrz samochodu. Nie wiem gdzie ona sie może znajdowac i co z tym zrobić czy kupić coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-a6-c6-q7-a3-antena-rekin-i2210331273.html typu rekin i ją założyć tylko pytanie jak?? Czy przewiercić dach na kabelek i ją przykleić tylko czym i czy jest jakiś inny na to sposób, podkreślam że posiadam sedana a4 b6
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
swietnie wyszedl ci ten projekt!!
-
Kodowanie licznika
dzieki!!
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
zalezy jak kto lubi he mnie sie hofele nie podoba ale o gustach sie nie rozmawia mnie sie podoba co innego
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
moze opiszesz co to dokladnie jest ten german style bo wiele osob chcialo by sie doweidziec ---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:10 ---------- spojrzcie na to!! czegos takiego jeszcze nie widzialem!!http://www.audiocar.pl/democar/audi_a4/galeria.html
-
Wymieniałem listwe zasilającą pompowtryski,listwa pękła kawałek plastiku dostał się..
nic sie nie powinno stac! jak jest otwor powininen zatrzymac filtr oleju jezeli jest w misce olejowej koledze powpadaly kawalki plastiku przy wymianie rurki bagnetu do sprawdzania oleju. zrobil juz 50tys km i nic sie nie dzieje
-
Kodowanie licznika
nie nie zupelnie nie o to mi chodzi mam kupic od b6 i tu znalazlem temat w ktorym longeroo sie oglasza ze potrzebuje kogos kto przekoduje i ja tez takiego kogos potrzebuje
-
Kodowanie licznika
mam b6 i mam mono fis wiec chce zmienic na kolor i zakodowac immo
-
Kodowanie licznika
ogarna ci to ktos bo ja tez potrzebuje kogos takiego